Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δημήτρη είχα την εντύπωση ότι η S4 γεμίζεται στο εύρος 1.4 με 1.5 σε αυτά τα γραμμάρια,αφού τα περισσότερα εμπορικά παίζουν εκεί.Είδα τη συνταγή του Μιχάλη,αλλά είπα το 1.70 θα οφείλεται στο ρελιαστο κλείσιμο.
Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση.Για χειμωνιάτικες συνθήκες και αρνητικές θερμοκρασίες εσύ πόσο θα τη γέμιζες;
Το 1,70 οφείλεται σε πολλούς λόγους. Αυτοί είναι το ρελιαστο, η μάλλινη, το κρύο και η υγρασία, το ν4 κ.α.
 
Το 1,70 οφείλεται σε πολλούς λόγους. Αυτοί είναι το ρελιαστο, η μάλλινη, το κρύο και η υγρασία, το ν4 κ.α.
Σίγουρα παίζει ρόλο όλο το στήσιμο Μιχάλη και εκεί πιστεύω κρύβεται όλη η μαγεία της ιδιογόμωσης. Στις δοκιμές και τις τροποποιήσεις μέχρι να φτάσεις στο ιδανικό για εσένα αποτέλεσμα.
Μου φαίνεται μπαίνω στο τρυπάκι της ιδιογόμωσης και εγώ τελικά...:rolleyes:
 
Σίγουρα παίζει ρόλο όλο το στήσιμο Μιχάλη και εκεί πιστεύω κρύβεται όλη η μαγεία της ιδιογόμωσης. Στις δοκιμές και τις τροποποιήσεις μέχρι να φτάσεις στο ιδανικό για εσένα αποτέλεσμα.
Μου φαίνεται μπαίνω στο τρυπάκι της ιδιογόμωσης και εγώ τελικά...:rolleyes:
Μαγεία απλά!! Φανταστικό σπορ. Μετά τη δουλειά είναι το μόνο που μου κόβει λεπτά απ' το κυνήγι (λίγα βέβαια) για να ψάξω τις συνταγές και να κάνω δοκιμές.
 
Εκλεισα σε καλυκα CAL12 κατι φυσιγγια κοντά....εγω τα λεω ''νανάκια'' η ωρολογια τους ειναι αλλη....αλλα
εγω επελεξα να τα λεω ετσι.
Ο καλυκας κομμενος στα 56 χιλιοστα και τελικο ρελιασμα σε αστεροειδες στα 45 χιλιοστα 8πτυχο
και στα 50 χιλιοστα ρελι με τζαμακι
Δοκιμασα και συγκεντρωτηρα drago 14 ( τροποποιημενο ) και με αποσπωμενο πατο με ταπα FSF και μαλλινη.
Πυριτιδες Ας και Γκρανουλαρ και οι δυο με 24 γραμμαρια σκαγια Ν8,5.
Τα υποτιμισα....και το λαθος ειναι οτι τα δοκιμασα στα 20 μετρα....δεν περιμενα να εχουν τοση δυναμη και
διατρηση !!!!!!
Παρ'ολα αυτα οι δοκιμες εχουν πολυ ενδιαφερον.....
Οταν μπορεσω θα ανεβασω φωτο για τον λογο του αληθες. ;) :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top