Ένδυση

Να είσαι καλά να τα λιώσεις! Καλά κάνεις ό,τι μας ευχαριστεί, στα πλαίσια πάντα μέτρου, αξίζουν οι θυσίες! Αν σκεφτούμε πόσα χαλάσαμε ή κτλ πέταξε το πουλάκι...
Έτσι που τα λες είναι.

Λενε ότι έχουν κεβλαρ τα ρούχα αυτά οπότε λογικά θα είναι ανθεκτικά.

Ειδικά το πορτοκαλί μπουφανακι είναι όλο κεβλαρ.

Θα δείξει...
 
Δεν ήξερα αυτή τη μάρκα αλλά δείχνει να έχει τρομερή ποιότητα και στυλ.

Τώρα δεν ξέρω πόσο απευθύνεται στην ελληνική πραγματικότητα διότι εδώ βλέπουμε παντελόνι ακόμη και 400€.

Όμως όλοι ξέρουμε ότι ο σωστός εξοπλισμός στο κυνηγι μπορει την κακιά στιγμή να σου σώσει ακόμη και τη ζωή.
 
Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να μου προτείνετε παντελόνι ελαστικό για πολύωρο κυνήγι. Πήρα dispan και ένα pentagon και δεν με βόλεψαν,θέλω να ναι ελαστικό, τεχνικό και γενικά άνετο. Κοίταζα στο σαιτ arvilla που πήρα πρόσφατα άρβυλα diotto έχει κάτι rs λένε τίποτα η να πάω σε universe. ;;;
 
Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να μου προτείνετε παντελόνι ελαστικό για πολύωρο κυνήγι. Πήρα dispan και ένα pentagon και δεν με βόλεψαν,θέλω να ναι ελαστικό, τεχνικό και γενικά άνετο. Κοίταζα στο σαιτ arvilla που πήρα πρόσφατα άρβυλα diotto έχει κάτι rs λένε τίποτα η να πάω σε universe. ;;;
Τα rs,δεν τα ξέρω καθόλου.Απο univers,ένα γιλέκο,καθόλου καλές εντυπώσεις.Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις τα Pinewood.Ελαστικο νομίζω έχει και η benisport..
 
Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να μου προτείνετε παντελόνι ελαστικό για πολύωρο κυνήγι. Πήρα dispan και ένα pentagon και δεν με βόλεψαν,θέλω να ναι ελαστικό, τεχνικό και γενικά άνετο. Κοίταζα στο σαιτ arvilla που πήρα πρόσφατα άρβυλα diotto έχει κάτι rs λένε τίποτα η να πάω σε universe. ;;;
Δες λίγο πιο πίσω το rs με τις πορτοκαλί λεπτομέρειες που πήρα.

Φανταστικό παντελόνι.
 
Τα rs,δεν τα ξέρω καθόλου.Απο univers,ένα γιλέκο,καθόλου καλές εντυπώσεις.Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις τα Pinewood.Ελαστικο νομίζω έχει και η benisport..
Ναι έτσι έγραψε σ ένα αλλά δυστυχώς μάπα το καρπούζι.. Θα δω και σε pinewood
 
Τόσο πήρα τ αμάξι μου ρε χαχαχαχ μέχρι 150 για παντελόνι καλά είναι. Για μένα πάντα..
Φίλε το παντελόνι της rs που σου λεω το πήρα 99 ευρώ.

Πιο πίσω δες.

Όχι την άλλη εταιρία με τα πανάκριβα.

Αυτό...20221118_184859.jpgScreenshot_20221118-193620_Chrome.jpg
 
Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να μου προτείνετε παντελόνι ελαστικό για πολύωρο κυνήγι. Πήρα dispan και ένα pentagon και δεν με βόλεψαν,θέλω να ναι ελαστικό, τεχνικό και γενικά άνετο. Κοίταζα στο σαιτ arvilla που πήρα πρόσφατα άρβυλα diotto έχει κάτι rs λένε τίποτα η να πάω σε universe. ;;;
https://www.cdc.gr/apu-outdoor-en/ ριξε μια ματια.πολυ καλη ποιοτητα και εφαρμογη..
 
Back
Top