Άρβυλα ( Αγορά )

Καμία άποψη η εμπειρία από lytos και aigle altavio κάποιος συνάδελφος;
Εχω τα lytos pizol 2-15! Τα αγορασα περσι και τα φορεσα σχεδον σε 10 εξοδους! Και σε βροχες δεν μου εβαλε νερο και γενικα ηταν αρκετα ζεστα! Εννοειται τα περασα με Gwax! Απο αντοχη δεν ξερω...θα δειξουν!
 
Καμία άποψη η εμπειρία από lytos και aigle altavio κάποιος συνάδελφος;
Lytos Pizol 80-90Ε Ανθεκτικα,καλο κρατημα στο ποδι και παρα πολυ καλη αίσθηση στο περπάτημα. Αδιάβροχα σίγουρα δεν ειναι αλλα την πρωινη δροσια και ενα ψιλοβροχο το βαστανε ανετα. Τίμιο πολύ θα έλεγα για τα λεφτά τους!
 
Καμία άποψη η εμπειρία από lytos και aigle altavio κάποιος συνάδελφος;
Έχω τα lytos pizol 2 15 εδώ και 4 χρόνια, δεν μου έχουν βάλει νερό και από αντοχή φαίνονται μια χαρά δεν τα έχω βάλει σε Πετροδες έδαφος βέβαια, σε καρτέρι τσίχλας και περπατητο τα χρησιμοποιώ.
 
Παντελή δεν έχει νούμερα αλλά δεν μου έκαναν και το κλικ να σου πω την αλήθεια

Ευχαριστώ πάντως !
Ε, άμα δεν σου κάνει κλικ... όντως Παύλο τα Zamberlan είναι πιό όμορφα.
(Αυτό το κλικ το έχουμε πληρώσει πολλά λεφτά...
Εγώ τουλάχιστον... .big smile. )
 
Καλησπέρα αγοράκια, θέλω να μου προτείνετε ένα αρβυλο για δασος στεγανό, ελαφρύ, να μην γλιστράει και μέχρι 150 ευρώ, πολλά ζητάω; χάχα ευχαριστώ
με ενα 50αρικο ειναι αυτες πρσφωρααααα ειναι λιγο ψιλοτακουνες αλα θα της συνηθησηςςςςςς και εχουνε και ωραιο χρωμα να σε βλεπουνε στο δασοςςςpeng.my man..very funny..very funny.
 
Καμία άποψη η εμπειρία από lytos και aigle altavio κάποιος συνάδελφος;
Βγηκε περισυ μια προσφορα και πηρα τα φτηνοτερα Lytos ta argo jey με 49 Ε, κυριως για τσιχλα και λαγο καρτερι , μιας και εχω μεινει με τα Meidle Himalya 10 ετων ξανασολιασμενα στα 8 ετη. (τα οποια χρησιμοποιω ως....γαλοτσες). ωραια τα Lytos, πολυ καλη εφαρμογη στο ποδι, καλο κρατημα, νερο απο δροσιες δεν εβαλε . το μονο μειονεκτημα, πολυ ζεστα για τα γουστα μου και για τα περιξ αττικης, αλλα κυριως το καταλαβαινω σε ταβερνες κλπ που ιδρωνει το ποδι μου ενω καθομαι (αυτο δεν συνεβαινε ποτε με τα meidle)
ΩΩΩΩ ναι ...μη γελατε...για τους καρτεριτζηδες, στην ταβερνα διπλα στη ξυλοσομπα φαινεται αν εχει καλη διαπνοη απο μεσα προς τα εξω το αρβυλο(αν διωχνει καλα τον ιδρωτα ) και σε αυτο τα Lytos υστερουν λιγο
 
Είναι στην ίδια κατηγορία με τα vakuum που είχα... Ακριβώς ίδιο βάρος...
Σκληρά παπούτσια δεν καταλαβαίνουν τίποτα ,αρκεί τα πόδια σου και η μέση σου να μπορούν να τα κάνουν καλά ,εγώ τέτοια μποτάκια πλέον πια δεν μπορώ να τα βάλω ,επιλέγω πιο ελαφριά και πιο μαλακά στο περπάτημα
 
Για πείτε μου λίγο οι κάτοχοι aku πως είναι η φόρμα τους σχετικά με το μέγεθος. Σε αθλητικό φοράω 45 1/2 - 46. Σκεφτομαι να παραγγείλω online το slope. Να πάω στο 46;

Γενικα ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα κ ειναι κ ψιλοανετα... Εχω παραγγειλει κ τα Slope αλλα δεν εχουν ερθει ακομα να σου ελεγα συγκεκριμενα...
 
Back
Top