Αγριόχοιρος

Ανάλογα το μοναστήρι ;)
Μπορεί να μην αποδίδει τα απαιτούμενα κερδη hippo
οπότε ισως να τους έχουν κόψει την επιχορήγηση ;)
καμια σχεση αυτο το μοναστηρι με τα υπολοιπα εχει κανει μεγαλο εργο ο πατερ Θανασης για τα απορα παιδια κ ολα μονος του εδω κ χρονια
 
καμια σχεση αυτο το μοναστηρι με τα υπολοιπα εχει κανει μεγαλο εργο ο πατερ Θανασης για τα απορα παιδια κ ολα μονος του εδω κ χρονια
Αν και δεν τα παω καλά με τα ράσα,επιβεβαιώνω την προσπάθεια και το τεράστιο έργο που γίνεται.
Μακάρι να ήταν κάμποσοι τέτοιοι.
 
ενα καπρακι κάναμε σημερα το ντουφεκισε ο αδερφός μου όπλο beretta teknys τσοκ briley 3* και φυσίγγι super kill 4+1 ντουφεκισα και εγώ ενα σε ενα μονοπάτι αλλα κατέβαινε συφουνας και πρόλαβα να του ρίξω μια μπιχτια και δεν το πήρα καθολου του έκανα αέρα .sarcastic..sarcastic..asking..asking..kkk..kkk.
 
ενα καπρακι κάναμε σημερα το ντουφεκισε ο αδερφός μου όπλο beretta teknys τσοκ briley 3* και φυσίγγι super kill 4+1 ντουφεκισα και εγώ ενα σε ενα μονοπάτι αλλα κατέβαινε συφουνας και πρόλαβα να του ρίξω μια μπιχτια και δεν το πήρα καθολου του έκανα αέρα .sarcastic..sarcastic..asking..asking..kkk..kkk.
Μπράβο στο team! .shake hands.
Κώστα, στα πόσα μέτρα περίπου ήταν η τουφεκιά;
 
Τα πρώτα του 2018 λοιπόν!
20180103_171642.jpg

Εγώ βάρεσα τον καπριά ενώ ένας άλλος της ομάδας το μικρότερο σε άλλη παγάνα. Μου πέρασε και μένα ένα μικρό αλλά λόγω λάθος σημείου που βρισκόμουν δεν κατάφερα να το πετύχω. Και ο καπριάς ήρθε ανάποδα αλλά ευτυχώς που είχα μονόβολο και δεν είχε μεγάλη σημασία που το πέτυχα πίσω...
 
Τα πρώτα του 2018 λοιπόν!
20180103_171642.jpg

Εγώ βάρεσα τον καπριά ενώ ένας άλλος της ομάδας το μικρότερο σε άλλη παγάνα. Μου πέρασε και μένα ένα μικρό αλλά λόγω λάθος σημείου που βρισκόμουν δεν κατάφερα να το πετύχω. Και ο καπριάς ήρθε ανάποδα αλλά ευτυχώς που είχα μονόβολο και δεν είχε μεγάλη σημασία που το πέτυχα πίσω...
μπράβο Αλεξ θεριά τ αγρίμια :)
 
Τα πρώτα του 2018 λοιπόν!
20180103_171642.jpg

Εγώ βάρεσα τον καπριά ενώ ένας άλλος της ομάδας το μικρότερο σε άλλη παγάνα. Μου πέρασε και μένα ένα μικρό αλλά λόγω λάθος σημείου που βρισκόμουν δεν κατάφερα να το πετύχω. Και ο καπριάς ήρθε ανάποδα αλλά ευτυχώς που είχα μονόβολο και δεν είχε μεγάλη σημασία που το πέτυχα πίσω...
Μπράβο Άλεξ! Εύχομαι κι άλλες επιτυχίες στο 2018!
 
Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας, και σεις πάντα επιτυχίες! Εμείς μια μικρή παρέα είμαστε 7 με 10 άτομα και έτσι δεν βαράμε πολλά κάθε χρόνο, σε αντίθεση με άλλες παρέες 30+ ατόμων που ξεπερνάνε τα 100...
Αυτά που βαράμε όμως τα ευχαριστιόμαστε.

Ξέχασα να πω πως υπάρχει και βίντεο από την GoPro τόσο της επιτυχίας όσο και της αποτυχίας αλλά μιας και εδώ δεν έχω ούτε υπολογιστή ούτε ιντερνέτ για να το ανεβάσω θα αργήσει λίγο ακόμα. Αν είναι καλό και το ανεβάσω θα γράψω εδώ. ;)
 
Ο πρώτος μου αγριόχοιρος είναι γεγονός.Μεγαλο ζώο κιόλας γύρω στα 70 κιλά κρέας!Σε μια πολύ καλή μέρα για την ομάδα που με φιλοξένησε....καρπωθηκαμε 8 γουρούνια!
Μπράβο μωρή μουλιάπα .sarcastic. Φέρε κανά κιλό και από εδώ εεεε??
 
Back
Top