Αγορές μέσω Internet

Πήγα την Κυριακή. Είχε ωραία και φθηνά πραγματάκια.Χτύπησα και ένα μπουφανάκι άνετο slimάτο για το σκοπευτήριο στα 39 ευρώ.
https://www.decathlon.com.gr/gr_en/sg500-hybrid-jacket-green-en-s181592.html?___SID=U
Οτι είναι σκουρο καφέ είναι ελαστικό και δεν ενοχλεί στις κινήσεις.
 
Last edited:
Oχι .πορτοκαλί ναυλον καπιτονέ στην πλάτη ,και μπροστά.Στα μανίκια ότι βλέπεις. δεν είναι για πολύ κρύο ,αλλα με ένα ισοθερμικό από μέσα θα είναι μια χαρά.Oi τσέπες αν και δεν τις χρησιμοποιώ είναι τεράστιες.ΑΝ μου γραντζουνάει το δεξί φερμουάρ το κοντάκι θα το πετάξω.. .sarcastic.
 
Μόλις έβαλα και εγω μια παραγγελία για παράδοση στο κατάστημα στα Σπάτα ... Θα τσεκάρω χρόνο φόρτωσης και παράδοσης ..

Ισως βεβαια να υπάρχουν και στο κατάστημα τα προιόντα , δεν το τσέκαρα !!!!!!
 
Ερώτηση δεν δέχεται τον ΤΚ το δεκαθλον ξέρετε γιατί?
Και κάτι άλλο αν ζητήσω να την στείλουν στο κατάστημα στην Ελλάδα συμφέρει πιο πολύ από το να την πάρω απευθείας??
 
Ερώτηση δεν δέχεται τον ΤΚ το δεκαθλον ξέρετε γιατί?
Και κάτι άλλο αν ζητήσω να την στείλουν στο κατάστημα στην Ελλάδα συμφέρει πιο πολύ από το να την πάρω απευθείας??
Και εγω το ίδιο πρόβλημα έχω τέλη
 
Γιωργο οχι καβατζα εχουν ημερομηνια ληξεως την πατησα εγω μου ελειξαν μεσα στην ντουλαπα στο κουτι τους παρα τηλ να τα πουμε οποτε θελεις

Να ισχύουν τα παραπάνω που λένε για τα άρβυλα και τα λάστιχα αυτοκινήτων και για αυτές τις εκπτωτικές Aigle υπάρχει περίπτωση; Χαλάνε οι Aigle με τον καιρό αν δεν χρησιμοποιούνται;
 
Back
Top