Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαρα στο κουραγιο σας και το παθος σας βρε παλικαρια παντως! :)

Με την καλη σημασια το λεω οχι την απαξιωτικη!!!
Χρύσανθεεεεεε βρε αντε και .sex hard..sex hard..sex hard..sex hard.

Με την καλη σημασια το λεω οχι την απαξιωτικη!!! .yelling.


υ.γ. ελπίζω να μην παρεξηγήσεις το χιουμορ μου και το πάρεις στα σοβαρά!!!! .yel..yel..yel..yel.
 
Χρύσανθεεεεεε βρε αντε και .sex hard..sex hard..sex hard..sex hard.

Με την καλη σημασια το λεω οχι την απαξιωτικη!!! .yelling.


υ.γ. ελπίζω να μην παρεξηγήσεις το χιουμορ μου και το πάρεις στα σοβαρά!!!! .yel..yel..yel..yel.
Θα κανονισεις κανα καλο ´´μωρό´´ και το ξενοδοχειο;
.sarcastic.
Υποσχομαι να σου βγαλω μετα πινακες να δεις οτι ειμουν κεντρο στο στοχο.sarcastic.
 
ο κύλινδρος και το 1/10 τσοκ με μισόταπα σε ΟΛΕΣ τις δοκιμές μου έβγαλαν μεγαλύτερα ανοίγματα από ότι το *** με σταυροειδή διασπορέα

Το διασπορέας του ΣΤΟΚΑ με ανάποδο αποκεντρωτήρα στη συσκευασία του έγραφε ότι με βελτ. κύλινδρο είχες μεγαλύτερη διασπορά από ότι με ντεμι ή φουλ
Το διασποράς του Λάμπρο με σταυροειδή διασπορέα γουαλάντι έγραφε ότι ήθελε τσοκάρισμα, αυτό μου είπε και ο αείμνηστος Βλαχόπουλος.
Ο οποίος παρεμπιπτόντως μου είπε πως το φουλ τσοκ με διασπορέα ποτέ δεν φτάνει σε άνοιγμα τον κύλινδρο με συγκεντρωτήρα.
 
Γαμω στου πήγαιν ιΣιένα ειμενα ένα αρχιδ κι μσο‼️
Πάρι νίτρου σ'λέου.
Όσου του 'λέπς του ρίχτς.

Θα σηκώσω ότι έχει ένα μαγαζί σήμερα.
Παλιά τιμή.
Παπιά θα μου πεις εσύ που έχει. :)
Αν δεν βρω, στον ξάδερφο ... έχω κάτι υδραυλικά για φτιάξιμο και θα τα βρούμε σε είδος :)
 
Πάρι νίτρου σ'λέου.
Όσου του 'λέπς του ρίχτς.

Θα σηκώσω ότι έχει ένα μαγαζί σήμερα.
Παλιά τιμή.
Παπιά θα μου πεις εσύ που έχει. :)
Αν δεν βρω, στον ξάδερφο ... έχω κάτι υδραυλικά για φτιάξιμο και θα τα βρούμε σε είδος :)
κουμπαρε στειλε κανενα κομματι σαπαν...αιντε..μουναχοφαης εγνες...
 
Εγώ αυτά που είπε ο Βλαχόπουλος ο οποίος ήταν από τους πιο αξιόλογους όπως και ο μαπακής τα έχω κάνει δοκιμή στη πράξη έχω ρίξει διασποράς όλων των ειδών μέχρι κάτι ιταλικές μαλακίες που είχαν σκακια σα φακές μέσα για να σκοτώσεις κάνα διπλανό η κανένα σκύλο.Ολοι οι διασποράς δε δουλεύουν το ίδιο πάντα εξαρτάται και από τον αυλό του όπλου για να μην το παρααναλυσω ο 18.3/18.4 ελικοειδή σταυρό με 3 βγάζει σταθεροτατη και ποιοτικότερη ντουφέκια από το 4* και το 5* εγώ αυτές είδα σε δοκιμές μου το 2* και το 1* δεν αξίζει να ασχολείσαι αν το έχεις σταθερό καλύτερα μισοταπα ψιλό σκάκι και 33+ γρ στο 1* και 2* προτιμότερο από διασποράς.
 
Το διασπορέας του ΣΤΟΚΑ με ανάποδο αποκεντρωτήρα στη συσκευασία του έγραφε ότι με βελτ. κύλινδρο είχες μεγαλύτερη διασπορά από ότι με ντεμι ή φουλ


Nαι εχεις δικιο Μαριε !!! Το αντιθετο ηθελα να γραψω...δλδ οτι ο αναποδος αποκεντρωτηρας
δουλευει και με κλειστα τσοκ!!!
Παντα εξαρταται απο την δοσολογια και το στησιμο του φυσιγγιου !!!

Διασπορας για λαγο και δοκιμη για εναν καλο φιλο με σταθερο 2* αστρα..

Ο ΣΤΟΧΟς 1,70 Χ1,60...

εικόνα_Viber_2021-01-07_20-09-01.jpg
εικόνα_Viber_2021-01-07_20-09-49.jpg

Για μενα παιζει παντα ρολο η δοσολογια και το στησιμο....Αναλογα με αυτα...επιλεγεις και τσοκ .

Τωρα στα εμπορικα...ειναι αλλου παπα ευαγγελιο !!!
 
Πάρι νίτρου σ'λέου.
Όσου του 'λέπς του ρίχτς.

Θα σηκώσω ότι έχει ένα μαγαζί σήμερα.
Παλιά τιμή.
Παπιά θα μου πεις εσύ που έχει. :)
Αν δεν βρω, στον ξάδερφο ... έχω κάτι υδραυλικά για φτιάξιμο και θα τα βρούμε σε είδος :)
Καλα ρε φιλε, με ξαδερφο υδραυλικο καθεσαι ετσι τοσο καιρο;;; πηγαινε γρηγορα να σου φτιαξει τη νεροσωληνα... .yelling.
 
Ο αποκεντρωτηρας είναι κάτι το ιδιαίτερο και θα δουλεύει όπως λέτε αλλά δεν αντικατοπτρίζει τα φυσίγγια διασποράς παρά ένα και μοναδικό είδος φυσιγγίου
Θάνατος στη μπεκάτσα, του μακαρίτη Στόκα(μαύρο με κόκκινο αποκ.) σε ν.9 από 10 έως κ 25 μέτρα, με βελτιωμένο κύλινδρο‼️
 
Αυτό ρε παιδιά που βάζετε τους κύκλους και προσθέτε τα σκάγια μονοι σας, με ξεπερνάει.... ! Μου το εξηγείτε;
Όταν δέν έχεις την φαγούρα ότι καί ν'απαντήσει κάποιος δέν.....
Αρρώστεια ,πάθος για πολλούς ακατανόητο .
Όπως ακατανόητο είναι νάχεις στην τσάντα φυσίγγι δοκιμασμένο φαρμάκι
αλλά να μήν το βάζεις δοκιμάζοντας νέα καί νέα και άλλα set up καινούρια
χάνοντας σίγουρα πουλιά καί να μήν ενοχλείσαι απ'αυτό ...:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top