Άρβυλα ( Αγορά )

Άρι πάρε τα όλα να μας πεις ποιο σου άρεσε πιο πολύ τελικά .yel.
Εγώ θα σου πρότεινα να πας σε crispi αν το αντέχει η τσέπη σου!
Σχετικο Μπιλη.
Τα crispi στον δευτερο χρονο μου τραβουσαν νερο ενω τα φροντιζα
 
Σχετικο Μπιλη.
Τα crispi στον δευτερο χρονο μου τραβουσαν νερο ενω τα φροντιζα
Κοιτα για όλα τα μοντέλα θα ακούσεις και καλές και κακές γνώμες. Εγώ τα κρισπι που έχω τα είχα 12 χρόνια πριν τους αλλάξω σόλες πρόπερσι.
 
Νομιζω οτι το βασικοτερο σε ενα αρβυλο ειναι τι χρηση τους κανουμε. Εμενα τα κρισπι ηταν τα μοναδικα που εβγαλαν 4 γεματες χρονιες. Ολα τα υπολοιπα λιγοτερο. Αλλο να πατας μονο πετρα άλλο μονο χωμα πχ
νομιζω οτι το βασικοτερο ειναι αυτο,τα ειπες πολυ σωστα.
 
Άρι πάρε τα όλα να μας πεις ποιο σου άρεσε πιο πολύ τελικά .yel.
Εγώ θα σου πρότεινα να πας σε crispi αν το αντέχει η τσέπη σου!

Αστα να πανε, χαος η κατασταση...
Λεω να παραμεινω στη Aku τελικα κ συγκεκριμενα στα Slope leather gtx που ακουσα πολυ καλα λογια κ ειναι κ πολυ ελαφρυ... Καπου 600 γρ ζυγιζουν, 920 ζυγιζουν αυτα που εχω τωρα με αλλαγμενες σολες, ειναι σεβαστη διφορα...
Ακριοβως αυτο που θελω το προσφερουν τα Salomon, αλλα πολλες ραφες κ εγω ειμαι λιγο ταλιμπαν στο κυνηγι κ σιγουρα δεν θα βγαλουν δευτερο χρονο...
Θα παιξω λοιπον στα Aku κ σε ενα ζευγαρι καλους πατους... Κολωνω λιγο να παω σε κατι αγνωστο, ειδικα στο θεμα αδιαβροχοποιησης που εχουν δει αρκετα τα ματια μου απο φιλους με χρυσοπληρωμενα αρβυλα...
Ευχαριστω ολους για τη βοηθεια... :)
 
Αστα να πανε, χαος η κατασταση...
Λεω να παραμεινω στη Aku τελικα κ συγκεκριμενα στα Slope leather gtx που ακουσα πολυ καλα λογια κ ειναι κ πολυ ελαφρυ... Καπου 600 γρ ζυγιζουν, 920 ζυγιζουν αυτα που εχω τωρα με αλλαγμενες σολες, ειναι σεβαστη διφορα...
Ακριοβως αυτο που θελω το προσφερουν τα Salomon, αλλα πολλες ραφες κ εγω ειμαι λιγο ταλιμπαν στο κυνηγι κ σιγουρα δεν θα βγαλουν δευτερο χρονο...
Θα παιξω λοιπον στα Aku κ σε ενα ζευγαρι καλους πατους... Κολωνω λιγο να παω σε κατι αγνωστο, ειδικα στο θεμα αδιαβροχοποιησης που εχουν δει αρκετα τα ματια μου απο φιλους με χρυσοπληρωμενα αρβυλα...
Ευχαριστω ολους για τη βοηθεια... :)
Έλα εδώ στα σίγουρα αγόρι μου. Έχω ακριβώς τα άρβυλα που αναφέρεις aku slope leather και ειναι ετσι όπως τα είπες. Τα έχω κυνηγήσει 2 ολόκληρες σεζόν με πάρα πολλά χλμ σε πουρνάρια σε λάσπη σε καρτέρια μέσα σε ρυάκι και λιιιγη πέτρα στη Μάνη και εκπαιδευτικα στο σχιστο. Φουλ στεγανό, σχετικά ξεκούραστο και με την σόλα του ακόμα σε καλή κατάσταση. Θεωρώ πως θα με βγάλει ακόμα δύο σεζόν. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Έτσι είναι τώρα μετά από δύο γεμάτες σεζόν 3613
 
Το νέο μου απόκτημα για τις κυνηγετικές λαγο-εξορμησεις :D:D
Από τα πρώτα πατήματα δείχνουν ελαφριά άνετα και φρενάρουν με σύστημα abs στον κατήφορο :p:p
Ειδωμεν ;)
View attachment 3623
Καλορίζικα φίλε μου να τα ευχαριστηθείς τα πρώτα μου άρβυλα είναι αυτά 6 χρόνια τα φοράω φέτος διέλυσαν όντως έχουν αντοχή και είναι ελαφριά αλλά από νερό και την δροσιά από τα χόρτα περνούν ..... μόνο στους πρώτους μήνες κράταγε λίγο.....
 
Καλορίζικα φίλε μου να τα ευχαριστηθείς τα πρώτα μου άρβυλα είναι αυτά 6 χρόνια τα φοράω φέτος διέλυσαν όντως έχουν αντοχή και είναι ελαφριά αλλά από νερό και την δροσιά από τα χόρτα περνούν ..... μόνο στους πρώτους μήνες κράταγε λίγο.....
Ευχαριστώ Αδερφέ !!!!
Ποιο πολύ νορμάλ πετρωτό θα περπατήσουν οπότε χόρτα και δροσιες θα τις αποφύγω όσο μπορώ
.very funny.

Καλοφόρετα Κώστα! Φαίνεται να έχουν ποιοτική κατασκευή! .shake hands.
Ευχαριστώ Χρηστάρα ελπίζω να την παλέψουν κάνα τρίχρονο ;)
Καλορίζικα και καλοφόρετα ....
Ευχαριστώ Κωστή !!!!!!;)
Με γεια και καλοφορετα! Τιμουλα?
Ευχαριστώ Αδερφέ
78 ευρωπουλα τα πήρα οικονομικά θα έλεγα οπότε δεν έχω και μεγάλες απαιτήσεις όσο κρατήσουν ;)
 
Ευχαριστώ Αδερφέ !!!!
Ποιο πολύ νορμάλ πετρωτό θα περπατήσουν οπότε χόρτα και δροσιες θα τις αποφύγω όσο μπορώ

Ευχαριστώ Χρηστάρα ελπίζω να την παλέψουν κάνα τρίχρονο ;)

Ευχαριστώ Κωστή !!!!!!;)

Ευχαριστώ Αδερφέ
78 ευρωπουλα τα πήρα οικονομικά θα έλεγα οπότε δεν έχω και μεγάλες απαιτήσεις όσο κρατήσουν ;)
Καλη τιμη! Πιστευω αν τα συντηρεις και με λιγο λιπος να μην εχουν θεμα!!
 
Το νέο μου απόκτημα για τις κυνηγετικές λαγο-εξορμησεις :D:D
Από τα πρώτα πατήματα δείχνουν ελαφριά άνετα και φρενάρουν με σύστημα abs στον κατήφορο :p:p
Ειδωμεν ;)
View attachment 3623
Μεγιά και καλοφόρετα τα καινούρια σου ζαντολάστοιχα Κωστή.... .sarcastic. .sarcastic. .shake hands.
 
Μεγιά και καλοφόρετα τα καινούρια σου ζαντολάστοιχα Κωστή.... .sarcastic. .sarcastic. .shake hands.
Σε ευχαριστώ Κωστή :D:D
Αυτά τα ζαντολαστιχα είναι για συρόμενο λαχαναγοριτικο
47 νούμερο τα άτιμα :p:p.sarcastic..sarcastic.
Ο πωλητής έπαθε πλάκα αυτά δεν είναι πόδια ποιο πολύ για προπέλες super fast μοιάζουν .sarcastic..sarcastic.
 
Back
Top