Άρβυλα ( Αγορά )

Προχώρησα και εγώ σε αγορά του Aku slope gtx σε μαύρο/γκρί χρώμα και πήρα και δωράκι ένα ζευγάρι κάλτσες πολύ εξυπηρετικό το παιδί που δουλεύει εκεί άλλωστε τον γνωρίζω κιόλας!!!!!!!
View attachment 4574
Καλορίζικα και καλοπάτητα Τέλη!
 
Προχώρησα και εγώ σε αγορά του Aku slope gtx σε μαύρο/γκρί χρώμα και πήρα και δωράκι ένα ζευγάρι κάλτσες πολύ εξυπηρετικό το παιδί που δουλεύει εκεί άλλωστε τον γνωρίζω κιόλας!!!!!!!
View attachment 4574
Καλοφορετα,τα ιδια εχω και γω!
Απο λαλικο τα πηρες;
 
Προχώρησα και εγώ σε αγορά του Aku slope gtx σε μαύρο/γκρί χρώμα και πήρα και δωράκι ένα ζευγάρι κάλτσες πολύ εξυπηρετικό το παιδί που δουλεύει εκεί άλλωστε τον γνωρίζω κιόλας!!!!!!!
View attachment 4574
Καλοφόρετα .... Από πού;
 
Καλοφορετα,τα ιδια εχω και γω!
Απο λαλικο τα πηρες;
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε..
Από εδώ από ένα τοπικό κατάστημα στο ακροβουνι Καβάλας...
Καλοφόρετα .... Από πού;
Σε ευχαριστώ φίλε μου από τοπικό κατάστημα λίγο τσιμπιμενα αλλά πρέπει να τους στηρίζουμε και αυτούς...
Καλοφορετα!!!
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε!!!
 
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε..
Από εδώ από ένα τοπικό κατάστημα στο ακροβουνι Καβάλας...

Σε ευχαριστώ φίλε μου από τοπικό κατάστημα λίγο τσιμπιμενα αλλά πρέπει να τους στηρίζουμε και αυτούς...

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε!!!
Πολυ τσιμπημενα;θες να μας πεις ποσο;
 
Προχώρησα και εγώ σε αγορά του Aku slope gtx σε μαύρο/γκρί χρώμα και πήρα και δωράκι ένα ζευγάρι κάλτσες πολύ εξυπηρετικό το παιδί που δουλεύει εκεί άλλωστε τον γνωρίζω κιόλας!!!!!!!
View attachment 4574
Καλορίζικα φίλε μου !
 
Καλημερα !

Τα εχει δοκιμασει καποιος?

https://www.epapoutsia.gr/mpotakia-...mbu-gtx-gore-tex-61060-201-testa-di-moro.html
Κώστα έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή την μάρκα πρωτοκουστη και για μένα αλλά; όλα της τα μποτάκια φτιαγμένα Ιταλία σε αντίθεση με ακριβότερα, και φτιάχνει και επαγγελματικα ορειβατικά.
Προχώρησα και εγώ σε αγορά του Aku slope gtx σε μαύρο/γκρί χρώμα και πήρα και δωράκι ένα ζευγάρι κάλτσες πολύ εξυπηρετικό το παιδί που δουλεύει εκεί άλλωστε τον γνωρίζω κιόλας!!!!!!!
View attachment 4574
Τέλη καλοριζικα και καλοφορετα.
 
Κώστα έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή την μάρκα πρωτοκουστη και για μένα αλλά; όλα της τα μποτάκια φτιαγμένα Ιταλία σε αντίθεση με ακριβότερα, και φτιάχνει και επαγγελματικα ορειβατικά.

Τέλη καλοριζικα και καλοφορετα.
Σε ευχαριστώ φίλε μου
Τοσο εχουν σχεδον παντου!
Μια χαρα τα πηρες!
Λες γιατί παντού τα βρίσκω κάτω από 150 στο internet.....
 
Προχώρησα και εγώ σε αγορά του Aku slope gtx σε μαύρο/γκρί χρώμα και πήρα και δωράκι ένα ζευγάρι κάλτσες πολύ εξυπηρετικό το παιδί που δουλεύει εκεί άλλωστε τον γνωρίζω κιόλας!!!!!!!
View attachment 4574
καλοπατητα Τέλη θα τα κατά ευχαριστηθείς είναι το μόνο σίγουρο.
 
Τεσπα με 5-10€ δεν κερδιζεις κατι ιδιαιτερα!
καλα εκανες και τα εδωσες σε τοπικο καταστημα!
Και παλι με γεια σου,καλοφορετα!
Εε ναι!!!
καλοπατητα Τέλη θα τα κατά ευχαριστηθείς είναι το μόνο σίγουρο.
Σε ευχαριστώ φιλαράκι!!!
 
Back
Top