Ένδυση

Όταν σε θέλει η τύχη.
Τηλεγραφικη εξιστόρηση.
Κυνηγι Έβρος πέρσι, υπάρχον μπουφάν ανεπαρκές, έρευνα usa , μήνυμα ξαδέρφη usa πάρε αυτό399 $, ξαδέρφη απαντησε ο.κ βρήκα amazon 350$ ,μια χαρά 50$ profit, επόμενη μέρα ξαναμπαίνω μαμά εταιρεία χαζέψω μπουφάν, sales 179$, πανικός, μήνυμα ξαδέρφη, ακύρωσε παραγγελία amazon πάρε 2 μπουφάν από εδώ 55% sales, αγωνία, 15 λεπτά μετά ξαδέρφη απαντησε ο.κ done, ηρεμία και υπερηφάνεια 1μπουφαν καθαρό profit View attachment 80514
milame-gia-profit-profit.gif
 
Όταν σε θέλει η τύχη.
Τηλεγραφικη εξιστόρηση.
Κυνηγι Έβρος πέρσι, υπάρχον μπουφάν ανεπαρκές, έρευνα usa , μήνυμα ξαδέρφη usa πάρε αυτό399 $, ξαδέρφη απαντησε ο.κ βρήκα amazon 350$ ,μια χαρά 50$ profit, επόμενη μέρα ξαναμπαίνω μαμά εταιρεία χαζέψω μπουφάν, sales 179$, πανικός, μήνυμα ξαδέρφη, ακύρωσε παραγγελία amazon πάρε 2 μπουφάν από εδώ 55% sales, αγωνία, 15 λεπτά μετά ξαδέρφη απαντησε ο.κ done, ηρεμία και υπερηφάνεια 1μπουφαν καθαρό profit View attachment 80514
Στέλνουν Ελλάδα;
 
Η ποιότητα κατασκευής είναι εξαιρετική αν κάποιος έχει άνθρωπο στην Αμερική είναι μια πολύ καλή ευκαιρία.
Αν θέλετε μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες με τις λεπτομέρειες του μπουφάν.
Τι επένδυση έχει πούπουλα η κάτι συνθετικό;
 
Παρουσίαση του Drake guardian elite g3 flex 3-in-1-systems
20231010_213659.jpg
Ενσωματωμένο κάλυμμα λαιμού που μπορεί να αφαιρεθεί
20231010_213718.jpg
2 τσέπες χεριων για το κρυο με επένδυση .
20231010_213729.jpg
Λάστιχο στο τελείωμα της επένδυσης και velcro στα μανικια του μπουφάν.
20231010_213749.jpg
2 τσέπες μπροστά που κλείνουν μόνες τους με μαγνήτη και μικρή τρύπα στο κάτω μέρος να φεύγουν τα νερά.
20231010_213814.jpg
 
Από μια μεγάλη και μία μικρή αδιάβροχη τσέπη με στεγανό φερμουάρ σε κάθε πλευρά
20231010_213848.jpg
Επένδυση πού φοριέται και ξεχωριστά η οποία ενσωματώσετε στο μπουφάν με φερμουάρ εσωτερικά.
20231010_213950.jpg
Λάστιχο για σφίξιμο στη μέση.
20231010_214132.jpg
1 D ring ραμμένο με ιμαντα στο κάτω μέρος του μπουφάν.
20231010_214209.jpg
Καραμπινερ με ιμάντα για κρέμασμα του μπουφάν, το οποίο έχει τσεπάκι με φερμουάρ ψιλά στην πλάτη όταν δεν χρησιμοποιείτε.
20231010_214234.jpg
 
Τιμή δεν μας είπες?( καλοριζικο)
Όταν σε θέλει η τύχη.
Τηλεγραφικη εξιστόρηση.
Κυνηγι Έβρος πέρσι, υπάρχον μπουφάν ανεπαρκές, έρευνα usa , μήνυμα ξαδέρφη usa πάρε αυτό399 $, ξαδέρφη απαντησε ο.κ βρήκα amazon 350$ ,μια χαρά 50$ profit, επόμενη μέρα ξαναμπαίνω μαμά εταιρεία χαζέψω μπουφάν, sales 179$, πανικός, μήνυμα ξαδέρφη, ακύρωσε παραγγελία amazon πάρε 2 μπουφάν από εδώ 55% sales, αγωνία, 15 λεπτά μετά ξαδέρφη απαντησε ο.κ done, ηρεμία και υπερηφάνεια 1μπουφαν καθαρό profit
Screenshot_20230419_064604_Messenger.jpg
 
Παρουσίαση του Drake guardian elite g3 flex 3-in-1-systems
View attachment 80969
Ενσωματωμένο κάλυμμα λαιμού που μπορεί να αφαιρεθεί
View attachment 80970
2 τσέπες χεριων για το κρυο με επένδυση .
View attachment 80971
Λάστιχο στο τελείωμα της επένδυσης και velcro στα μανικια του μπουφάν.
View attachment 80972
2 τσέπες μπροστά που κλείνουν μόνες τους με μαγνήτη και μικρή τρύπα στο κάτω μέρος να φεύγουν τα νερά.
View attachment 80973
Καλοφορετο φίλε μου.... εύχομαι να το δοκιμάσεις σύντομα εκεί που έχεις στο μυαλό σου...
Βαρύ αλλά καλό μπουφάν... ότι κ να σε βρει θα χωθείς μέσα, θα κλειδαμπαρωθεις κ θα περιμένεις να περάσει το κακό να αρχίσουν να παίζουν τα παπιά...
Πολύ ανθεκτική η εξωτερική του επένδυση αν κ λίγο άκαμπτη που επηρεάζει τη συνολική άνεση...
Επειδή έχω το ίδιο, Sitka δεν είναι στην άνεση κ την ευκολία κινήσεων αλλά είναι από τα λίγα μπουφάν που θα σου βγάλει μια ολοήμερη κακοκαιρία στο βάλτο κ στο τέλος της μέρας θα είσαι στεγνός...
 
Καλοφορετο φίλε μου.... εύχομαι να το δοκιμάσεις σύντομα εκεί που έχεις στο μυαλό σου...
Βαρύ αλλά καλό μπουφάν... ότι κ να σε βρει θα χωθείς μέσα, θα κλειδαμπαρωθεις κ θα περιμένεις να περάσει το κακό να αρχίσουν να παίζουν τα παπιά...
Πολύ ανθεκτική η εξωτερική του επένδυση αν κ λίγο άκαμπτη που επηρεάζει τη συνολική άνεση...
Επειδή έχω το ίδιο, Sitka δεν είναι στην άνεση κ την ευκολία κινήσεων αλλά είναι από τα λίγα μπουφάν που θα σου βγάλει μια ολοήμερη κακοκαιρία στο βάλτο κ στο τέλος της μέρας θα είσαι στεγνός...
Ευχαριστώ πολύ Άρη, μακάρι να το ανοίξουν....
Γιαυτό πήρα 2 μεγέθη να δω ποιο θα είναι ποιο ανετο .
 
Ευχαριστώ πολύ Άρη, μακάρι να το ανοίξουν....
Γιαυτό πήρα 2 μεγέθη να δω ποιο θα είναι ποιο ανετο .
Καί για μία φορά το χρόνο που πάμε στον Έβρο δεν ξέρω αν αξίζει να πληρώσω ένα sitka ,αν στο μέλλον καταφέρουμε ποιο πολλές εξορμήσεις στον Έβρο θα το σκεφτώ σοβαρά.
 
Last edited:
Ευχαριστώ πολύ Άρη, μακάρι να το ανοίξουν....
Γιαυτό πήρα 2 μεγέθη να δω ποιο θα είναι ποιο ανετο .
Καλοφόρετο, να το ευχαριστηθείς σου εύχομαι, και επειδή τα αμερικάνικα μεγέθη είναι γενικά πιο μεγάλα, βλέπω να σου περισεύει το ΧΧL, οπότε στείλε πμ .big smile.
 
Καί για μία φορά το χρόνο που πάμε στον Έβρο δεν ξέρω αν αξίζει να πληρώσω ένα sitka ,αν στο μέλλον καταφέρουμε ποιο πολλές εξορμήσεις στον Έβρο θα το σκεφτώ σοβαρά.
Ναι το αν αξίζει είναι μεγάλο θέμα... σίγουρα είναι υπερτιμημένο... απλά πιο πολύ σύγκριση κάνω γιατί είναι δύο από τα καλύτερα μπουφάν που κυκλοφορούν κ τα έχω φορέσει πολύ...
 
Back
Top