Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα περιοδικα ηταν ολα ιδια γυαλιστερα αλλα οχι βρεγμενα...mens health για την ακριβεια...@outlander το Κικς τρυπουσε 10 σελιδες περισσοτερες αλλα επισης εφταναν πιο πολλα σκαγια σ'αυτες τις σελιδες.
Σε καμια περιπτωση βεβαια δεν υστερει σε δυναμη το goose αν κρινω απο τις μακρινες φασσες που εχω παρει δυο χρονιες τωρα, απλα το Κικς ειναι πιο δυνατο και λογικα εχει και πιο κοντη ατρακτο.
Αλέξη το men's health όλο κάτι τούμπανα έχει μέσα οπότε η διάτρηση είναι πλασματική. Βάλε καλύτερα κανένα PENTHOUSE να προσομοιάσεις τα μαλακά μόρια των γαλάζιων κοριτσιών!!!!.yel.
 
Αλέξη το men's health όλο κάτι τούμπανα έχει μέσα οπότε η διάτρηση είναι πλασματική. Βάλε καλύτερα κανένα PENTHOUSE να προσομοιάσεις τα μαλακά μόρια των γαλάζιων κοριτσιών!!!!.yel.
Πολυ σωστη παρατηρη!!! Ακομα και στα 50 μετρα θα πηγαινει κεντρο η τουφεκια!! .sarcastic.
 
Τα περιοδικα ηταν ολα ιδια γυαλιστερα αλλα οχι βρεγμενα...mens health για την ακριβεια...@outlander το Κικς τρυπουσε 10 σελιδες περισσοτερες αλλα επισης εφταναν πιο πολλα σκαγια σ'αυτες τις σελιδες.
Σε καμια περιπτωση βεβαια δεν υστερει σε δυναμη το goose αν κρινω απο τις μακρινες φασσες που εχω παρει δυο χρονιες τωρα, απλα το Κικς ειναι πιο δυνατο και λογικα εχει και πιο κοντη ατρακτο.
Το goose είναι για ατσάλινα πολύ καλό αλλά και για μολιβδινα που είναι όλα τα σκάγια μέσα στο συγκετροτηρα όπως στο steel 28 και σε άλλα βύσματα αμερικανικά που είναι όλα τα σκάγια προστατευμένα
 
Το goose είναι για ατσάλινα πολύ καλό αλλά και για μολιβδινα που είναι όλα τα σκάγια μέσα στο συγκετροτηρα όπως στο steel 28 και σε άλλα βύσματα αμερικανικά που είναι όλα τα σκάγια προστατευμένα
Πιστευω και με ατσαλινα αλλα και με τους περιεργους συγκεντρωτηρες που λες παλι θα ειναι ενα σκαλι πιο πανω το Κικς, και οπως εχω πολλες φορες και το goose ειναι τσοκαρα!
 
Το mg2 μαλλινο παλι με το φουλ και το 40 νο3 ξανα με Kicks αλλα ολες σε μεγαλυτερα χαρτονια, το νο3 εβγαλε φοβερο ποσοστο συγκεντρωσης! Δεν ειναι μονο η συγκεντρωση ομως το ζητουμενο αλλα και η δυναμη οπου εκανα πολλες δοκιμες σημερα και οπως ειχα καταλαβει δεν καθεται τιποτα διπλα στο Kicks
View attachment 9941View attachment 9942
Δεν καθετε τπτ δυπλα στο κικς???Μην περνεις και ορκο .sarcastic.
 
View attachment 99821σος και 2* τζεμηνημοντιφα σε φρενου ποιο συγκεντροτηκα στα σηγουρα
Το +5 που έχω κάνει κάνα δυο είναι φοβερό το +10 δεν μου ερεσε και το έκοψα στους 5 έγινε σχεδόν 4* αλλά και πάλι είναι καλό μέχρι τα 40 μτ
 
@skyfall μονοβολα τα εκανες τα σκαγια απ το πατημα.... .sarcastic.
Μπορει να ετυχε μπορει να πετυχε...με αλλα φυσιγγια δοκιμασες?
Αλλα και παλι ολα σχετικα ειναι φιλε, μπορει στο δικο μου οπλο η σε καποιο αλλο οπλο να ηταν διαφορετικα τα αποτελεσματα!
 
@skyfall μονοβολα τα εκανες τα σκαγια απ το πατημα.... .sarcastic.
Μπορει να ετυχε μπορει να πετυχε...με αλλα φυσιγγια δοκιμασες?
Αλλα και παλι ολα σχετικα ειναι φιλε, μπορει στο δικο μου οπλο η σε καποιο αλλο οπλο να ηταν διαφορετικα τα αποτελεσματα!
Λες Αλεξ?? .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top