Ένδυση

Καλημέρα...παρήγγειλα αυτό το καπελο για καλοκαίρι...
https://www.ebay.com/itm/Mens-Sun-U...20a:m:mvlU6dG6pvgAzdizDHr2WkA&redirect=mobile
Ελπίζω να βολέψει....
Σάκη το καπέλο κατά τη γνώμη μου ίσως σε ενοχλεί στη ζέστη λόγο του ότι είναι κλειστό αρκετά για καλοκαίρι;;
Το άκρως καλύτερο καπέλο θα είναι για το πρώτο 2 μηνο στο βάλτο όπου τα κουνούπια έρχονται πάνω μας σαν PZL (πέζετελ) κ δν μας αφήνουν σε ησυχία......sarcastic. Μήπως θα ήταν καλύτερα ένα απλό jockey.....o_O
Φιλικά πάντα...

Όπως κ να έχει....Καλοφόρετο!!
 
Σάκη το καπέλο κατά τη γνώμη μου ίσως σε ενοχλεί στη ζέστη λόγο του ότι είναι κλειστό αρκετά για καλοκαίρι;;
Το άκρως καλύτερο καπέλο θα είναι για το πρώτο 2 μηνο στο βάλτο όπου τα κουνούπια έρχονται πάνω μας σαν PZL (πέζετελ) κ δν μας αφήνουν σε ησυχία......sarcastic. Μήπως θα ήταν καλύτερα ένα απλό jockey.....o_O
Φιλικά πάντα...

Όπως κ να έχει....Καλοφόρετο!!
Eυχαριστω...νομίζω ότι βγαίνουν τα...παραπανίσια...Και μένει μόνο το καπελο αν θέλεις ;)
 
Eυχαριστω...νομίζω ότι βγαίνουν τα...παραπανίσια...Και μένει μόνο το καπελο αν θέλεις ;)
Φυσικα, μονο για το πισω εαν βολευει να αφηνεις, οχι και την ...μασκα...οπου θα ειναι χρήσιμη σε όποιον πάει όπως είπες για πάπια.
 
Last edited:
Κώστα πολύ ωραία και σε όλες τις μάρκες .shake hands.
διάθεση από το alectoris club μπράβο στον Χρήστο Μητσάκο έξυπνη κι ωραία κίνηση...καλή επιτυχία :)
Να παραγγείλεις μπλουζάκια με όλες τις φίρμες των όπλων που είχες στην κατοχή σου! .yelling.
 
https://marketnet.gr/gr/τζάκετ-μπουφάν-αντιανεμικά/301-sol-s-surf-32000-unisex-αντιανεμικο-αδιαβροχο-monoχρωμο-jacket.html?ref=bestprice.gr
Το περιμένω σε λευκό μέσα στην εβδομάδα σε xl για ευνόητους λόγους. Είναι μια καλή λύση
Σε λευκό...;;; .think.
Έχεις σκοπό να κυνηγίσεις τις φάσσες στο χιόνι φέτος εεε......yelling..sarcastic.
 
Σε λευκό...;;; .think.
Έχεις σκοπό να κυνηγίσεις τις φάσσες στο χιόνι φέτος εεε......yelling..sarcastic.
Είχα κάτι ζαχαροπλαστικης και γίνανε παρταλια. Είναι βαλιου λοιπόν για όποιον αναζητά κάτι παρόμοιο. Έψαξα όσο μπορουσα
 
Last edited:
Μια αγορά προ έναρξης και από εμένα... μου την έφερε φίλος από εξωτερικό..
Ήθελα καιρό μια ζακέτα για πριν σφίξουν τα κρύα..και έψαχνα καιρό που θα σπρώξω τα ευρωπαϊκά...
Τελικά τσίμπησα μια verney-carron και έμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημένος.. τρομερή ποιότητα σκληρό ύφασμα υδροφοβο αλλά μου φαίνεται θα κρατάει αρκετά καλά το νερό.. και στο αγαπημένο μου χρωμα... φιδίσιο... .yel.




 
Μια αγορά προ έναρξης και από εμένα... μου την έφερε φίλος από εξωτερικό..
Ήθελα καιρό μια ζακέτα για πριν σφίξουν τα κρύα..και έψαχνα καιρό που θα σπρώξω τα ευρωπαϊκά...
Τελικά τσίμπησα μια verney-carron και έμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημένος.. τρομερή ποιότητα σκληρό ύφασμα υδροφοβο αλλά μου φαίνεται θα κρατάει αρκετά καλά το νερό.. και στο αγαπημένο μου χρωμα... φιδίσιο... .yel.




Καλοφόρετη Γιώργο,πολλή ποιοτική φαίνεται!
 
Μια αγορά προ έναρξης και από εμένα... μου την έφερε φίλος από εξωτερικό..
Ήθελα καιρό μια ζακέτα για πριν σφίξουν τα κρύα..και έψαχνα καιρό που θα σπρώξω τα ευρωπαϊκά...
Τελικά τσίμπησα μια verney-carron και έμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημένος.. τρομερή ποιότητα σκληρό ύφασμα υδροφοβο αλλά μου φαίνεται θα κρατάει αρκετά καλά το νερό.. και στο αγαπημένο μου χρωμα... φιδίσιο... .yel.




Με γεια!!
 
Back
Top