Ένδυση

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να μου προτείνετε παντελόνι ελαστικό για πολύωρο κυνήγι. Πήρα dispan και ένα pentagon και δεν με βόλεψαν,θέλω να ναι ελαστικό, τεχνικό και γενικά άνετο. Κοίταζα στο σαιτ arvilla που πήρα πρόσφατα άρβυλα diotto έχει κάτι rs λένε τίποτα η να πάω σε universe. ;;;
Κοίταξε, σε ορειβατικές μάρκες.
 
θες να δινεις λεφτα ε!!!
Είναι απαραίτητος ο σωστός εξοπλισμός. Άρβυλα κ ρούχα προεει να ναι κορυφή για έναν κυνηγο.. Καλύτερα πάρε άχρηστα φυσίγγια παρά άχρηστα παπούτσια ή ροθχα.. Παθών και από ρούχα κι από παπούτσια.
 
Στέλιο με τα παντελόνια έχω θέμα. Θέλω να είναι ακριβώς το νούμερο μου. Οπότε δεν παίρνω από ίντερνετ. Ότι υπάρχει διαθέσιμο εδώ κοντά
Τα χειρότερα στο περπάτημα του βουνού,τα pentagon.Μονο για βόλτα και για συγκεκριμένους σωματότυπους...
 
Στέλιο με τα παντελόνια έχω θέμα. Θέλω να είναι ακριβώς το νούμερο μου. Οπότε δεν παίρνω από ίντερνετ. Ότι υπάρχει διαθέσιμο εδώ κοντά
Τα συγκεκριμένα είναι ελαστικά με ένα υλικό που λέγεται σπαντεξ και είναι πολύ άνετα.
Εννοώ είναι πιο εύκολο στο να βρεις νούμερο.

Αλλά καταλαβαίνω ότι χρειάζεται δοκιμή.

Κι εγώ δεν θα αγόραζα αν δεν το δοκίμαζα.
 
Αυτό έχω εγώ ... δες το πρώτα μην σε πάρω στον λαιμό μου.
Δεν είναι ελαστικό αλλά είναι άνετο.

https://www.kalkantzakos.com/Product/4682/8679-retriever,-adiavroho-panteloni-pinewo

Αυτό έχω εγώ ... δες το πρώτα μην σε πάρω στον λαιμό μου.
Δεν είναι ελαστικό αλλά είναι άνετο.

https://www.kalkantzakos.com/Product/4682/8679-retriever,-adiavroho-panteloni-pinewood
Φαίνεται πολύ καλό αλλά και αρκετά ζεστό φαντάζομαι...
 
Φαίνεται πολύ καλό αλλά και αρκετά ζεστό φαντάζομαι...
Και όμως δεν ίδρωσα ακόμα και σε "σχετική ζέστη" και είναι πολύ ζεστό στο κρύο.
Στην αρχή δεν το φόραγα γιατί νόμιζα ότι θα ιδρώνω αλλά ΜΑΛΛΟΝ δεν είναι έτσι.
Στις πολλές ζέστες φόραγα ένα σχισμένο παντελόνι που έχω με πολλές οπές εξαερισμού 🤣
Η μάνα μου έχει βαρεθεί να το μπαλώνει.
 
Καθαρή κινεζιά! Για μένα, μακριά...
Κινέζικα είναι και τα rs που πήρα Αλλά είναι μια χαρά.

Η Κίνα βγαζει πράγματα που είναι πάμφθηνα και για πέταμα αλλά βγάζει και ποιοτικά πράγματα.

Ανάλογα την τιμή.

Κάτι που θα είναι ποιοτικό δεν θα είναι πάμφθηνα ακόμη κι αν είναι κινέζικο.
 
Back
Top