Βαφές Όπλων

Θα τη δείτε και ολοκληρωμένη λογικά αυριο...για πρώτη φορά υδροβαφη μόνος πιστεύω βγήκε τέλεια εσείς τι λέτε;
DIY φαση ε εισαι ωραιος φιλε αντε περιμενουμε να δουμε δουλεια και λεπτομεριες να κανουμε τπτ και μεις
 
DIY φαση ε εισαι ωραιος φιλε αντε περιμενουμε να δουμε δουλεια και λεπτομεριες να κανουμε τπτ και μεις
Λεπτομέρειες όποιος θέλει να ρωτήσει κάτι ας μου στείλει μύνημα η ας ψάξει μόνος στο ίντερνετ να βρει και εγώ από ίντερνετ είδα τη διαδικασία και το έφτιαξα δεν είναι επιστήμη μεγάλη....
 
Λεπτομέρειες όποιος θέλει να ρωτήσει κάτι ας μου στείλει μύνημα η ας ψάξει μόνος στο ίντερνετ να βρει και εγώ από ίντερνετ είδα τη διαδικασία και το έφτιαξα δεν είναι επιστήμη μεγάλη....
Απλα να ρωτησω εκανες αμμωβολη πριν το πριμερ?
 
Ενα καλο κολπο ειναι με καλσον το περνας και το τεντωνεις απο κατο στο κενο πελμα με κοντακι και δε φενετε και πολυ ασχημο αντιθετος ομορφενει και το σφουγγαρι γυρο γυρο
Ενα καλο κολπο ειναι με καλσον το περνας και το τεντωνεις απο κατο στο κενο πελμα με κοντακι και δε φενετε και πολυ ασχημο αντιθετος ομορφενει και το σφουγγαρι γυρο γυρο
Υπάρχει καμιά προτίμηση?μήπως με πάρουν στο ψιλό στο κυνήγι λέω, αν και σαν ιδέα ακούγεται ωραία
 
Ναι ρε Τόλη, το κατάλαβα, και ακούγεται πολύ καλή ιδέα, απλά πήρα το θάρρος να αστειευτώ λιγάκι...
Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα...
Οχι ρε συ και γω πλακα εκανα με το ροζ δυχτακι κατα τα αλλα ειναι καλη πατεντα γιατι το cervelatti διναι πολυ καλο πελμα αλλα εχει αυτο το μειων
 
Back
Top