Αγριόχοιρος

Ξερω φιλε και σε καταλαβαινω......υπομονη........

Ασ την πλερωσουν τα ζουμπερα φετος φιλε.....εχουν και αυτα δικαιωμα στο μοληβι......sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Εννοειται παραπονεμενα να τα αφησω δεν μου παει η καρδια.sarcastic..sarcastic.αλλα ρε φιλε οση τρελα εχω για το γουρουνι δεν εχω για αλλο θηραμα
 
Να στε καλα παιδια..στην φωτο ο πατερας μου ειναι..χαρη σ αυτον βγηκαν στον θειο..αυτο ειναι και το κυνηγι του γουρουνιου συλλογικη προσπαθεια για να εχεις αποτελεσμα..δοξα τω θεω παντως τα πανε παρα πολυ καλα..ειναι και παρα πολλα τα ζωα και γινεται μακελειο
 
Βαρατετα να γλυτώσουμε!
Ηλια δεν γλυτωνουμε με τιποτα..τοσα που ειναι..να φανταστεις ριξαμε την περασμενη βδομαδα 5 τονους μακαρονια σε ενα μερος γιατι καπως πρεπει να τους εξασφαλισουμε και το φαι τους και σε 2 μερες δεν εμεινε τιποτα..ασε που στο χωραφι που τα ριξαμε τοσα που περασαν δεν χρειαζεται πλεον οργωμα το κανανε αγνωριστο
 
Ηλια δεν γλυτωνουμε με τιποτα..τοσα που ειναι..να φανταστεις ριξαμε την περασμενη βδομαδα 5 τονους μακαρονια σε ενα μερος γιατι καπως πρεπει να τους εξασφαλισουμε και το φαι τους και σε 2 μερες δεν εμεινε τιποτα..ασε που στο χωραφι που τα ριξαμε τοσα που περασαν δεν χρειαζεται πλεον οργωμα το κανανε αγνωριστο
Μιλτο αποδίδει καλά το τάισμα να φανταστώ?και 50 τόνους να τους ρίξεις θα το φάνε αυτά!
 
Μιλτο αποδίδει καλά το τάισμα να φανταστώ?και 50 τόνους να τους ρίξεις θα το φάνε αυτά!
Μια χαρα παει..επεοδη ειμαστε ορεινο χωριο δεν εχει πολλα χωραφια ναβρουν τροφη και βελανιδι δεν εχει αρκετο για τοσα πολλα ζωα..οποτε σκεφτηκαμε το ταισμα..μεχρι στιγμης εχουν ριξει πανω απο 50 τονους μακαρονια και αλλα τοσα καλαμποκια 3 αλλες παρεες..παντως αποδιδει γιατι ολα τα ζωα ειναι θρευταρια
 
Μια χαρα παει..επεοδη ειμαστε ορεινο χωριο δεν εχει πολλα χωραφια ναβρουν τροφη και βελανιδι δεν εχει αρκετο για τοσα πολλα ζωα..οποτε σκεφτηκαμε το ταισμα..μεχρι στιγμης εχουν ριξει πανω απο 50 τονους μακαρονια και αλλα τοσα καλαμποκια 3 αλλες παρεες..παντως αποδιδει γιατι ολα τα ζωα ειναι θρευταρια
Κοιτάτε να είναι γεμάτα ξυγκια με τόσα μακαρονια.very funny.
 
Ηλια δεν γλυτωνουμε με τιποτα..τοσα που ειναι..να φανταστεις ριξαμε την περασμενη βδομαδα 5 τονους μακαρονια σε ενα μερος γιατι καπως πρεπει να τους εξασφαλισουμε και το φαι τους και σε 2 μερες δεν εμεινε τιποτα..ασε που στο χωραφι που τα ριξαμε τοσα που περασαν δεν χρειαζεται πλεον οργωμα το κανανε αγνωριστο
Που βρηκατε 5 τόνους μακαρόνια;;; ο κικιζας είσαι;με τσ μακαρόνια Μελίσσα;;
 
Που βρηκατε 5 τόνους μακαρόνια;;; ο κικιζας είσαι;με τσ μακαρόνια Μελίσσα;;
Δεν ξερω απο που..ενας θειος μου εχει μαντρα ανακυκλωσης και κατα καιρους πηγαινει και σε τετοια εργοστασια και του δινου τις σκαρτες παρτιδες σε εξευτελιστικη τιμη οποτε μια χαρα μας ερχεται
 
Back
Top