Αγριόχοιρος

Εμείς κάναμε 2 το Σάββατο και αλλα 2 την Κυριακή Του Σαββάτου ήταν 15ρια και τα δυο και την Κυριακή το καπρι ήταν 55 κιλά καθαρό και η γουρούνα 30αρα!!.my man.
το μπράβο είναι λίγο
να είστε καλά και πάντα με χαμόγελο .RESPECT.
 
Στο συγκεκριμενο κυνηγι ειναι να το λεει η ψυχη σου..δεν μετρανε ηλικιες η τρελα μετραει..ο παππους μου ειναι 90 χρονων με εγχειριση ανοιχτης καρδιας και περπαταει καλυτερα και απο μενα..τρελα και παθος για το γουρουνι αυτη ειναι η μαγεια του!
 
Να έβγαινε και κανένα όχημα από τη στροφή...
φιλε χριστο καθαρη μακακια που κανουνε τα ατωμα,για φαντασου που λες και εση να εβγαινε κανενα οχημα τι θα γινωντανεε;;;.hair. δυστηχως υπηρχαν υπαρχουν και θα υπαρχουν τετεια νουμεραααα,,,,,πανω στο δρωμο βρε αντε να μην πω γιορτηνες μερεςςςςς.pop.
 
Τον εχω δει και εγώ αυτόν και μου κανει εντύπωση που ανεβάζει και να φαινεται φατσα φορα το red dot!!
Να έβγαινε και κανένα όχημα από τη στροφή...
Έκτος ότι για μενα ρίχνει τέλειος απαγορευτικά αν ρίχνει μονοσύλλαβο η δράμια έπρεπε να είναι άλλη μεριά ώστε η βολές να πάνε κάθετα προς τα κάτω,πέρα από αυτό εγώ ειμαι υπέρ να νομιμοποιηθούν τα σκοπευτικά ειδικά σε αυτό το κυνήγι είναι απολυτά χρήσιμα άλλα από τι στιγμή που απαγορεύονται το να ανεβάζεις βίντεο σε δημόσιο θέαμα κ να είσαι παραβάτης κάνεις το μεγαλύτερο κακό σε όλους
 
Καλησπέρα,

Μου ανάθεσε η παρέα να βρω ένα γιλέκο , τουλάχιστον για το αστέρι σκύλο της ομάδας γιατί όλο και συχνότερα επισκέπτονται τον κτηνίατρο φέτος....
Ψάχνοντας λίγο στο Internet , κατέληξα στα εξής δύο,
Browning Protect & SOLENGO J45

Σε τιμή είναι πολύ κοντά 200 και κάτι το καθένα ... Μιλώντας με καταστήματα , οι περισσότεροι μου πρότειναν Browning και μερικοί όπως Καραμανίδης, Λέντζης μου πρότειναν το SOLENGO σαν καλύτερο ...
Εχει κανένας φίλος εμπειρία στην ομάδα του από τα παραπάνω γιλέκα ??? Αν μπορεί ας βοηθήσει !!!!
 
Η παρέα της Σαγιάδας, αυτές τις άγιες μέρες που έρχονται προσέφερε τα αγριογούρουνα της τελευταίας εξόδου, μαζί με εσπεριδοειδή και λάδι
Στην μονή ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΙΟΥ όπου στεγάζεται και ορφανοτροφείο
( Σκοπός της ανάρτησης είναι η ευαισθητοποίηση και άλλων ) επίσης
ΠΡΟΣΚΑΛΩ- ΠΡΟΚΑΛΩ όλες τις παρέες και τους συλλόγους να αναλάβουν δράση
Εύχομαστε υγεία,αγάπη και ΑΛΛΗΛΕΓΓΎΗ
.shake hands..shake hands..shake hands..shake hands.




 
Είχε το μοναστήρι ανάγκη από κρέας και λάδι για να θρέψει τα ορφανά; .xm.
Μια χούφτα από το χρυσάφι του, δεν θα έφτανε;
Ανάλογα το μοναστήρι ;)
Μπορεί να μην αποδίδει τα απαιτούμενα κερδη hippo
οπότε ισως να τους έχουν κόψει την επιχορήγηση ;)
 
Back
Top