Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι '80s...

Ε ναι ρε Χρηστοοοο.....

View attachment 73437

View attachment 73436
Ο Don Zutz δεν είναι "τυχαίος".
Είναι ένα πολύ καλό φυσίγγι με το αντίστοιχο κόστος και πολύ καλή σταθερότητα (για εμπορικό) όπως όλα τα αμερικάνικα.
 
Χωρίς σχόλια από το site του ναυπλιωτη.αντε και με τις υγείες μας
View attachment 73438
View attachment 73439
Γνωρίζουμε με τί πυρίτιδες είναι γεμισμένα αυτά τα φυσίγγια;
Ρωτάω για να δω αν έχουν έρθει από τον συγκεκριμένο αυτές που λείπουν εδώ και σχεδόν ένα χρόνο.
 
Γνωρίζουμε με τί πυρίτιδες είναι γεμισμένα αυτά τα φυσίγγια;
Ρωτάω για να δω αν έχουν έρθει από τον συγκεκριμένο αυτές που λείπουν εδώ και σχεδόν ένα χρόνο.
Τορντο πορτοκαλί και ευρωμιξ με gm3.τορντο mezzo κίτρινο d20.τα υπόλοιπα δε γνωρίζω.δε νομίζω να δίνει στο εμπόριο gm3 γιατί υπάρχει λέει ελειψη.και το τορντο το κίτρινο με d20
 
Γνωρίζουμε με τί πυρίτιδες είναι γεμισμένα αυτά τα φυσίγγια;
Ρωτάω για να δω αν έχουν έρθει από τον συγκεκριμένο αυτές που λείπουν εδώ και σχεδόν ένα χρόνο.
Και ποιος σου είπε ότι έχει έλειψες ο Ναύπλιοτης
 
Ενας εμπορος μου ειπε οτι εχει φερει διβασικες μονο για να γεμισει τα δικα του φυσιγγια
Και εμένα μου το έχει πει αυτό ένας έμπορος.
Επειδή είμαι δύσπιστος όμως ρωτάω μπας και μάθω. Πολλά ακούγονται, ο καθένας έχει τη θεωρία του, κανένα δεν πιστεύω.
Οι Ιταλοί δεν μου απαντάνε στο τηλέφωνο, με έχουν να περιμένω δεκάλεπτα στην αναμονή και μετά κλείνω. Και στα ημέιλ επίσης δεν απαντάνε.
Το πιο πιθανό είναι να έχει πρόβλημα στην παραγωγή η εταιρεία στην Ιταλία.
 
Και εμένα μου το έχει πει αυτό ένας έμπορος.
Επειδή είμαι δύσπιστος όμως ρωτάω μπας και μάθω. Πολλά ακούγονται, ο καθένας έχει τη θεωρία του, κανένα δεν πιστεύω.
Οι Ιταλοί δεν μου απαντάνε στο τηλέφωνο, με έχουν να περιμένω δεκάλεπτα στην αναμονή και μετά κλείνω. Και στα ημέιλ επίσης δεν απαντάνε.
Το πιο πιθανό είναι να έχει πρόβλημα στην παραγωγή η εταιρεία στην Ιταλία.
Όχι καμία σχέση.. έτσι λένε για να μην πουν το πραγματικό λόγο .. πιστευω ότι η πυρητιδες που λείπουν δυσκολα θα της ξαναδούμε και όχι ολλες ….. μακαρη να βγω ψευτης
 
Όχι καμία σχέση.. έτσι λένε για να μην πουν το πραγματικό λόγο .. πιστευω ότι η πυρητιδες που λείπουν δυσκολα θα της ξαναδούμε και όχι ολλες ….. μακαρη να βγω ψευτης
Απλά Ηλία δεν καταλαβαίνω τί συμφέρον έχει η Νόμπελ Σπορ να της σαμποτάρει ο αντιπρόσωπος τις πωλήσεις στην Ελλάδα και αυτή να το δέχεται. Απλά θα αγοράζουμε πυρίτιδες άλλων εταιρειών οι ιδιογομωτές. Μόνο χασούρα θα έχει η Νόμπελ.
 
Απλά Ηλία δεν καταλαβαίνω τί συμφέρον έχει η Νόμπελ Σπορ να της σαμποτάρει ο αντιπρόσωπος τις πωλήσεις στην Ελλάδα και αυτή να το δέχεται. Απλά θα αγοράζουμε πυρίτιδες άλλων εταιρειών οι ιδιογομωτές. Μόνο χασούρα θα έχει η Νόμπελ.
Πόσοι ιδιογωμοτες είναι στην Ελλάδα!!!!νομίζεις ότι είμαστε περισσότεροι από αυτούς που περνουν εμπορικά όχι βέβαια.. οποίος έχει απορία για ποτέ θα έρθουν ας Παρει..τηλ τον Κένταυρο(Γιώργο) να του πει αυτός τα καθέκαστα γιατί εγώ μπορι να είμαι και αναξιόπιστος…
 
Πόσοι ιδιογωμοτες είναι στην Ελλάδα!!!!νομίζεις ότι είμαστε περισσότεροι από αυτούς που περνουν εμπορικά όχι βέβαια.. οποίος έχει απορία για ποτέ θα έρθουν ας Παρει..τηλ τον Κένταυρο(Γιώργο) να του πει αυτός τα καθέκαστα γιατί εγώ μπορι να είμαι και αναξιόπιστος…
Από τον κένταυρο αγοράζω συνέχεια. Εδώ και σχεδόν ένα χρόνο τα ίδια μου λέει: "Πάρε με τηλέφωνο τον επόμενο μήνα, ίσως να έχουν έρθει". Μία φορά μου απάντησε "δεν ξέρω αν θα έρθουν και πότε θα έρθουν".
 
Από τον κένταυρο αγοράζω συνέχεια. Εδώ και σχεδόν ένα χρόνο τα ίδια μου λέει: "Πάρε με τηλέφωνο τον επόμενο μήνα, ίσως να έχουν έρθει". Μία φορά μου απάντησε "δεν ξέρω αν θα έρθουν και πότε θα έρθουν".
Οποίος θα θέλει φυσηγγι με σιπε θα πέρνει λαμπρο οποιος θέλει με α1 το ίδιο με c7 το ίδιο με τέκνα /σιπε το ίδιο!!! Εκτός και αν μπορέσουν μεμονωμένα έμποροι να εισάγουν πχ.ρουμελιοτης α1 που την δουλευει χρονια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top