Ένδυση

Πήγα πρόσφατα να αγοράσω ένα t shirt και μου έβγαλε 40 ευρώ μεταφορικά
Περίεργο, κοίταξε την απόδειξή μου! Μήπως ο τρόπος αποστολής? Εμένα γράφει έξοδα αποστολής 19,59 λέβα (10,01 ευρώ).
 
Α ρε εποχές που κάναμε παραγγελίες απο Αμέρικα και Cabelas με 20€ μεταφορικά .
Οταν ειχε προσφορές ηταν πραγματικά τσάμπα !
Eχω καπέλο με goretex σε τιμη 16$ . Το φόραγα 10 ώρες με βροχή και το κεφάλι στεγνό . Και πολλα άλλα .
Ωραία χρόνια :rolleyes:
 
Σήμερα παρέλαβα αυτό το σκούφο! Ελπίζω να κάνει αυτά που λέει, γιατί από τιμή είναι λιγάκι αλμυρούτσικο!. Από δουλειά και υλικά φαίνεται ωραίο! View attachment 74285View attachment 74286View attachment 74287View attachment 74288
Είναι αλμυρό στην τιμή αλλά κάνει δουλειά... Έχω το full Face αρκετά χρόνια, ακόμα κ σε καρτερία ολικό παγετό όλη τη μέρα κ αέρα στο βάλτο το κεφάλι μου ήταν από ζεστό έως αρκετό ζεστό... καλή επιλογή...
 
Είναι αλμυρό στην τιμή αλλά κάνει δουλειά... Έχω το full Face αρκετά χρόνια, ακόμα κ σε καρτερία ολικό παγετό όλη τη μέρα κ αέρα στο βάλτο το κεφάλι μου ήταν από ζεστό έως αρκετό ζεστό... καλή επιλογή...
Το πανό η το κατο κεφαλή!!!!! Να ξέρω να Πάρο και εγω 😇
 
Παρήγγειλα αυτό το γιλέκο από Decathlon....από τιμή είναι χώμα. View attachment 76909
Αν περάσεις από Κόρινθο έχει πολλά κυνηγετικά τα οποία δεν τα έχει στο σάιτ..εγώ επειδή είμαι από Κόρινθο οπότε κατεβαίνω περνάω παντελόνια για κυνήγι με 13€ όταν έχει προσφορά τα έχω τρία χρόνια και συνεχίζουν επίσης έχει πολύ ωραία τζακετ σε τιμές από 40 €
 
Καλησπερα σε ολους, εγω ψαχνω κατι αντιστοιχο του συνημμενου, ξερει κανεις αν υπαρχει κατι αντιστοιχο σε ελληνικο καταστημα. Περισσοτερο για να μην μπερδευομαι με τα μεγεθη.
 

Attachments

  • Screenshot_2023-08-15-23-45-21-198_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-08-15-23-45-21-198_com.android.chrome-edit.jpg
    90,4 KB · Προβολές: 28
Last edited:
Back
Top