Αγγλικό Σέττερ

Είμαι να σκάσω σήμερα είχα ραντεβού με τον κτην/τρο για τον επανέλεγχο της σκύλας μου για να δούμε αν καθάρισε από την δυροφυλαρια που μετά από αντιβιοτικά,μετά από σαλοσπιρη,μετά κορτιζόνη για 15 μέρες και για 2μηνες 2φορες την εβδομάδα ενέσεις περιμέναμε και 2μηνες για να καθαρίσει από τα σκουλίκια . Το σκυλί είχε να βγει από της 19/11/22. Λοιπόν ήρθε σήμερα και την να δω το τέστ πάλι θετικό μου ήρθε ταμπλας.hair..hair. τρελάθηκα αλλά περίμενα και άλλα είδα ξεκινήσαμε της ενέσεις πάλι για ένα μήνα και ο θεός βοηθός οπότε θα πάω και σε αναζήτηση κουταβιου. .pray to God..pray to God..pray to God.
 
Άλλος Drv από εδώ!!! .yel.
Αν εισαι κοντά στον κυνηγοτοπο γιατί όχι??
Δεν είδες που έφτασαν τα καύσιμα??? .yel.
Παρε κ εσυ ένα να πηγαινεις στο απογευματινό σου, κ βάλε του κ ένα ευρύχωρο καλάθι, για τα φυσίγγια κ τις τσίχλες... .yelling.
 
Αν εισαι κοντά στον κυνηγοτοπο γιατί όχι??
Δεν είδες που έφτασαν τα καύσιμα??? .yel.
Παρε κ εσυ ένα να πηγαινεις στο απογευματινό σου, κ βάλε του κ ένα ευρύχωρο καλάθι, για τα φυσίγγια κ τις τσίχλες... .yelling.
Τι να το κάνω το ευρύχωρο καλάθι για 1-2 τσίχλες; .yel.
 

Αν και έχει σχεδόν 1 μήνα να πάει εκπαιδευτικό... έχει βρει την λύση μόνος του..
Τον έχουν τρελάνει οι 18ρες που έκαναν φωλιά στο έλατο μέχρι και τις κροκέτες του τρώνε και αυτος εκεί ακίνητος .yelling.
Κάνει αυτό που ξέρει καλύτερα. .my man.
 
Back
Top