Ένδυση

Όχι δεν με ζαλίζεις φίλε μου είμαστε εδώ για να βοηθάμε ο ένας τον άλλο ......Γι'αυτό πού πληρώνεις αρκετά καλό δεν έχω πάρει κάτι και να το μετάνιωσα απλά μην περιμένεις ποιότητα μιας κάποιας εταιρείας είναι καθαρά κινέζικα όλα!!!!
σε ευχαριστω αδερφε, αν αγορασω αυτα που θελω, μολις παραλαβω θα πω εντυπωσεις
 
και μια αγωρα ενως fles και καπελου παραλαγης κλαδι,,,25 ευρω για το καρτερακι στα τσιχλονια.shake hands. nearest wells fargo branch
Καλορίζικο το κουστούμι Σάκη... .sarcastic.
Εγώ έχω καπέλο Max5 κ θέλω να πάρω τώρα τη ζακέτα fleece max5...στα 25€ δηλαδή.
 
Καλορίζικο το κουστούμι Σάκη... .sarcastic.
Εγώ έχω καπέλο Max5 κ θέλω να πάρω τώρα τη ζακέτα fleece max5...στα 25€ δηλαδή.
Ποιας εταιρείας Κώστα.....αν σε ενδιαφέρει τζάκετ πολύ δυνατό mid season που λένε και στο Αμέρικα 90 ευρώ και με τελωνείο μεταφορικά πάει 150 το πήρε φίλος πραγματικά ελαφρή σαν ζακέτα κανονικο όχι πάρκα άνετο max 5 αδιάβροχο αντιανεμικο και με fleece
 
Ποιος εισαι ρε φιλε ο max!! .sarcastic.
.very funny. Ναι.....Ο Stokas MAX....
Ποιας εταιρείας Κώστα.....αν σε ενδιαφέρει τζάκετ πολύ δυνατό mid season που λένε και στο Αμέρικα 90 ευρώ και με τελωνείο μεταφορικά πάει 150 το πήρε φίλος πραγματικά ελαφρή σαν ζακέτα κανονικο όχι πάρκα άνετο max 5 αδιάβροχο αντιανεμικο και με fleece
Τέλη εννοώ σαν τη ζακέτα του Σάκη....Απλά εγώ θέλω να την πάρω σε Μax5...
Αδιάβροχο και αντιανεμικό παντελόνι και Jacket παραλλαγή Max5 έχω πάρει σετ. Τα έχω 5 χρόνια τώρα της εταιρείας Zark Hellas...Πολύ ζεστό κ πλήρες αντιανεμικό....Αλλά επιδή έχει φερμουάρ για (εξαερισμό) κάτω από τις μασχάλες εκεί μου περνάει υγρασία κάποια στιγμή έπειτα από συνεχείς βροχόπτωση.....Ευχαριστημένος έχω μίνει αρκετά,αν εξερέσεις αυτό το μοναδικό του θεματάκι με την υγρασία....
 
.very funny. Ναι.....Ο Stokas MAX....

Τέλη εννοώ σαν τη ζακέτα του Σάκη....Απλά εγώ θέλω να την πάρω σε Μax5...
Αδιάβροχο και αντιανεμικό παντελόνι και Jacket παραλλαγή Max5 έχω πάρει σετ. Τα έχω 5 χρόνια τώρα της εταιρείας Zark Hellas...Πολύ ζεστό κ πλήρες αντιανεμικό....Αλλά επιδή έχει φερμουάρ για (εξαερισμό) κάτω από τις μασχάλες εκεί μου περνάει υγρασία κάποια στιγμή έπειτα από συνεχείς βροχόπτωση.....Ευχαριστημένος έχω μίνει αρκετά,αν εξερέσεις αυτό το μοναδικό του θεματάκι με την υγρασία....

Η ο Max steel .sarcastic.
2368
 
.very funny. Ναι.....Ο Stokas MAX....

Τέλη εννοώ σαν τη ζακέτα του Σάκη....Απλά εγώ θέλω να την πάρω σε Μax5...
Αδιάβροχο και αντιανεμικό παντελόνι και Jacket παραλλαγή Max5 έχω πάρει σετ. Τα έχω 5 χρόνια τώρα της εταιρείας Zark Hellas...Πολύ ζεστό κ πλήρες αντιανεμικό....Αλλά επιδή έχει φερμουάρ για (εξαερισμό) κάτω από τις μασχάλες εκεί μου περνάει υγρασία κάποια στιγμή έπειτα από συνεχείς βροχόπτωση.....Ευχαριστημένος έχω μίνει αρκετά,αν εξερέσεις αυτό το μοναδικό του θεματάκι με την υγρασία....
Αχα οκ φίλε μου απλά στο πρότεινα γιατί είναι σε έκπτωση......
 
Πέρασα σήμερα από τον Καλκαντζάκο και αγόρασα το παρακάτω παντελόνι
https://www.kalkantzakos.com/Product/2580/5937g-devon-pro-pant-prasino,-chevalier

Είναι ελαφρύ και άνετο. Έχει μια πολύ καλή ελαστικότητα και οι ραφές του μου φάνηκαν ανώτερες από άλλα παντελόνια που είδα. Για αυτή την περίοδο και μέχρι να πέσει η θερμοκρασία πολύ είναι ότι πρέπει.
 
Πέρασα σήμερα από τον Καλκαντζάκο και αγόρασα το παρακάτω παντελόνι
https://www.kalkantzakos.com/Product/2580/5937g-devon-pro-pant-prasino,-chevalier

Είναι ελαφρύ και άνετο. Έχει μια πολύ καλή ελαστικότητα και οι ραφές του μου φάνηκαν ανώτερες από άλλα παντελόνια που είδα. Για αυτή την περίοδο και μέχρι να πέσει η θερμοκρασία πολύ είναι ότι πρέπει.
Καλοφόρετο Μάνο....
Ωραίο παντελονάκι.....
 
Πέρασα σήμερα από τον Καλκαντζάκο και αγόρασα το παρακάτω παντελόνι
https://www.kalkantzakos.com/Product/2580/5937g-devon-pro-pant-prasino,-chevalier

Είναι ελαφρύ και άνετο. Έχει μια πολύ καλή ελαστικότητα και οι ραφές του μου φάνηκαν ανώτερες από άλλα παντελόνια που είδα. Για αυτή την περίοδο και μέχρι να πέσει η θερμοκρασία πολύ είναι ότι πρέπει.
Με 'γεια καλοφορετο.
 
30396276-1.png

Είμαι έτοιμος να την κάνω την αμαρτία...
 
30396276-1.png

Είμαι έτοιμος να την κάνω την αμαρτία...
Δν κάνει αυτό για σ'ένα μικρέ.....yel. έχεις Franchi.........
ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ.....!!
Το jacket φέρει κεντητό λογότυπο της ΜΕΓΑ Browning.......sarcastic..sarcastic.

Πολύ ωραίο μπουφανάκι Νικόλα....
Το μπάνισες στο Σωτηράκι.....;;;.my man.
 
Δν κάνει αυτό για σ'ένα μικρέ.....yel. έχεις Franchi.........
ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ.....!!
Το jacket φέρει κεντητό λογότυπο της ΜΕΓΑ Browning.......sarcastic..sarcastic.

Πολύ ωραίο μπουφανάκι Νικόλα....
Το μπάνισες στο Σωτηράκι.....;;;.my man.
Ναι ρε φίλε και δεν είχε το νούμερο μου ήταν μεγάλο ένα τελευταίο που είχε άλλα περιμένει να παραλάβει κάποια κομμάτια και μάλλον θα έχει και από τα νέα μοντέλα και ψάχνομαι...Το άλλο μπουφάν που έχω μετά από 15 χρόνια παρέδωσε πνεύμα δυστυχώς...Χάλασε η αδιαβροχοποίηση
 
Ναι ρε φίλε και δεν είχε το νούμερο μου ήταν μεγάλο ένα τελευταίο που είχε άλλα περιμένει να παραλάβει κάποια κομμάτια και μάλλον θα έχει και από τα νέα μοντέλα και ψάχνομαι...Το άλλο μπουφάν που έχω μετά από 15 χρόνια παρέδωσε πνεύμα δυστυχώς...Χάλασε η αδιαβροχοποίηση
Άντε τσίμπατο....Είναι πολύ ωραίο.
 
Back
Top