Αγριόχοιρος

Ηλια πραγματικα ειναι παρα πολλα τα ζωα..στον δρομο βρισκουμε πατηματα λες και περασε κοπαδι με προβατα
Το ίδιο ακριβώς βιώνω όταν πάω στο χωριό μου!πάρα πολλά τα ζώα και πλέον δεν φοβούνται και τίποτα...και τα ζαρκάδια παρά πολλά!.off topic.
 
Το ίδιο ακριβώς βιώνω όταν πάω στο χωριό μου!πάρα πολλά τα ζώα και πλέον δεν φοβούνται και τίποτα...και τα ζαρκάδια παρά πολλά!.off topic.
Καλα απο ζαρκαδι δεν το σχολιαζω..πλεον ειναι πιο πολλα και απο τις τσιχλες στα δεντρα..εδω και 7-8 χρονια στα μερη μου ειναι υπερπληθυσμος αφου τα βρισκουμε και στα πρωτα σπιτια του χωριου
 
Καλα απο ζαρκαδι δεν το σχολιαζω..πλεον ειναι πιο πολλα και απο τις τσιχλες στα δεντρα..εδω και 7-8 χρονια στα μερη μου ειναι υπερπληθυσμος αφου τα βρισκουμε και στα πρωτα σπιτια του χωριου
Έχετε χάσει σκυλιά με δαυτα?εμένα είχε πάρει ένα το σκυλί και γύρισε σπίτι μετά από κανένα τρίωρο,μόνο του!
 
Έχετε χάσει σκυλιά με δαυτα?εμένα είχε πάρει ένα το σκυλί και γύρισε σπίτι μετά από κανένα τρίωρο,μόνο του!
Πιο παλια ναι και μεις και αλλες παρεες..μεγαλη ζημια..αφου κανουμε παγανα μια πλαγια και βγαινουν απο μεσα πανω απο 10 ζαρκαδια
 
Αστα πανικος μιλαμε..μου χει τυχει να μου βγουνε στο καρτερι μου 8 ζωα να πηγαινουν χοροπηδηχτα σαν το καρουζελ ενα πραμα
Χαχαχαχαχ...πολύ όμορφο ζωντανό!σε τόσο μεγάλο νούμερο δεν θα έχω συναντήσει ομολογώ!
 
Ρε παιδι...τη θα γηνει με εσας......αφηστε και τιποτα !!!!!!!!
Περα απο την πλακα φιλε ευχωμαι παντα τετοια....
Εση εκανες τιποτα...πηγες καμοια μερα...????
Ασε ρε φιλε φετος με φαρμακωσαν που δεν μπορω να παω..ο πατερας μου (αυτος που ειναι πανω απο το ζωο) με παρακαλαει να ανεβω αλλα τι να κανω..θα μας φανε τοσα που ειναι μου λεει..εγω φιλε δυο φορες πηγα για μπεκατσα και την μια αντι για μπεκατσα βαρεσα λαγο!
 
Back
Top