Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παλικαρια ειπα να ''ξεφυγω'' λιγο....και την αφορμη ενος mobili φουλ τσοκ που μου χαρισε ενας
αδελφικος φιλος εκανα μια δοκιμη με 5ρια σκαγια και Μ92ς πυριτιδα.....τα μετρα δεν ειναι πολλα
γι'αυτο το τσοκ....αλλα τοσα ειχα.......η δοκιμη εγινε στην ''αυλη'' του σπιτιου μου.
Το σεταπ το γραφω αναλυτικα....και απ'οτι μου ειπε ενας αλλος καλος φιλος.....κανει κηδειες στα παπιά.

ΥΓ. Για 11 κ@λοσκαγια.....εχασα το 100% της τουφεκιας μεσα στον κυκλο.....οπλο Beretta A390 - 66 εκατ.
καννη με το συγκεκρινο τσοκ πηγε στα 70 εκατοστα.
Το ιδιο τσοκ ο καλος μου φιλος....το δουλευε σε Benelli....αλλα η μπενελι τι να κανει...... νεροσωληνα ειναι
ουτε σκοτωνει.....ουτε συγκεντρωσεις βγαζει!!!! .yel. .sarcastic.

Αντε να ''ξεφυγουμε'' λιγο....και να λεω και καμια μ@λακια.....ετσι για περναει η ωρα...και μην τρελαθουμε!!!;)

Φωτο θα βαλει ο καλος μου φιλος Αλεξ, τον οποιο τον ευχαριστω για ολα........!!!!!!:)
Νταξ μωρε...καλουτσικο ειναι... .yel. .my man.
 
Φιλε , στην επομενη δοκιμη σου υποσχομαι....τα 11 φευγατα σκαγια....θα ειναι εντος του κυκλου....και παραλληλα θα
σου γραψω και ταχυτητα φυσιγγιου !!! ;) ;) .big smile.
Έχεις αφήσει τα μυθια...που λέμε κ στην Καρδίτσα‼️
 
Φιλε , στην επομενη δοκιμη σου υποσχομαι....τα 11 φευγατα σκαγια....θα ειναι εντος του κυκλου....και παραλληλα θα
σου γραψω και ταχυτητα φυσιγγιου !!! ;) ;) .big smile.
Στην επομενη ριξε στα 50 μετρα να δουμε εργο, τα εχουμε πει πολλες φορες...κανενα μα κανενα εμπορικο δεν φτανει ποτε ενα ιδιογομωσης, .love.
 
Στην επομενη ριξε στα 50 μετρα να δουμε εργο, τα εχουμε πει πολλες φορες...κανενα μα κανενα εμπορικο δεν φτανει ποτε ενα ιδιογομωσης, .love.

ΝΑΙ βρε φιλε , συμφωνω και εγω σε αυτο που λες.....Θα το ριξω και στα 50 μετρα ετσι για τα ''ματια του κοσμου''
που λενε...να δουμε τι ψαρια πιανει.....
Εχουμε να ριξουμε πολλα Αλεξ.....θα εχουμε και ταχυτητες....θα δοκιμαστουν πολλα σεταπ απο την αρχη...
πηρα ταχογραφο .....'' ανοιξα'' δουλειες....αλλα θα ξερουμε τι μας γινεται φιλε....θα εχουμε αποψη και
τεκμηριωμενο συμπερασμα φιλε!!! ;) :)

ΥΓ. Το επομενο βημα....ενα τσοκ BRAIN για μακρινες βολες απο το Σωτηροπουλο.......και ειμαι οκ!!!:)
 
ΝΑΙ βρε φιλε , συμφωνω και εγω σε αυτο που λες.....Θα το ριξω και στα 50 μετρα ετσι για τα ''ματια του κοσμου''
που λενε...να δουμε τι ψαρια πιανει.....
Εχουμε να ριξουμε πολλα Αλεξ.....θα εχουμε και ταχυτητες....θα δοκιμαστουν πολλα σεταπ απο την αρχη...
πηρα ταχογραφο .....'' ανοιξα'' δουλειες....αλλα θα ξερουμε τι μας γινεται φιλε....θα εχουμε αποψη και
τεκμηριωμενο συμπερασμα φιλε!!! ;) :)

ΥΓ. Το επομενο βημα....ενα τσοκ BRAIN για μακρινες βολες απο το Σωτηροπουλο.......και ειμαι οκ!!!:)
Kαλορίζικος ο ταχογράφος κ.Νίκο . Πόσο πουλάνε τώρα ;
 
Kαλορίζικος ο ταχογράφος κ.Νίκο . Πόσο πουλάνε τώρα ;

Καλημερα και ευχαριστω Λαμπη μου. Δεν ξερω ποσο εχουν τους αλλους φιλε. Εκανε την παραγγελια ενας φιλος
για λογαριασμο μου μεσω ιντερνετ ( Αμερικη ) . Πηρα τον CALDWELL σε πολυ καλη τιμη 116 ευρω
μπορει να τον ειχαν σε προσφορά.....Ολα πληρωμενα...μεχρι να τον παρω στα χερια μου.
Παραδοση μου εργαψαν απο 1 μεχρι 9/12 φιλε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top