Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σημερινή δοκιμή πρώτη φορά με g3000.1,60χ32 cx2000 νούμερο 8 sg22+ φελλό 3 χιλιοστά cal20, 57,60mm 36 μέτρα δοκιμή 71 πόντους 2* με θερμοκρασία 15 βαθμούς,View attachment 10702
Βαλε το Γ'ΣΤΑΔΙΟ να γλυτωσεις απο φελλους και τσεροτα!!!! Ωραια ντουφεκια ,ανεμοβλογια επαθε το χαρτονι!!!!να δω τι θα καμεις με τις Ισπανιδες???Ποιο το αρχικο υψος του καλυκα Αρη??Για 68,5 σε κοβω με τα δυο σταδια!!!
 
Βαλε το Γ'ΣΤΑΔΙΟ να γλυτωσεις απο φελλους και τσεροτα!!!! Ωραια ντουφεκια ,ανεμοβλογια επαθε το χαρτονι!!!!να δω τι θα καμεις με τις Ισπανιδες???Ποιο το αρχικο υψος του καλυκα Αρη??Για 68,5 σε κοβω με τα δυο σταδια!!!
Σπύρο κοίτα να δεις,πήρα κάλυκες chebitte και είναι όλοι τους 68,60, εγώ τσιχλοφυσιγγα θέλω να φτιάξω, και έλεγα να μην τα κάνω πεντασταδιακα, αλλά αν δεν βάλω φελλό και το περάσω και από τα στάδια ξέρεις τι ωραία που κλείνει;;;; έκανα ένα για δοκιμή και θα δώ σήμερα. Όσο για τις ισπανικές;;;;;αν μου αρέσει η b&p θα κάτσω φρόνιμα, αλλιώς θα κάψω τον @Kostas Winchester SX .sex hard. .sarcastic.
 
Σπύρο κοίτα να δεις,πήρα κάλυκες chebitte και είναι όλοι τους 68,60, εγώ τσιχλοφυσιγγα θέλω να φτιάξω, και έλεγα να μην τα κάνω πεντασταδιακα, αλλά αν δεν βάλω φελλό και το περάσω και από τα στάδια ξέρεις τι ωραία που κλείνει;;;; έκανα ένα για δοκιμή και θα δώ σήμερα. Όσο για τις ισπανικές;;;;;αν μου αρέσει η b&p θα κάτσω φρόνιμα, αλλιώς θα κάψω τον @Kostas Winchester SX .sex hard. .sarcastic.
Αρη καλημερα,αστειευομαι για το Γ'ΣΤΑΔΙΟ κλεισε τα φυσιγγια σου οπως τα εχεις...ειναι ωραιοτατα!!Ουτε ψιλος στον κορφο του ΚΩΣΤΑ,αλλοιμονο του ,ολο σε μπελαδες σε βαζει!!
 
Αρη καλημερα,αστειευομαι για το Γ'ΣΤΑΔΙΟ κλεισε τα φυσιγγια σου οπως τα εχεις...ειναι ωραιοτατα!!Ουτε ψιλος στον κορφο του ΚΩΣΤΑ,αλλοιμονο του ,ολο σε μπελαδες σε βαζει!!
Καλημέρα Σπύρο, απλά με το Γ'σταδιο κλείνει ποιο ωραία στο μάτι τουλάχιστον γιατί δεν το έχω δοκιμάσει αυτόIMG_20200317_064959.jpg
 
Καλημέρα Σπύρο, απλά με το Γ'σταδιο κλείνει ποιο ωραία στο μάτι τουλάχιστον γιατί δεν το έχω δοκιμάσει αυτόView attachment 10708
Κλεισε το στα ιδια χιλιοστα!!!αν εισαι ψηλα ,βαλε λιγο χαμηλοτερο βυσμα,και βλεπεις...Ανεβασε τη νεα δοκιμη να την δουμε!!
 
Μην τον ακούς Άρη η Ισπανίδες είναι πιο ζεστές και ελαστικές σού κάνουν όλα τα παιχνίδια .sarcastic.
Το ξέρω λεβέντη μου, αυτός ο μαλακας είναι άλλη περίπτωση,με το ρόπαλο θέλει αλλά θα με πάνε μέσα με τον π00sτηηηηηηη,
 
Last edited by a moderator:
4.5 κιλα οπλο ριχνουν σκητ πολλοι τοπ σκοπευτες φιλε .Βοηθαει βεβαια το βαρος αλλα η ανακρουση παντα θα υπαρχει κ ειναι αναλογη της επιταχυνσης οπως ξερεις .Τα πελματα Kikeez τα ξερεις ;
Tα θυμάμαι από τις ΗΠΑ αλλά δεν είχα αγοράσει διότι τα πουλούσαν ακόμη και στα Wall Mart
 
Θαναση εχει ιστιοσελιδα...στα αξεσουαρ οπλων στην υποενοτητα πελματα εχει πολυ μεγαλη ποικιλια ....ειναι λιγο ακριβος αλλα δεν τα εχω βρει πουθενα αλλου στην Ελλαδα!!
Το βρήκα, μπήκε σε Bookmarks διότι της μεν Remington είναι ειδικό για 1100 και δεν το έχει, του δε Β25 Browning θα αλλάξει κάποια στιγμή μαζί με τα ξύλα του ... όταν θα γίνει γενική αναβάθμιση μαζί με σκάλισμα customized. Ενα λευκό πρόσθετο των 2mm σίγουρα θα το στείλει, αν ταιριάζει στην Remington διότι το έφαγα στη γωνία και θα αλλάξει. Για την ώρα φυσικά όλα πάνε πίσω, προέχει να μην αποτελέσουμε θύμα έκπληξης ...
 
Τα εχω ολα τακτοποιημενα ηδη.....καποια πελματα για τις καραμπινες μου, τα ειχα παρει απο εκει,,γιατι τα περισοτερα στα διπλα ειναι μαζι με τα κοντακια φτιαγμενα στο ESSE VIERRE στο CARDONE....

Πανεμορφα, να τα χαιρεσαι!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top