Ένδυση

Ξάδερφος μου στρατιωτικός δεν την αλλάζει με τίποτα Βασίλη. Το μεγαλύτερο ποσοστό του εξοπλισμού του είναι Helikon Tex.
Συμφωνώ 100 %..... και έχοντας δοκιμάσει και τις δύο εταιρείες..... όπως πολύ καλή είναι και η deerhunter
 
Πριν πάει στην Helikon Tex δούλευε Pentagon και Columbia. Η Pentagon έπεσε πάρα πολύ σε ποιότητα μου είπε από ότι ήταν πριν κάποια χρόνια.
Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω τον ιδιοκτήτη της pentagon..... ξεκίνησε να βγάζει πολλά προϊόντα..... ανέβασε στην πορεία τα στάνταρ της..... κάποια πράγματα της είναι ακόμη πολύ καλά..... όμως έχει βγάλει πολλούς κωδικούς προσπαθοντας να μπει στο χώρο και να ανταγωνιστεί άλλους κολοσσούς....5 11 κτλ..... πάντως για τα παντελόνια της τα ranger μπορώ να πω μόνο καλά λόγια..... όπως και άλλα προϊόντα....ο υποψήφιος αγοραστής πρέπει να κάνει πάντα έρευνα αγοράς.....
 
Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω τον ιδιοκτήτη της pentagon..... ξεκίνησε να βγάζει πολλά προϊόντα..... ανέβασε στην πορεία τα στάνταρ της..... κάποια πράγματα της είναι ακόμη πολύ καλά..... όμως έχει βγάλει πολλούς κωδικούς προσπαθοντας να μπει στο χώρο και να ανταγωνιστεί άλλους κολοσσούς....5 11 κτλ..... πάντως για τα παντελόνια της τα ranger μπορώ να πω μόνο καλά λόγια..... όπως και άλλα προϊόντα....ο υποψήφιος αγοραστής πρέπει να κάνει πάντα έρευνα αγοράς.....
Σίγουρα είναι η προσωπική του άποψη και όχι ο κανόνας. Δεν έχω δοκιμάσει προϊόντα της Pentagon.
 
Για σακίδια θήκες και λοιπό εξοπλισμό κορυφή είναι η tasmanian tiger. Πολύ ακριβή όμως.
Για εμάς Κώστα εξειδικευμένα backpacs κλπ ειδικά σε τέτοιες τιμές μας είναι πιστεύω άχρηστα. Αν είναι η δουλειά σου όμως τέτοια που χρειάζεσαι τέτοιου είδους εξοπλισμό πας στα καλύτερα του κάθε είδους.
 
Καλησπερα στην παρεα.
Τωρα με το black το friday θελω να παρω μια ζακετα fleece,εχετε να προτεινετε καμια;
Δεν θελω λεπτη,θελω χοντρη,για καρτερι!
Μόνο pinewood... Τιποτα άλλο.. Θα δώσεις κάνα 60ρη αλλά είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε ζακέτα. Κ αδιάβροχη.
 
Αδιάβροχη ζακέτα fleece με 60 ευρώ μόνο δε νομίζω να υπάρχει......
Ναι τώρα με την black week κάνα 60ρη αντε 70 το πολύ... Χωρίς τις προσφορές κάνα 80ρη έχουν οι αδιάβροχες fleece... Έβαλαν κ Θα βάλουν προσφορές αρκετά μαγαζια ακόμη.
 
Δες και pentagon
Μην μου το θυμίζεις....Είχαμε ένα φιντάνι που κυκλοφορούσε στον στρατό με ένα πανωφόρι πένταγκον αντί για χιτώνιο Ε.Σ.Την φάγαμε όλοι εξαιτίας του και το ξαναέβαλε την άλλη μέρα, αφού κρατήθηκα...
topic.
 
Last edited:
Καλοφόρετα!
Να είσαι καλά φίλε!

Το δοκίμασα λίγο το πορτοκαλι σετακι....άλλη φάση.

Τρομερή άνεση το παντελόνι στο περπάτημα και το επάνω μέρος ότι πρέπει για περπατητο κυνήγι.

Άξιζε τα χρήματα του αυτό το σετακι.
 
Να είσαι καλά φίλε!

Το δοκίμασα λίγο το πορτοκαλι σετακι....άλλη φάση.

Τρομερή άνεση το παντελόνι στο περπάτημα και το επάνω μέρος ότι πρέπει για περπατητο κυνήγι.

Άξιζε τα χρήματα του αυτό το σετακι.
Να είσαι καλά να τα λιώσεις! Καλά κάνεις ό,τι μας ευχαριστεί, στα πλαίσια πάντα μέτρου, αξίζουν οι θυσίες! Αν σκεφτούμε πόσα χαλάσαμε ή κτλ πέταξε το πουλάκι...
 
Back
Top