Αγορές μέσω Internet

Το ειχα ψαξει στο ebay 3 φορες. Δεν ξερω πως έγινε κ εμφανηστηκε μετά .
ευχαρηστω παντος
Δεν κάνει τίποτα, θέλει επιμονή το ebay, να δοκιμάζεις διάφορες περιγραφές γιατί ποτέ δεν ξέρεις πως ακριβώς μπορεί να έχει καταχωρίσει ο πωλητής αυτό που μπορεί να σε ενδιαφέρει.
 
Το ειχα ψαξει στο ebay 3 φορες. Δεν ξερω πως έγινε κ εμφανηστηκε μετά .
Aνάλογα και σε ποιό site είσαι διαφοροποιούνται τα αποτελέσματα, δηλαδή το ebay.com, ebay.de, ebay.co.uk κλπ μπορεί να βγαλουν ελαφρώς διαφορετικά αποτελέσματα. Εγώ συνήθως ξεκινάω με το .com και μετά συνεχίζω με το .de και το .co.uk
 
Μονοβολο με μαλινη από κάτω, στο 1 μέτρο έφυγε η μαλινη κ καρφώθηκε στην οθόνη.o_O.hair.
Και γω την είχα πατήσει παλαιότερα με ένα πλαστικό δισκίο στο V1.5m , τώρα έχω τον Chrony Μ1 με την αποσπώμενη οθόνη .
 
Και γω την είχα πατήσει παλαιότερα με ένα πλαστικό δισκίο στο V1.5m , τώρα έχω τον Chrony Μ1 με την αποσπώμενη οθόνη .
Αν δεν την σκαπουλαρω με την οθόνη που παρήγγειλα 16€ κόστος για εκεί με βλέπω.
Ενθαρινομαι γιατί η οθόνη παρ ότι σπασμένη στην άκρη της αναβοσβήνει όταν τον ανοίγω. Οπότε δεν έχει πάθει άλλη ζημιά. Έχω κ έναν ηλεκτρονικό στην γυτονια μου να κάνει την δουλειά. Πριν αλλάξει το νέο έτος θα ξέρω
 
Αν δεν την σκαπουλαρω με την οθόνη που παρήγγειλα 16€ κόστος για εκεί με βλέπω.
Ενθαρινομαι γιατί η οθόνη παρ ότι σπασμένη στην άκρη της αναβοσβήνει όταν τον ανοίγω. Οπότε δεν έχει πάθει άλλη ζημιά. Έχω κ έναν ηλεκτρονικό στην γυτονια μου να κάνει την δουλειά. Πριν αλλάξει το νέο έτος θα ξέρω
Αν αλλαχθεί το display θα παίξει.
 
Back
Top