Ένδυση

Λοιπόν θα γίνω λίγο σαν το φίλο μου τον @Bnllcrio ( βασικά δεν τον φτανω με τιποτα) και θα σας δώσω ένα σάιτ που ανακάλυψα με σκοτωμενες τιμές ρούχων deer hunter και Pinewood. Η σελίδα είναι δανέζικη και λέγεται cheap-workwear.com. Εγώ πηρα τη σειρά muflon της deer hunter και κάποια ακόμα πραγματα. Εκπτώσεις μέχρι και 60% ειδικά στις παραλλαγες σε σχέση με τις αντίστοιχες ελληνικές. Πληρωμή και με PayPal εννοείται. Τα προιοντα ήρθαν σε μια εβδομάδα στη πορτα μου. Γίνονται και επιστροφές αν το νουμερο δεν είναι το σωστό.
Έχω αγοράσει από το 2008 ένα μπουφανακι deer hunter Όχι ακριβό 120ευρώ έκανε.

Κορυφαίο ποιοτικά.

Όπως επίσης και ένα παντελόνι αυτό καπως πιο ακριβό 180 ευρώ αν θυμάμαι καλά.
Ποιότητα!!!

Κάποια στιγμή θα προτιμήσω ξανά αυτή την εταιρία.
 
Έχω αγοράσει από το 2008 ένα μπουφανακι deer hunter Όχι ακριβό 120ευρώ έκανε.

Κορυφαίο ποιοτικά.

Όπως επίσης και ένα παντελόνι αυτό καπως πιο ακριβό 180 ευρώ αν θυμάμαι καλά.
Ποιότητα!!!

Κάποια στιγμή θα προτιμήσω ξανά αυτή την εταιρία.
Ποιότητα! Σκυλιά είναι! Έχω ένα μπουφάν 25 χρόνια, μόνο το χρώμα το βαθύ χακί έχει χάσει μόνο.
 
Ποιότητα! Σκυλιά είναι! Έχω ένα μπουφάν 25 χρόνια, μόνο το χρώμα το βαθύ χακί έχει χάσει μόνο.
Εμένα έχουν χαλασει και κάτι κουμπιά αλλά το φοράω κανονικα και το χαίρομαι.

Κορυφαία άνεση διαπνοη και γενικά κορυφή από αυτά που εγώ έχω φορέσει σε όλα τα επίπεδα.
 
Έχω αγοράσει από το 2008 ένα μπουφανακι deer hunter Όχι ακριβό 120ευρώ έκανε.

Κορυφαίο ποιοτικά.

Όπως επίσης και ένα παντελόνι αυτό καπως πιο ακριβό 180 ευρώ αν θυμάμαι καλά.
Ποιότητα!!!

Κάποια στιγμή θα προτιμήσω ξανά αυτή την εταιρία.
Και εγώ βλέποντας τις τιμές λέω δε γίνεται να μην αγοράσω, τα χα σταμπάρει καιρό. Πήρα τη στολή της muflon πανω κάτω ( την ελαφριά γιατί η βαριά ειναι μόνο για Έβρο και -10) με την εσωτερική επένδυση, άλλο ένα μπουφάν ελαφρυ και κάτι ψιλολογια. Όταν τα πρωτοφορεσα δεν ήθελα να τα βγάλω.
 
Και εγώ βλέποντας τις τιμές λέω δε γίνεται να μην αγοράσω, τα χα σταμπάρει καιρό. Πήρα τη στολή της muflon πανω κάτω ( την ελαφριά γιατί η βαριά ειναι μόνο για Έβρο και -10) με την εσωτερική επένδυση, άλλο ένα μπουφάν ελαφρυ και κάτι ψιλολογια. Όταν τα πρωτοφορεσα δεν ήθελα να τα βγάλω.
ωραία επιλογή τα muflon!!!

Τα ρούχα αυτά είναι εξειδικευμένα και πραγματικά αξίζουν τα χρήματα τους.

Ειδικά αν τα συγκρίνουμε με τα ρούχα τις καθημερινότητα ή και της βόλτας τα οποία πολλές φορές κοστίζουν περισοτερο χωρίς να προσφέρουν ούτε τα μισά.
 
Το έχω ξαναγράψει , εγώ χρησιμοποιώ το eshopwedrop για μειωμένα μεταφορικά …εγώ πήρα το upland 105 € , εδω έχει 200€ !!! αγόρασα πρόσφατα 2 jackets για ένα φίλο, το muflon και άλλο ένα και πλήρωσα 10 ευρώ μεταφορικά, δωρεάν παράδοση στη Γερμανία και μετά Αθήνα … έκανε 15 μέρες να έρθει στα χέρια μου, αλλά σιγά το πράγμα … το βασικό είναι να ξέρεις το νούμερο σου για να αποφύγεις επιστροφές …
 
Το έχω ξαναγράψει , εγώ χρησιμοποιώ το eshopwedrop για μειωμένα μεταφορικά …εγώ πήρα το upland 105 € , εδω έχει 200€ !!! αγόρασα πρόσφατα 2 jackets για ένα φίλο, το muflon και άλλο ένα και πλήρωσα 10 ευρώ μεταφορικά, δωρεάν παράδοση στη Γερμανία και μετά Αθήνα … έκανε 15 μέρες να έρθει στα χέρια μου, αλλά σιγά το πράγμα … το βασικό είναι να ξέρεις το νούμερο σου για να αποφύγεις επιστροφές …
107 ευρώ έχει
 

Attachments

  • Screenshot_2023-01-13-16-20-20-777_com.android.chrome_compress25.jpg
    Screenshot_2023-01-13-16-20-20-777_com.android.chrome_compress25.jpg
    109,3 KB · Προβολές: 49
Καλησπέρα παιδιά...Ψάχνω να βρω κάποιο jacket να είναι στεγανό το θέλω για την πέρδικα έχετε κάποιο καλό υπόψιν σας??
Ψάξε σε ορειβατικά μεβρανες χωρίς επένδυση.... τύπου φλούδα.....ξ ποιότητα έχει να κάνει με την τιμή..... ένα 100% αδιάβροχο-φλουδα μπορεί να κάνει πάνω από 100 ευρώ.....
 
Ψάξε σε ορειβατικά μεβρανες χωρίς επένδυση.... τύπου φλούδα.....ξ ποιότητα έχει να κάνει με την τιμή..... ένα 100% αδιάβροχο-φλουδα μπορεί να κάνει πάνω από 100 ευρώ.....
Δηλαδή πως είναι αυτό έχεις κάποιο παράδειγμα??Ας έχει 100 και 150 αρκεί να μην περνει νερό
 
Εγώ πιστεύω ότι ο περδικοκυνηγος πρέπει να ντύνεται όπως ο ορειβάτης....σε στρώματα.... ανάλογα την εποχή και τον τόπο που κινείται μπορεί να προσαρμόσει τον εξοπλισμό του. Το shoftshell είναι καλό για συγκεκριμένες θερμοκρασίες τέλος φθινοπώρου και μετά....το αδιάβροχο που λέω εγώ φοριέται πάνω από το φλις και το ισοθερμικό ή πάνω από το τεχνικό dry fit μπλουζάκι κτλ.... ανάλογα την εποχή τον καιρό και τις ανάγκες μπορούμε να παίξουμε....
 
Back
Top