Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δουλευει κανονικα φιλε ο διπλος πατος και καθε χρονο ειναι στανταρ μερικα classica 32 no6 αλλα τις πιο σφιχτες τουφεκιες με το Κικς τις εχω παρει με κανονικους συγκεντρωτηρες.
@benelli cc-ss τι συσφιξη ειναι το Κικς που εχεις; σε ρωταω γιατι με το δικο μου παντα βγαινουν πολυ χαλασμενοι οι συγκεντρωτηρες απο classica η percorso.
.30 έκανα δοκιμές...εξωτερικά είναι κουρεμενο υλικό αλλά καμία σχέση με z2m που λείπουν κομμάτια ...
 
30 ειναι το lf, πισω η φουστα δεν ειχει κοψιματα; σαν να ειναι κομμενη με πχ με πριονι?
Όχι μόνο κάθετες γραμμές με μασημένη υλικό σε όλο το ύψος...αυτό που λες το βλέπω σε συγκεντρωτηρας από mb winter η ΜG2 ...
 
Λογο αερα αφησαμε τα χαρτονια και δοκιμασαμε σε υλικα που βρισκεις απλοχερα στην Ελληνικη φυση....
46 μετρα μεζουρα 4* 18,4 αυλος franchi affinity 38gr 5X6 επιμεταλλωμενα MB36.
Με λιγο ζουμ θα φανει και η μπαλετα 70Χ60 περιπου. Το σημειο βολης.




Βρηκα και ενα σκαγι πισω....Κωστη λες να βαραει λαγο στα 65 μετρα?
(Μπορεί) κ ναι.... .sarcastic. :cool:.sex hard.
 
Λογο αερα αφησαμε τα χαρτονια και δοκιμασαμε σε υλικα που βρισκεις απλοχερα στην Ελληνικη φυση....
46 μετρα μεζουρα 4* 18,4 αυλος franchi affinity 38gr 5X6 επιμεταλλωμενα MB36.
Με λιγο ζουμ θα φανει και η μπαλετα 70Χ60 περιπου. Το σημειο βολης.




Βρηκα και ενα σκαγι πισω....Κωστη λες να βαραει λαγο στα 65 μετρα?
18.4, Benelli Long range King
Μπράβο Άλεξ !
 
Απορια ειχα.....yel.Ετσι κι αλλιως για ξεκολα παει το συγκεκριμενο και μονο για
πρωτο.Απο πισω τα αλλα 2 ειναι πιο αγριεμενα:cool:
Έχω και εγώ μια απορία ρε φίλε....περιμένω τν Αρνιακό μήπως πει για πτώση θερμοκρασίας..... :cool: ;)
 
Λογο αερα αφησαμε τα χαρτονια και δοκιμασαμε σε υλικα που βρισκεις απλοχερα στην Ελληνικη φυση....
46 μετρα μεζουρα 4* 18,4 αυλος franchi affinity 38gr 5X6 επιμεταλλωμενα MB36.
Με λιγο ζουμ θα φανει και η μπαλετα 70Χ60 περιπου. Το σημειο βολης.




Βρηκα και ενα σκαγι πισω....Κωστη λες να βαραει λαγο στα 65 μετρα?
Στα 65 ο λαγός φίλε μου θέλει νο2-3 το 5αρι δεν τον κρατάει από προσωπικές εμπειρίες αυτό έχω δει μετά τα 40-45μ νο2-3 για σίγουρες καταβολές....
 
Στα 65 ο λαγός φίλε μου θέλει νο2-3 το 5αρι δεν τον κρατάει από προσωπικές εμπειρίες αυτό έχω δει μετά τα 40-45μ νο2-3 για σίγουρες καταβολές....
Το ξερω φιλε μου,χαβαλε κανουμε.Εχει το μαγαζι και 38Χ3 buffer με fly control.....
 
Δουλευει κανονικα φιλε ο διπλος πατος και καθε χρονο ειναι στανταρ μερικα classica 32 no6 αλλα τις πιο σφιχτες τουφεκιες με το Κικς τις εχω παρει με κανονικους συγκεντρωτηρες.
@benelli cc-ss τι συσφιξη ειναι το Κικς που εχεις; σε ρωταω γιατι με το δικο μου παντα βγαινουν πολυ χαλασμενοι οι συγκεντρωτηρες απο classica η percorso.
Εγώ τώρα σκέφτομαι να αγοράσω ένα kicks full απλά επειδή δουλεύω πολύ percorso είχα αυτήν σπορεία
 
Όχι μόνο κάθετες γραμμές με μασημένη υλικό σε όλο το ύψος...αυτό που λες το βλέπω σε συγκεντρωτηρας από mb winter η ΜG2 ...
Εμενα Δημητρη τους βγαζει πολυ μασημενους παντως και το μπροστινο μερος ειναι χαλια αλλα και πισω η φουστα.
 
Οτι θες ριχνω ακομα και μονοβολα, δεν ειναι το lf αλλα το xfull, μονοβολα βεβαια εχω ριξει μονο στυλ Palla και τα ατσαλινα monolite δυο κουτια, για τα υπολοιπα Τεο που ρωτας 8βολα κλπ αυτη ειναι η δουλεια του κατα κυριο λογο γιατι εχω το backkicker που ειναι για δραμια. ;)
Απλα είσαι βιβλίο φίλε , και σε ευχαριστώ για όλες αυτές τις πληροφορίες .shake hands.
 
Λογο αερα αφησαμε τα χαρτονια και δοκιμασαμε σε υλικα που βρισκεις απλοχερα στην Ελληνικη φυση....
46 μετρα μεζουρα 4* 18,4 αυλος franchi affinity 38gr 5X6 επιμεταλλωμενα MB36.
Με λιγο ζουμ θα φανει και η μπαλετα 70Χ60 περιπου. Το σημειο βολης.




Βρηκα και ενα σκαγι πισω....Κωστη λες να βαραει λαγο στα 65 μετρα?
Ωρε........μοντιφα υποψιαζωμε............
 
Με αυτες της μοντιφες λιγοτερο ρολο παιζει η κανη και πολλη περησσοτερο η μοντιφα.
Στο δικο σου έβγαλε 200% στο δικο μου μπορει 190 μπορει 220 %.....
.my man. .my man. .my man.
Στα 46 με 4* εδωσε κυκλο ντουφεκιας σκαρτα 40 ποντους.
Σημερα θα πεσει και η πατεντα 38Χ3 αλλα στα 62 για λογους αρχειου και μονο.
 
Στα 46 με 4* εδωσε κυκλο ντουφεκιας σκαρτα 40 ποντους.
Σημερα θα πεσει και η πατεντα 38Χ3 αλλα στα 62 για λογους αρχειου και μονο.
Μην μηλας με γρηφους γιατι μπορει κανενας να το μεταφρασει σε 3.00 x 38 με την mb36 και να εχουμε δραματα.... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top