Ένδυση

Πέρασα σήμερα από τον Καλκαντζάκο και αγόρασα το παρακάτω παντελόνι
https://www.kalkantzakos.com/Product/2580/5937g-devon-pro-pant-prasino,-chevalier

Είναι ελαφρύ και άνετο. Έχει μια πολύ καλή ελαστικότητα και οι ραφές του μου φάνηκαν ανώτερες από άλλα παντελόνια που είδα. Για αυτή την περίοδο και μέχρι να πέσει η θερμοκρασία πολύ είναι ότι πρέπει.
Καλοφόρετο φίλε μου!!!
 
Ναι ρε φίλε και δεν είχε το νούμερο μου ήταν μεγάλο ένα τελευταίο που είχε άλλα περιμένει να παραλάβει κάποια κομμάτια και μάλλον θα έχει και από τα νέα μοντέλα και ψάχνομαι...Το άλλο μπουφάν που έχω μετά από 15 χρόνια παρέδωσε πνεύμα δυστυχώς...Χάλασε η αδιαβροχοποίηση
Νίκο δες στο zooveneto.it το έχει το πάρκα από 299 στα 190 σε medium σίγουρα αν θες σου στέλνω link....
 
Νίκο δες στο zooveneto.it το έχει το πάρκα από 299 στα 190 σε medium σίγουρα αν θες σου στέλνω link....
Φίλε θέλω να περιμένω να δω τα νέα μοντέλα γιατί μου φαίνονται πιο κοντά...Δεν μπορώ το μπουφάν να είναι τόσο μακρύ γιατί κυνηγάω και σε μέρη με αρκετό το νερό και θα είναι βουτηγμένο μέσα...Και άντε τις μέρες που δεν βρέχει να το βάλω μέσα από τις μπότες όταν βρέχει όμως είναι θέμα
 
Φίλε θέλω να περιμένω να δω τα νέα μοντέλα γιατί μου φαίνονται πιο κοντά...Δεν μπορώ το μπουφάν να είναι τόσο μακρύ γιατί κυνηγάω και σε μέρη με αρκετό το νερό και θα είναι βουτηγμένο μέσα...Και άντε τις μέρες που δεν βρέχει να το βάλω μέσα από τις μπότες όταν βρέχει όμως είναι θέμα
Το ίδιο θέμα έχω και εγώ με το prologic και για του χρόνου λέω να πάρω το Sitka Delta wading είναι ότι πρέπει......
 
Δεν έχω άκρη στην Αμερική αλλιώς θα τσίμπαγα ένα Sitka ή ένα Drake και ένα γιλέκο για τον σκύλο
Sitka στέλνει το amazon με προπληρωμενα όλα ότι δεις εκεί θα πληρώσεις δεν έχει άλλη χρέωση το ίδιο και στο eBay ανάλογα των πολιτη όμως......
 
Πέρασα σήμερα από τον Καλκαντζάκο και αγόρασα το παρακάτω παντελόνι
https://www.kalkantzakos.com/Product/2580/5937g-devon-pro-pant-prasino,-chevalier

Είναι ελαφρύ και άνετο. Έχει μια πολύ καλή ελαστικότητα και οι ραφές του μου φάνηκαν ανώτερες από άλλα παντελόνια που είδα. Για αυτή την περίοδο και μέχρι να πέσει η θερμοκρασία πολύ είναι ότι πρέπει.
Καλοφόρετο ....
 
.sarcastic.
Θα είναι Sitka όμως ή θα το ανοίξω και θα κλαίω κάνα 3αρι μήνες...
Sitka 100% απλά ενημερωτικά στα jacket θες κάνα 100+ για τελωνείο και μεταφορικά από τον τιμή του γιατί αν το περάσουν εδώ τελωνείο θα πάει 200+ χαχα
 
Sitka 100% απλά ενημερωτικά στα jacket θες κάνα 100+ για τελωνείο και μεταφορικά από τον τιμή του γιατί αν το περάσουν εδώ τελωνείο θα πάει 200+ χαχα
Παίρνω 2 Brow και κάνω και δώρο το ένα στον πατέρα μου έτσι όπως μου τα λες o_O
 
Παίρνω 2 Brow και κάνω και δώρο το ένα στον πατέρα μου έτσι όπως μου τα λες o_O
Ότι παίρνεις είναι ανάλογο τις τιμής το τελωνείο απλά αντί να δώσεις 150 στο τελωνείο εδώ δίνεις εκεί 80-100 και δεν περνάει τελωνείο έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
 
Σε ευχαριστώ φίλε μου συντοπίτη.......Όχι φίλε μου δεν στέλνει απλά έχω θείο στο Αμέρικα που είναι και κυνηγός και ότι θέλω μου το παίρνει και είτε το φέρνει η είτε το στέλνει απλά αν το στείλε δύσκολα γλιτώνω το τελωνείο!!!
Να του πεις να βάζει μικρή Aξια έως είκοσι δολλαρια στην περιγραφή στο ταχυδρομείο , να βγάζει καρτελάκια πριν τα βαλει στο δεμα και να δίνει περιγραφή Donation . Εγώ αυτό κάνω όταν στέλνω κάτι Ελλάδα για να μην έχουν οι δικοί μου να πληρώνουν τελώνια .
 
Να του πεις να βάζει μικρή Aξια έως είκοσι δολλαρια στην περιγραφή στο ταχυδρομείο , να βγάζει καρτελάκια πριν τα βαλει στο δεμα και να δίνει περιγραφή Donation . Εγώ αυτό κάνω όταν στέλνω κάτι Ελλάδα για να μην έχουν οι δικοί μου να πληρώνουν τελώνια .
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία φίλε μου αλλά μια ερώτηση σε ότι δέμα και είναι πχ και waders που όσο να ναι έχουν ένα μέγεθος!!
 
Δεν παίζει ρόλο , από την στιγμή που είναι χωρίς καρτελάκια και έχει τιμή 20 δολάρια και έχει δώσει περιγραφή donation ( δωρεά ) , τι θα πει ο τελώνης ?
Στέλνω καμιά φορά ρούχα και παιχνίδια για τα ανίψια μου και τα βάζω έτσι , γιατί οι τελώνες είναι λαμ...ια ... εεεεε καλοί άνθρωποι εννοώ .my man..sarcastic. και κοιτάνε να βγάλουν από την μύγα ξίγκι ....
 
Δεν παίζει ρόλο , από την στιγμή που είναι χωρίς καρτελάκια και έχει τιμή 20 δολάρια και έχει δώσει περιγραφή donation ( δωρεά ) , τι θα πει ο τελώνης ?
Στέλνω καμιά φορά ρούχα και παιχνίδια για τα ανίψια μου και τα βάζω έτσι , γιατί οι τελώνες είναι λαμ...ια ... εεεεε καλοί άνθρωποι εννοώ .my man..sarcastic. και κοιτάνε να βγάλουν από την μύγα ξίγκι ....
Έγινε σε ευχαριστώ φίλε μου γιατί σκέφτομαι να μου στείλει άρβυλα που έχουν αρκετή αξία!!!!
 
Να τα βάλει σε σακούλα/δέμα χωρίς καρτελάκια και κουτιά . Από ταχυδρομείο τι πληρώνει από Αμερική ? Γιατί εδώ βάζω μέσα πράγματα με αξία 150 δολάρια και μου ζητάει το ταχυδρομείο άλλα εκατό δολάρια να τα στείλει και από πάνω έχουμε και τον ... τελωνη.....hair. να μας ζηταει το χαρτζιλικι του .....
 
Back
Top