Ένδυση

Καλησπέρα
Άποψη κάποιος για τα μπλουζάκια dry fit;
Αξίζουν κάνουν όντως ότι λένε ;
Έλεγα να πάρω του τοξότη κάνα δυο
https://www.kalkantzakos.com/Product/5143/t-tech-honeycome-skouro-prasino,-tehniko-t-shirt-gamo

Αυτο εχω Παναγιωτη...
Βγαινει σε 2 χρωματα και τα εχω και τα 2...
Στεγνωνει γρηγορα,αναπνεει πολυ καλα το σωμα,περναει ο αερας και σε κραταει δροσερο...
 
Ετοιμαζωμαστε Παναγιωτη .Αλλα βοηθαει πολυ το πορτοκαλι Βλεπεις αμεσος που ειναι ο συγκυνηγος σου και το αντιθετο .Ασε και στην κακια την ωρα μπορι να σε σωσει . Για καλο το λεω ,με ολο το θαρος και σεβασμο Αρχισα εκπαιδευτικα
 
Μου έχουν βγει αθάνατα εμένα, γιλέκο, παντελόνι Hart, πολύ ποιοτικά υφάσματα και ραφές.
Σκυλιά τα Hart... Δύο παντελόνια έχω πάρει, ερεψαν πάνω μου... έβγαλαν το καθένα σχεδόν 4 χρονιές στη Μάνη κ δεν έφυγε κλωστή απο τα αγκάθια... μιλάμε για κακή χρήση...λίγο βαριά αλλά τα πιο ανθεκτικά παντελόνια που έχω βάλει...
 
Cami Olybus μπεκατσοπαντελονο γνώμες
Μουν@ρ@ ειναι..
Στεγανο και με ωραια εμφανιση...
Προσεχε ομως αν κυνηγας σε πυκνα μερη με βατα,γιατι μπορει να σκιστει...
Εχει βελουδινη υφη απ εξω...
Αν κυνηγας ντουσκο ελατο και αραια πευκοδαση,θα εισαι μια χαρα...
 
Όταν σε θέλει η τύχη.
Τηλεγραφικη εξιστόρηση.
Κυνηγι Έβρος πέρσι, υπάρχον μπουφάν ανεπαρκές, έρευνα usa , μήνυμα ξαδέρφη usa πάρε αυτό399 $, ξαδέρφη απαντησε ο.κ βρήκα amazon 350$ ,μια χαρά 50$ profit, επόμενη μέρα ξαναμπαίνω μαμά εταιρεία χαζέψω μπουφάν, sales 179$, πανικός, μήνυμα ξαδέρφη, ακύρωσε παραγγελία amazon πάρε 2 μπουφάν από εδώ 55% sales, αγωνία, 15 λεπτά μετά ξαδέρφη απαντησε ο.κ done, ηρεμία και υπερηφάνεια 1μπουφαν καθαρό profit Screenshot_20230419_064604_Messenger.jpg
 
Back
Top