Αγορές μέσω Internet

American components, Russian components, all are made in China !!!! ( δεν ήθελε να πει China και είπε Taiwan)

Στην ουσία: Το ίδιο τσιπάκι και η ίδια φιλοσοφία στη μέτρηση σε όλα. Για τη τιμή του άφοβα !!!
 

Attachments

  • tumblr_okyfp7SrNJ1w5uwjwo1_400.gif
    tumblr_okyfp7SrNJ1w5uwjwo1_400.gif
    2,4 MB · Προβολές: 16
Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος για αγορά από το δέκαθλον; Έξοδα αποστολής, παραλαβή και τα σχετικά... ευχαριστώ
Πρόσφατα έκανα αγορά απο decathlon, μπαίνεις στο https://www.decathlon.com.gr/ κάνεις την παραγγελία , την πληρώνεις και επιλέγεις παραλαβή σε κατάστημα είτε στα Σπάτα είτε στην Κόρινθο χωρίς επιβάρυνση. Όταν έρθει, σε καμια εβδομάδα, σε ειδοποιούν για παραλαβή.
 
Πρόσφατα έκανα αγορά απο decathlon, μπαίνεις στο https://www.decathlon.com.gr/ κάνεις την παραγγελία , την πληρώνεις και επιλέγεις παραλαβή σε κατάστημα είτε στα Σπάτα είτε στην Κόρινθο χωρίς επιβάρυνση. Όταν έρθει, σε καμια εβδομάδα, σε ειδοποιούν για παραλαβή.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση Παντελή... όταν έρθει πρέπει να πας να το πάρεις η μπορούν να το στείλουν;
 
Δεν στέλνουν ακόμα!

παιρνω το δευτερο πακετο απο Δεκαθλον Κορινθου...το παραγελνεις, σε ειδοποιουν οταν ειναι στο καταστημα τους, παιρνεις τηλ. τους λες αριθμο παραγελειας. και σου το στελνουν οπου θελεις... ;)
 
παιρνω το δευτερο πακετο απο Δεκαθλον Κορινθου...το παραγελνεις, σε ειδοποιουν οταν ειναι στο καταστημα τους, παιρνεις τηλ. τους λες αριθμο παραγελειας. και σου το στελνουν οπου θελεις... ;)
Έλα! Ακόμα καλύτερα

Είδα στο σάιτ γράφανε ότι δεν στέλνουν προς το παρών
 
Έλα! Ακόμα καλύτερα

Είδα στο σάιτ γράφανε ότι δεν στέλνουν προς το παρών
τι να σου πω...μιλησα μαζι τους χθες, οπως ειπα για να μου στειλουν την παραγελεια μου...παρτους εν τηλ. πριν αγορασεις, και ρωτα τους...
 
τι να σου πω...μιλησα μαζι τους χθες, οπως ειπα για να μου στειλουν την παραγελεια μου...παρτους εν τηλ. πριν αγορασεις, και ρωτα τους...
Πήγα προχθές από εκεί πήρα κάτι ψιλά....

Δευτέρα θα βγω δικανοτσαρκα
 
Καλημέρα οποίος έχει γνωστό η συγγενή στο Αμέρικα ας κοιτάξει στο Cabela's έχουν βγει ωραίες προσφορές
Συγκεκριμένα η μποτα στήθους supermag 1600G από 239 δολάρια την έχει 149
Και έχει και άλλες προσφορές όσοι έχετε την δυνατότητα ρίξτε μια ματιά :) ;)
 
Εκανα το χριστουγγενιατικο δώρο στον...εαυτό μου .sarcastic. μια leg of mutton case, σε πολύ καλή κατάσταση, σε τιμη κάτω από το 1/2 που πωλούνται εδώ..
Καιρό έψαχνα...να βρω μια, σε καλή τιμή, και κατάσταση.... ;) ;)
 

Attachments

  • s-l1600 (3).jpg
    s-l1600 (3).jpg
    191,6 KB · Προβολές: 41
  • s-l1600 (2).jpg
    s-l1600 (2).jpg
    171,4 KB · Προβολές: 42
  • s-l1600 (1).jpg
    s-l1600 (1).jpg
    201,7 KB · Προβολές: 40
  • s-l1600 (1).jpg
    s-l1600 (1).jpg
    234,1 KB · Προβολές: 40
Last edited:
Back
Top