Αγγλικό Σέττερ

Περιοχή
Ξάνθη
Όνομα
Κώστας
Από σήμερα προστέθηκε νέο μέλος στην οικογένεια! Αρσενικό κουταβάκι που μου χάρισε ο Σταύρος @σταυροςΚ69 . Σταύρε, σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τη χαρά που έδωσες όχι μόνο σε μένα, αλλά σε ολόκληρη την οικογένεια! Τα παιδιά ήδη έχουν ξετρελλαθεί με τον Μπούμερ!
Να είσαι καλά!!!

View attachment 30685

View attachment 30686

View attachment 30687
View attachment 30688
Γερό και καλότυχο , Χρήστο.
Μπράβο και στον Σταύρο.

Περιοχή
Πρέβεζα
Όνομα
Χρήστος
Από σήμερα προστέθηκε νέο μέλος στην οικογένεια! Αρσενικό κουταβάκι που μου χάρισε ο Σταύρος @σταυροςΚ69 . Σταύρε, σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τη χαρά που έδωσες όχι μόνο σε μένα, αλλά σε ολόκληρη την οικογένεια! Τα παιδιά ήδη έχουν ξετρελλαθεί με τον Μπούμερ!
Να είσαι καλά!!!

View attachment 30685

View attachment 30686

View attachment 30687
View attachment 30688
Να τον χαίρεσαι Χρηστάρα και είναι γερός και καλότυχος!!!

Περιοχή
Κομοτηνή
Όνομα
Χρήστος
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές και τα καλά σας λόγια! Ευχομαι να έχουμε όλοι μας καλά κυνήγια!

Να είσαι καλά Χρήστο ,να είναι καλότυχο το σκυλάκι
Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα και από κοντά , είμαι χαρούμενος γιατί ο μπουμερ ( τέλειο όνομα) είναι σε καλά χέρια ,σε οικογένεια με παιδιά χαρούμενα .
Είμαι σίγουρος ότι ο σκυλακος θα τα πάει εξαιρετικά και θα χαρώ πολύ να τον δω να μεγαλώνει και να εξελίσσεται
Σταύρε, κι εγώ χάρηκα πολύ για την γνωριμία και από κοντά. Εύχομαι να μπορούμε να κυνηγάμε μαζί και να τον παρακολουθείς και από κοντά. Σ' ευχαριστώ και πάλι! Να είσαι καλά Σταύρε!

Περιοχή
Κομοτηνή
Όνομα
Χρήστος
Με υγεια Χριστο!
Να χαρειτε μαζι ομορφες στιγμες για πολλα χρονια
Σταυρο ωραιος!
Καλότυχο κ να σου χαρίσει ωραίες στιγμές!!!!
Ευχαριστώ πολυ! Να είστε καλά!

Ευχαριστώ πολυ! Να είστε καλά!
γιασου ρε χριστακοοοο καιρω ειχαμε να τα πουμε στο fvroym ευχωμαι να εισαι καλααααα και να χαιρεσαι τον κουταβακοσουυυυ δωστου αγαπηηηηη και ολα θα πανε καλα φιλεμουυυ,,καλες τουφεκιεςςς .my man. .terror.

Περιοχή
Κομοτηνή
Όνομα
Χρήστος
γιασου ρε χριστακοοοο καιρω ειχαμε να τα πουμε στο fvroym ευχωμαι να εισαι καλααααα και να χαιρεσαι τον κουταβακοσουυυυ δωστου αγαπηηηηη και ολα θα πανε καλα φιλεμουυυ,,καλες τουφεκιεςςς .my man. .terror.
Να είσαι καλά Σάκη! Καλά κυνήγια!

Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Να είσαι καλά!!!

View attachment 30685

View attachment 30686

View attachment 30687
View attachment 30688
Κουκλί είναι ....αλλά σέττερ τί άλλο να περιμένει κανείς....να το χαίρεσαι

Περιοχή
Κομοτηνή
Όνομα
Χρήστος
Δυστυχώς ο Μπούμερ είχε ατύχημα και μετά από δυο 4ωρα χειρουργεία, αύριο θα τον παίρναμε στο σπίτι. Όμως πριν λίγο παρουσίασε μια σπάνια επιπλοκή στα πνευμόνια και δεν τα κατάφερε να κρατηθεί στη ζωή....
Μεγάλη η λύπη και ο πόνος στην οικογένεια...

XDM

Όνομα
Πετρος
Δυστυχώς ο Μπούμερ είχε ατύχημα και μετά από δυο 4ωρα χειρουργεία, αύριο θα τον παίρναμε στο σπίτι. Όμως πριν λίγο παρουσίασε μια σπάνια επιπλοκή στα πνευμόνια και δεν τα κατάφερε να κρατηθεί στη ζωή....
Οχι ρε γαμωτο...κριμα...

Περιοχή
Κερατσίνι - Αργολίδα
Όνομα
Κυριάκος
Ωρε φίλε....

Περιοχή
Εύβοια
Όνομα
Χρήστος
Κρίμα....:confused::(

Περιοχή
Αθήνα -Τζουμέρκα
Όνομα
Δημήτρης
Οχι ρε φιλε ,κρίμα.

Περιοχή
Χιος
Όνομα
Στελιος
Πολλα μπορουν να συμβουν ιδιως με τα κουταβια χρειαζεται κ λιγη τυχη.
Εχασα πριν 1.5 μηνα μια πανεμορφη σεττεριτσα 4.5 μηνων απο αλλαγη τροφης.
Ακομα δεν μπορω να το πιστεψω.
Ομως ετσι ειναι αυτα, γεροί να ειμαστε κ καποια στιγμη η τυχη θα μας χαμογελασει.

Περιοχή
Αθήνα -Τζουμέρκα
Όνομα
Δημήτρης
Πολλα μπορουν να συμβουν ιδιως με τα κουταβια χρειαζεται κ λιγη τυχη.
Εχασα πριν 1.5 μηνα μια πανεμορφη σεττεριτσα 4.5 μηνων απο αλλαγη τροφης.
Ακομα δεν μπορω να το πιστεψω.
Ομως ετσι ειναι αυτα, γεροί να ειμαστε κ καποια στιγμη η τυχη θα μας χαμογελασει.
Για πες βρε Στέλιο ,πως ;

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ

Κρίμα ρε φίλε τι να πω