Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλορίζικος φίλε! Πλέον θα είσαι και με τη βούλα η πιο αξιόπιστη πηγή δοκιμών, ουρά θα κάνουν οι ιδιογομωτές για να δοκιμάσουν τα φυσίγγια τους :D

Ειλικρινα το λεω φιλε Κυριακο. Δεν τον πηρα μονο για πάρτη μου.....οποιος συναδελφος και φιλος
θελει...με χαρα μου να του μετρησω τα φυσεκια του...και το εννοω.
Να ξερουν βρε αδελφε τι βαζουν μεσα στις θαλαμες τους....πανω απ'ολα η ασφαλεια μας!!! :)
 
ΝΑΙ βρε φιλε , συμφωνω και εγω σε αυτο που λες.....Θα το ριξω και στα 50 μετρα ετσι για τα ''ματια του κοσμου''
που λενε...να δουμε τι ψαρια πιανει.....
Εχουμε να ριξουμε πολλα Αλεξ.....θα εχουμε και ταχυτητες....θα δοκιμαστουν πολλα σεταπ απο την αρχη...
πηρα ταχογραφο .....'' ανοιξα'' δουλειες....αλλα θα ξερουμε τι μας γινεται φιλε....θα εχουμε αποψη και
τεκμηριωμενο συμπερασμα φιλε!!! ;) :)

ΥΓ. Το επομενο βημα....ενα τσοκ BRAIN για μακρινες βολες απο το Σωτηροπουλο.......και ειμαι οκ!!!:)
Για πάρε να δοκιμάσεις κ Νίκο γιατί το έχω και εγώ απορία αλλά το είχα προγραμματίσει για αργότερα
 
Για πάρε να δοκιμάσεις κ Νίκο γιατί το έχω και εγώ απορία αλλά το είχα προγραμματίσει για αργότερα

Σιγα σιγα Κωστή.....αγαλι αγαλι γινεται η αγουριδα μελι....μην αμφιβαλλεις ομως για την ποιοτητα
και την αποδοση που εχουν τα BRAIN !!!!! ;) :)
Θα ''κρεμασουν'' σαγονια.....οταν δουν την αποδοση που εχουν φιλε.....ξερω τι λεω!!!!:)
 
Σιγα σιγα Κωστή.....αγαλι αγαλι γινεται η αγουριδα μελι....μην αμφιβαλλεις ομως για την ποιοτητα
και την αποδοση που εχουν τα BRAIN !!!!! ;) :)
Θα ''κρεμασουν'' σαγονια.....οταν δουν την αποδοση που εχουν φιλε.....ξερω τι λεω!!!!:)
Στο ευχομαι αν και έχω κάποιους ενδοιασμούς γιατί έχω ακούσει πολλά παράπονα για τραυματισμενα και κοψοφτερα. Για ποιο brain (συσφιξη) σκέφτεσαι? Να υποθέσω LR ή ΤL?
 
Στο ευχομαι αν και έχω κάποιους ενδοιασμούς γιατί έχω ακούσει πολλά παράπονα για τραυματισμενα και κοψοφτερα. Για ποιο brain (συσφιξη) σκέφτεσαι? Να υποθέσω LR ή ΤL?

Ουτε ξερω ακομα Κωστή μου....Μην εισαι αφελης....καλοπροαιρετα το λεω το αφελης...και μην με παρεξηγησεις...
Δεν εχω αποφασισει ακομα ποιο θα παρω.... για τα κοψοφτερα και τραυματισμενα δεν φταινε τα τσοκ
φιλε μου.....τα ΦΥΣΕΚΙΑ φταινε.....αυτο στο υπογραφω.!!!! ;)
 
Γράφεις ιστορία....στην καθ'ομιλούμενη‼️

Να εισαι καλα βρε φιλε για τα καλα σου λογια....αλλα μηπως τα παρα λες ??? Απλα προσπαθω για το
καλυτερο ( και το εχω ξανα πει ....και το εχω ξανα γραψει ) με αντιπαλο και ανταγωνιστη μονο τον
εαυτο μου.
ΥΓ. Σε ευχαριστω ομως , γιατι η καλη κουβεντα παντα πιανει τοπο φιλε !!!! :)
 
ν και πιστευω δυσκολα θα κοντραρει κατι το Κικς που εχω
Χλωμο το βλεπω αυτο Αλέξανδρε, η κοντρα μεταξυ εταιρειων γαλοπουλοτσοκ και φυσιγγιων ειναι τοσο μεγαλη που αν δεν υπαρχει καλυτερο θα φτιαχτει . Και μιλαμε για υπερσυγκεντρωσεις σε πολυ μικρο στοχο νο 4,5 σκαγιων σε στοχο μεγεθους ενος πιατου πίτσας οπως τα εχουν αυτοί.
 
Χλωμο το βλεπω αυτο Αλέξανδρε, η κοντρα μεταξυ εταιρειων γαλοπουλοτσοκ και φυσιγγιων ειναι τοσο μεγαλη που αν δεν υπαρχει καλυτερο θα φτιαχτει . Και μιλαμε για υπερσυγκεντρωσεις σε πολυ μικρο στοχο νο 4,5 σκαγιων σε στοχο μεγεθους ενος πιατου πίτσας οπως τα εχουν αυτοί.
Εχει και kicks ομως γαλοπουλας Κωνσταντινε αλλα το θεμα με αυτες τις συσφιξεις ειναι κατα ποσο εχεις περιορισμο στα νουμερα σκαγιων, πχ δραμια μπορουν να ριξουν?
Παντως ενα τσοκ που θελω να δοκιμασω ειναι το Brain BX
 
Εχει και kicks ομως γαλοπουλας Κωνσταντινε αλλα το θεμα με αυτες τις συσφιξεις ειναι κατα ποσο εχεις περιορισμο στα νουμερα σκαγιων, πχ δραμια μπορουν να ριξουν?
Παντως ενα τσοκ που θελω να δοκιμασω ειναι το Brain BX
Στο σαιτ τους δινει στα τσοκ γαλοπούλας αναλογα την συσφιξη και ποια νουμερα σκαγιων ειναι κατάλληλα πχ για 4,5 και αλλο για 6 αλλες εταιρειες δεν εχουν τετοιους περιορισμους ας πουμε δινουν το ιδιο απο νο 9 μεχρι άσσους.
Το BX ειχαμε σκοπο να το δοκιμασουμε με ενα φιλο με a400 και φυσιγγι federal tss αλλα επεσε η πανδημια στη μεση και δεν ευκαιρισαμε .
 
Παραδειγμα το Indian creek απο νο4 εως νο9.
Το θεμα φιλε ειναι αν μπορουν αυτα τα τσοκ να ριξουν δραμια οταν και αν χρειαστει στην δικη μου περιπτωση...το bx παντως μπορει να ριξει ακομα και ατσαλινα, αρχισα τωρα τρωγομαι να το δοκιμασω
 
Ποιό κουμπάκι παταμε για να βγάλουμε το χαρτάκι με το νουμερο προτερεοτητας;;;


Καλημερα Μαστορα!!!! Δεν χρειαζεσαι χαρτακι προτεραιοτητας εσυ.....Στειλε σεταπ και τροπο
που κλεινεις......και εγω εδω ειμαι φιλε!!!! ;) :)
 
Χλωμο το βλεπω αυτο Αλέξανδρε, η κοντρα μεταξυ εταιρειων γαλοπουλοτσοκ και φυσιγγιων ειναι τοσο μεγαλη που αν δεν υπαρχει καλυτερο θα φτιαχτει . Και μιλαμε για υπερσυγκεντρωσεις σε πολυ μικρο στοχο νο 4,5 σκαγιων σε στοχο μεγεθους ενος πιατου πίτσας οπως τα εχουν αυτοί.

Καλημερα Κωσταντινε!!!! Στα ποσα πραγματικα μετρα κανουν αυτες τις δοκιμες , με αυτα τα τσοκ ??
 
Συνηθως στα 36 μετρα αλλα εχουν και ειδικα φυσιγγια γαλοπουλας

Καλημερα φιλε!!!! Λιγα τα ''βλεπω'' τα μετρα....για αυτα τα τσοκ.....ισως να δοκιμαζουν σε αυτα τα μετρα
γιατι οι ειδικοι λενε οτι σε αυτα τα μετρα ειναι το δραστικο βεληνεκες του λειοκανου.
 
Καλημερα φιλε!!!! Λιγα τα ''βλεπω'' τα μετρα....για αυτα τα τσοκ.....ισως να δοκιμαζουν σε αυτα τα μετρα
γιατι οι ειδικοι λενε οτι σε αυτα τα μετρα ειναι το δραστικο βεληνεκες του λειοκανου.
Τις χτυπανε μονο λαιμο κεφαλι τις γαλοπουλες αρα ειναι πολυ μικρος ο στοχος...μερικοι βεβαια χτυπανε και στα 45 50 μετρα αλλα ειναι λιγες οι περιπτωσεις...οι δοκιμες παντως στα 36 μετρα γινονται και πολλες φορες και σε λιγοτερα μετρα.
 
Τις χτυπανε μονο λαιμο κεφαλι τις γαλοπουλες αρα ειναι πολυ μικρος ο στοχος...μερικοι βεβαια χτυπανε και στα 45 50 μετρα αλλα ειναι λιγες οι περιπτωσεις...οι δοκιμες παντως στα 36 μετρα γινονται και πολλες φορες και σε λιγοτερα μετρα.

Εσενα ηθελαν αυτες.....Να τρωνε την τουφεκια....και μην ξερουν απο που τους ηρθε!!!!! ;) :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top