Αγγλικό Σέττερ

Όνομα
Γιάννης
ωραια σκυλια.
γραψτε και καμμια γενεαλογια αν υπαρχη πετιγκρι.
βγαινουν ωραιες συζητησειςffff
Φίλε μου σεττερα δυστυχώς δεν έχει πεντιγκρι ο σκύλος μου! Αλλά είναι από τα σκυλιά ενός φίλου στον Έβρο που είναι πολύ παθιασμένος κυνηγός και έχει αυτά τα ζώα πολλά χρόνια με πάρα μα πάρα πολλά κυνήγια στο ενεργητικό τους!

Περιοχή
Κυπρος
Όνομα
Χρυσανθος
.......... Αλλά είναι από τα σκυλιά ενός φίλου στον Έβρο που είναι πολύ παθιασμένος κυνηγός και έχει αυτά τα ζώα πολλά χρόνια με πάρα μα πάρα πολλά κυνήγια στο ενεργητικό τους!
Μολις ειπες πρακτικα και κυνηγετικα το καλυτερο πεντιγκρι

Όνομα
Γιώργος
Ίσως αν μείνουν μαζί για 2-3 μέρες, όλα θα γίνουν ευκολότερα...
Γιωργο πες ηλικιες και εαν εχουμ ξανα χευγαρωσει
Επεισης σε πια μερα ειστε
Εγώ δουλεύω και σήμερα και τις προηγούμενες μέρες δεν σταμάτησα καθόλου και δεν είχα χρόνο να πεταχτώ να δω τι γίνεται το άφησα στο φιλαράκι μου το θέμα
Μιλήσαμε πριν και μου είπε ότι τα έβγαλε έξω ελεύθερα και άρχισε και στήνεται κανονικά αλλά αερογαμαει ο μαλακας
Έξι χρονών είναι ο σκύλος και πέντε η σκύλα αλλά είναι και τα δύο άπειρα στον έρωτα .big smile.

Περιοχή
Κυπρος
Όνομα
Χρυσανθος
Οκ θα τα βρουν μην φοβασαι
Ειναι οκ οι ηλικιες απλα ειναι απειρα
Ειναι οι πρωτες τις μερες
Πρεπει να ειναι 11-12
Μεχρι την 14 θα χαμηλωσει καπουλια η νυφη και ο δικος σου θα δει πυροτεχνηματα
Καλο ειναι σημερα εαν μπορει να μην τα χει διπλα διπλα εαν δεν βρει στοχο

Όνομα
Γιώργος
Οκ θα τα βρουν μην φοβασαι
Ειναι οκ οι ηλικιες απλα ειναι απειρα
Ειναι οι πρωτες τις μερες
Πρεπει να ειναι 11-12
Μεχρι την 14 θα χαμηλωσει καπουλια η νυφη και ο δικος σου θα δει πυροτεχνηματα
Καλο ειναι σημερα εαν μπορει να μην τα χει διπλα διπλα εαν δεν βρει στοχο
Μου είπε να τα αφήσουμε ελεύθερα απόψε το βράδυ ούτως ή άλλως είναι φραγμενο δεν πάνε πουθενά να έχει και δροσιά γιατί το πρωί έσκασαν από την προσπάθεια

Όνομα
Γιώργος
Είχε γενικό σέρβις σήμερα
Εμβόλια ετήσια χάπι εξετάσεις αίματος εμβόλιο καλααζαρ και ένεση και κάτι χάπια για το πόδι του κάπου το χτύπησε και το φύλαγε τα πλήρωσα μαζεμένα και ξέγνοιασα
Screenshot_20210511-122712_Photos.jpg

Περιοχή
Κυπρος
Όνομα
Χρυσανθος
Εμβόλια ετήσια χάπι εξετάσεις αίματος εμβόλιο καλααζαρ και ένεση και κάτι χάπια για το πόδι του κάπου το χτύπησε και το φύλαγε τα πλήρωσα μαζεμένα και ξέγνοιασα
View attachment 26916
Ωραιος Γιωργο.shake hands.

Το πιο βασικο δεν μας το πες
Γαμ η δεν γαμ το παλικαρι τελικα;
Πηγε καλα το ζευγαρωμα;
Έπειδη ολα αυτα τα κανουμε συνηθως πριν τον γαμο οχι μετα .big smile.

Όνομα
Γιώργος
Ωραιος Γιωργο.shake hands.

Το πιο βασικο δεν μας το πες
Γαμ η δεν γαμ το παλικαρι τελικα;
Πηγε καλα το ζευγαρωμα;
Έπειδη ολα αυτα τα κανουμε συνηθως πριν τον γαμο οχι μετα .big smile.
Θα δείξει αν φουσκώσει Χρύσανθε
Δύο μέρες τα είχαμε μαζί αλλά λόγω δουλειάς και εγώ και το φιλαράκι δεν καταφέραμε να πάμε να πάρουμε μάτι
Να τα δούμε κολλημένα δεν τα είδαμε οπότε όπως καταλαβαίνεις ο Θεός και ο πουτσος του ξέρει τι έγινε
Εάν δεν έγινε η δουλειά και τα έχει διακοσμητικά θα τον πάω στην Μπομπολακη για τσοκανισμα .big smile.

Kostas ContraDosi

Moderator
Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
View attachment 26916
Κ εγώ αυτό το μήνα πρέπει να την πάω για το ετήσιο εμβόλιο...κ ίσως την κουρέψω λίγο στο λαιμό να πάρει αέρα,γιατί παρά φούντωσε η κοπελιά...
Μπάνιο την κάνω εγώ....