Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νικόλα η τεκνα για μένα είναι η βασηλησα στα χωντρα κυνήγια εδώ στην Ελλάδα

Θοδωρα....διαβαζα και ακουγα χιλιες δυο μαλακιες για αυτην την πυριτιδα....ο καθε ενας...το κοντο και
το μακρυ του....δεν εβγαζα ''ακρη''...οχι μονο σε αυτο το σαιτ....και στο αλλο το ιδιογομωση που ημουν...
Την κατηγορουσαν για ασταθη ΛΟΤ......οτι δεν βγαζει τουφεκιες.... και χιλια δυο αλλα....Τελικα αποφασισα και
την πηρα για να εχω αποψη.... Για μενα οπως λες ειναι ΚΟΡΥΦΗ....ειναι ΑΡΧΟΝΤΙΣΑ....και λαθος μου που
πιστευα ολους αυτους που την κατηγορουσαν....τωρα που την δουλευω...ολοι αυτοι που την κατηγορουσαν
μου θυμιζουν τον αστοχο κυνηγο...που του φταιει το οπλο η το φυσιγγιο για την αστοχια του!!!
Αυτα φιλε μου....και παλι σε ευχαριστω!!! :)
 
Μόνο δικά μου.

Καλημερα . Δεν εχω λογους να μην σε πιστεψω.....αλλωστε το εχω ακουσει και απο αλλους....ωστοσο
το λαθος ειναι δικο μου....επρεπε να την εχω πιασει στα χερια μου πριν χρονια....οσο μεγαλη να ηταν αυτη η
διαφορα απο λοτ σε λοτ....ενας ιδιογομωγης με 5 φυσιγγια την εχει βρει.
 
Παλικαρια οπως υποσχεθηκα....τροποποιησα το περιφημο volcano.....του εκοψα ''γκάζια''....
χωρις αυτο να σημαινει οτι οι σημερινες ταχυτητες δεν σκοτωνουν...ισα - ισα πιστευω οτι αυτες
οι ταχυτητες ειναι oι ''φονικες''...παντα βεβαια κατα την γνωμη μου.
ΛΟΙΠΟΝ . Εριξα δυο φυσιγγια οπως προειπα....ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ...το ενα στημενο με Ζ2Μ15 και το
αλλο με ΘΩΔΗ 16 super.
Στα 35 μετρα οι δοκιμες με φουλ τσοκ....μετρησα και ταχυτητες....
Φωτο θα βαλει ο καλος μου φιλος Παναγιωτης...τον οποιο και ευχαριστω πολυ!!!! :)

ΥΓ, Τα συμπερασματα δικα σας....και οτι ''απορια'' εχετε....την συζηταμε παιδες!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top