BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
πχ
https://trulockchokes.com/trulock_guarantee.html
Μερικοί το γράφουν ξεκάθαρα ...

Ιf for any reason you are not satisfied with our product within 60 days from the date of purchase it can be returned to us for exchange or refund of the purchase price.

Τrulock ούτε έχω ούτε σκοπεύω να πάρω.
Εδώ γιατί να γίνεται στο μιλητό ?
Προσωπικα θα περιμενω μια τοποθετηση μετα απο αυτη την αναρτηση που εκανες Βασιλη για το site της Trulock οσο αφορα την επιστροφη του προιοντος και απο τον κ. Σωτηροπουλο.Εχω προβληματιστει με το φιλαρακι μου που πωλησε το bell το οποιο δεν του δουλεψε οπως ανεμενε στην crio comfort και εγω εχω σκοπο να το παραγειλλω για την Μ2 και φοβαμαι μηπως επιβεβαιωθει το φιλαρακι και μετα τι κανωμεν;Ομως οφειλω να υπενθυμησω οτι στην xlr δουλεψε θαυμασια για να ειμαστε απολυτα σωστοι και δικαιοι.
 
Μην ξεχνάμε ότι ζούμε στην Ελλάδα και αν οποιοσδήποτε έμπορος-κατασκευαστής οποιουδήποτε προϊόντος , του οποίου η απόδοση είναι υποκειμενική και εξαρτημένη από δεκάδες μεταβλητές που μπορεί να βάλει η να βγάλει από την εξίσωση ο κάθε υποψήφιος αγοραστής για να κρίνει προσωπικά με τις δικές του απαιτήσεις και << γνώσεις >> ,μπει στην διαδικασία να πει : το στέλνω το δοκιμάζετε αν δεν σας αρέσει το περνω πίσω και σάς αποζημιωνω , θα δημιουργηθούν τραγελαφικές καταστάσεις.
 
Μην ξεχνάμε ότι ζούμε στην Ελλάδα και αν οποιοσδήποτε έμπορος-κατασκευαστής οποιουδήποτε προϊόντος , του οποίου η απόδοση είναι υποκειμενική και εξαρτημένη από δεκάδες μεταβλητές που μπορεί να βάλει η να βγάλει από την εξίσωση ο κάθε υποψήφιος αγοραστής για να κρίνει προσωπικά με τις δικές του απαιτήσεις και << γνώσεις >> ,μπει στην διαδικασία να πει : το στέλνω το δοκιμάζετε αν δεν σας αρέσει το περνω πίσω και σάς αποζημιωνω , θα δημιουργηθούν τραγελαφικές καταστάσεις.
Τι τραγελαφικές❓το δοκιμάζεις ,σου κάνει τα γούστα το κρατάς‼️δε βλέπεις τα υποσχόμενα το πετάς.....
 
Τι τραγελαφικές❓το δοκιμάζεις ,σου κάνει τα γούστα το κρατάς‼️δε βλέπεις τα υποσχόμενα το πετάς.....

Τι ειναι αυτα που λες βρε φιλαρα μου ?? Ετσι πετας 100 ευρω ?? Ηθελα ενα τσοκ για μακρινες βολες...αλλα
να δωσω 100 ευρω για ενα τσοκ ?? Με 100 ευρω παιρνω 40 κιλα σκαγια...και γεμιζω 1.100 φυσιγγια των
36 γραμμαριων....Για μενα ειναι πολλα τα λεφτα...για αλλους οκ...μπορει να μην ειναι....ισως να απευθυνεσαι
σε αυτους...οκ. :)
 
Τι ειναι αυτα που λες βρε φιλαρα μου ?? Ετσι πετας 100 ευρω ?? Ηθελα ενα τσοκ για μακρινες βολες...αλλα
να δωσω 100 ευρω για ενα τσοκ ?? Με 100 ευρω παιρνω 40 κιλα σκαγια...και γεμιζω 1.100 φυσιγγια των
36 γραμμαριων....Για μενα ειναι πολλα τα λεφτα...για αλλους οκ...μπορει να μην ειναι....ισως να απευθυνεσαι
σε αυτους...οκ. :)
Το πετάς .....με τέλειες.....τουτέστιν τα γκαφρα πίσω‼️(πολιτική επιστροφής χρημάτων)αυτό εννοώ Νίκο‼️άι καλημέρες ‼️ όμορφη Κυριακή σε όλους‼️
 
Μην ξεχνάμε ότι ζούμε στην Ελλάδα και αν οποιοσδήποτε έμπορος-κατασκευαστής οποιουδήποτε προϊόντος , του οποίου η απόδοση είναι υποκειμενική και εξαρτημένη από δεκάδες μεταβλητές που μπορεί να βάλει η να βγάλει από την εξίσωση ο κάθε υποψήφιος αγοραστής για να κρίνει προσωπικά με τις δικές του απαιτήσεις και << γνώσεις >> ,μπει στην διαδικασία να πει : το στέλνω το δοκιμάζετε αν δεν σας αρέσει το περνω πίσω και σάς αποζημιωνω , θα δημιουργηθούν τραγελαφικές καταστάσεις.
Ισχύει σε έναν βαθμό αυτό που λες, είναι μια κρίσιμη απόφαση.

Αλλά οι 60 ημέρες θα μπορούσαν να γίνουν πχ 15 ή για να ξεφύγουμε τελείως από την επιστροφή χρημάτων, να δηλωθεί ρητά ότι το τσοκ ανταλλάσεται με οποιοδήποτε άλλο δωρεάν αν δεν καλύπτει τον αγοραστή.
Το ότι γίνεται (ίσως κατ' εξαίρεση) χωρίς να γράφεται στο επίσημο site εμένα προσωπικά δεν με καλύπτει.
Αλλά όπως είπα είναι μια κρίσιμη απόφαση που την παίρνει ο εκάστοτε κατασκευαστής.

Δεν είναι εξάλλου και τα πιο φθηνά τσοκ για αγορά, άρα δεν είναι τρελό να έχουμε και κάποιες απαιτήσεις ή εγγυήσεις παραπάνω.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top