Άρβυλα ( Αγορά )

Σήμερα παρέλαβα και εγώ τα Aku Conero Nubuck GTX, τα πήρα σε Νο42 βάσει της κλίμακας της εταιρείας, αν και φορώ 43.
Ελπίζω να μου κάνουν σωστά, μετά τη δουλειά θα τα δοκιμάσω.
Σε ποια τιμή, από ποιο κατάστημα;
Αναμένουμε λεπτομέρειες. Βάλε καμμία φωτογραφία να δούμε κι εμείς ....
 
Σε ποια τιμή, από ποιο κατάστημα;
Αναμένουμε λεπτομέρειες. Βάλε καμμία φωτογραφία να δούμε κι εμείς ....


Από την προσφορά (νομίζω τρέχει ακόμα) του epapoutsia.gr.
Σε μήκος είναι οκ, στο πλάτος είναι λίγο στενά, φαντάζομαι λόγω της περιμετρικής λαστιχένιας ενίσχυσης.
Όπως είπα τα πήρα ένα νούμερο κάτω απ' ό,τι φοράω γενικά. Αν τα έπαιρνα σε 43, ίσως να ήταν πιο μακριά απ' όσο θα έπρεπε και το πόδι να ψιλοκολυμπούσε στο περπάτημα. Καλό νομίζω είναι το αρβυλάκι να δένει καλά στο πόδι για να προσφέρει ασφάλεια.
Μου αρέσουν, φαίνονται στιβαρά και ποιοτικές κατασκευές.
 

Από την προσφορά (νομίζω τρέχει ακόμα) του epapoutsia.gr.
Σε μήκος είναι οκ, στο πλάτος είναι λίγο στενά, φαντάζομαι λόγω της περιμετρικής λαστιχένιας ενίσχυσης.
Όπως είπα τα πήρα ένα νούμερο κάτω απ' ό,τι φοράω γενικά. Αν τα έπαιρνα σε 43, ίσως να ήταν πιο μακριά απ' όσο θα έπρεπε και το πόδι να ψιλοκολυμπούσε στο περπάτημα. Καλό νομίζω είναι το αρβυλάκι να δένει καλά στο πόδι για να προσφέρει ασφάλεια.
Μου αρέσουν, φαίνονται στιβαρά και ποιοτικές κατασκευές.
Καλοφορετα.
 

Από την προσφορά (νομίζω τρέχει ακόμα) του epapoutsia.gr.
Σε μήκος είναι οκ, στο πλάτος είναι λίγο στενά, φαντάζομαι λόγω της περιμετρικής λαστιχένιας ενίσχυσης.
Όπως είπα τα πήρα ένα νούμερο κάτω απ' ό,τι φοράω γενικά. Αν τα έπαιρνα σε 43, ίσως να ήταν πιο μακριά απ' όσο θα έπρεπε και το πόδι να ψιλοκολυμπούσε στο περπάτημα. Καλό νομίζω είναι το αρβυλάκι να δένει καλά στο πόδι για να προσφέρει ασφάλεια.
Μου αρέσουν, φαίνονται στιβαρά και ποιοτικές κατασκευές.
Με'γειά και καλοφόρετα!
 

Από την προσφορά (νομίζω τρέχει ακόμα) του epapoutsia.gr.
Σε μήκος είναι οκ, στο πλάτος είναι λίγο στενά, φαντάζομαι λόγω της περιμετρικής λαστιχένιας ενίσχυσης.
Όπως είπα τα πήρα ένα νούμερο κάτω απ' ό,τι φοράω γενικά. Αν τα έπαιρνα σε 43, ίσως να ήταν πιο μακριά απ' όσο θα έπρεπε και το πόδι να ψιλοκολυμπούσε στο περπάτημα. Καλό νομίζω είναι το αρβυλάκι να δένει καλά στο πόδι για να προσφέρει ασφάλεια.
Μου αρέσουν, φαίνονται στιβαρά και ποιοτικές κατασκευές.
αυτα τα aku ειναι ομορφα,καλοφορετα.
 

Από την προσφορά (νομίζω τρέχει ακόμα) του epapoutsia.gr.
Σε μήκος είναι οκ, στο πλάτος είναι λίγο στενά, φαντάζομαι λόγω της περιμετρικής λαστιχένιας ενίσχυσης.
Όπως είπα τα πήρα ένα νούμερο κάτω απ' ό,τι φοράω γενικά. Αν τα έπαιρνα σε 43, ίσως να ήταν πιο μακριά απ' όσο θα έπρεπε και το πόδι να ψιλοκολυμπούσε στο περπάτημα. Καλό νομίζω είναι το αρβυλάκι να δένει καλά στο πόδι για να προσφέρει ασφάλεια.
Μου αρέσουν, φαίνονται στιβαρά και ποιοτικές κατασκευές.
Καλό λιώσιμο
 
Μποτάκι με δέρμα και περιφερειακή κάλυψη με λάστιχο σχετικά σκληρό για να σου προσφέρει σταθερότητα και ασφάλεια στις έντονες κλίσεις ..... Aku zenith ή superalp, meind rock αυτά που θα πρότεινα εγώ..... φυσικά ανάλογα με την τσέπη του καθενός....
 
Μποτάκι με δέρμα και περιφερειακή κάλυψη με λάστιχο σχετικά σκληρό για να σου προσφέρει σταθερότητα και ασφάλεια στις έντονες κλίσεις ..... Aku zenith ή superalp, meind rock αυτά που θα πρότεινα εγώ..... φυσικά ανάλογα με την τσέπη του καθενός....
Θεωρώ ότι τα aku έχουν μαλακή απλά για το τερέν που θέλει ο Νίκος. Ίσως και να κάνω λάθος βέβαια.
 
Μια ιδεα για μποτάκια για πέρδικα Φρύγανα πετρα
Φίλε Νίκο εγώ αυτά χρησιμοποιούσα για 5 χρόνια μέχρι που έσκισαν τελείως...όταν πήγα να ψαχτω αν διορθώνονται ο άνθρωπος μου είπε ότι για την τιμή του ήταν υπερβολικά καλά ( τα είχα πάρει 180 ευρω ) και τον τελευταίο χρόνο τα έβαζα καθημερινά γιατί έπιασα τα ηλεκτρολογικά και τα υδραυλικά και δεν είχα παπούτσια εργασίας. Η αλήθεια είναι ότι με βολεψαν πολύ στην πέτρα,στα γκρεμια και στην ξερολιθιά. Στις πευκοβελόνες έτρωγα κάποιες πατσαβουρες λόγω της γλυτζας της υγρασίας του εδάφους. Επειδή όμως κυνηγάω πολύ περισσότερο την πέρδικα αποτι την μπεκάτσα και μου κράτησαν και 5 χρόνια ,όταν πήγα να αγοράσω καινούργια τα πέτυχε ( το καινούριο μοντέλο ) το μάτι μου και αμέσως έβγαλα τα 230 ευρώ να τα ξαναδώσω. Έχουν περάσει δύο χρόνια και πάμε στον τρίτο ακάθεκτα. Γενικά έχω καταλάβει ότι και για πέτρα και πευκοβελόνα και βάλτο και υγρασία και καύσωνα και ζέστη και κρύο παπούτσι δεν υπάρχει...και επειδή δε τρέχουν από τα πατζακια μας τα χρήματα ,σκέψου τι κυνήγια κάνεις και αναλόγως πήγαινε.
 

Attachments

  • Screenshot_2022-08-15-19-40-05-104_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-15-19-40-05-104_com.android.chrome.jpg
    88,3 KB · Προβολές: 75
Back
Top