Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα στη παρέα
Μου είχαν μείνει καμιά 15αρια κουτια 20αρια και τα πήγα στο.μαγαζι που πήρα το οπλο για.ανταλαγη να πάρω κάνα για περδικα να πάρω τα δοκιμασμένα ρεμικτον που τα ξέρω η να πάρω για δοκιμη τα federal τα 36γρ σε 7 1/2 δε τα χω ρίξει ποτέ τα χει ρίξει καποιος;
Είναι και πανάκριβα εκείνα 46 ευρώ...
Federal μόνο τα Remi είναι πολύ άγρια για τα δικά μας δεδομένα
 
Καλημέρα στη παρέα
Μου είχαν μείνει καμιά 15αρια κουτια 20αρια και τα πήγα στο.μαγαζι που πήρα το οπλο για.ανταλαγη να πάρω κάνα για περδικα να πάρω τα δοκιμασμένα ρεμικτον που τα ξέρω η να πάρω για δοκιμη τα federal τα 36γρ σε 7 1/2 δε τα χω ρίξει ποτέ τα χει ρίξει καποιος;
Είναι και πανάκριβα εκείνα 46 ευρώ...
Εάν εννοείς αυτά με επιχαλκωμενα σκάγια Νο7,5 και υψηλές ταχύτητες,είναι φοβερά στην Πέρδικα....... Τα έχω κυνηγήσει πολύ....... Πάρτα ανεπιφύλακτα........
 
Εάν εννοείς αυτά με επιχαλκωμενα σκάγια Νο7,5 και υψηλές ταχύτητες,είναι φοβερά στην Πέρδικα....... Τα έχω κυνηγήσει πολύ....... Πάρτα ανεπιφύλακτα........
Βαγγέλη αν θες, βάλε μια φωτογραφία τα συγκεκριμένα φυσίγγια να έχουμε εικόνα ποια είναι.
 
Federal μόνο τα Remi είναι πολύ άγρια για τα δικά μας δεδομένα
Δε θα το λεγα νικολα για εμάς εδώ δεν έχουν θέμα πιστεύω τα pheasant και τα express που ρίχνω είναι μια χαρά ίσως κατω έχετε περισσότερη ζέστη
 
Βαγγέλη αν θες, βάλε μια φωτογραφία τα συγκεκριμένα φυσίγγια να έχουμε εικόνα ποια είναι.
Τα είχα βάλει παλαιότερα αλλά τώρα δεν έχω........ Ήτανε μαύρο -κοκκινο κουτί και έγραφε και ταχύτητα που ήταν πολύ υψηλή...... Αντιστοιχούσε σε 450 m/sec ...... Δυστυχώς δεν θυμάμαι πως τα λένε.......
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top