Γαλότσες

https://www.decathlon.com.gr/en/hun...a29f3f55907fd8840976bfd72435&objectID=4243354

Από Ελλάδα.
Μην μου τις φέρεις στο κεφάλι αν είναι μάπα.

Άργησες φίλε, την άνοιξη τα αγοράζουν αυτά, πριν σου φάνε τα λεφτά οι γκόμενες.
Φάε τουρτούρισμα τώρα. :)
Χαχαχα.....
Σε ευχαριστώ για τις προτάσεις σου φίλε μου με βλέπω προσωρινά με καμια νεοπρεν του 50€ και όταν θα υπάρχει η άνεση να φέρω κάτι καλό από Αμέρικα......
 
παρε της demar pro
Τις έχει ένας φίλος πολύ άνετες αλλά ψεύτικες σε θέμα αντοχής της σόλας
Σε ευχαριστώ όμως για την πρόταση σου τελικά πάρθηκαν η VA με 5mm neoprene στα 39.50€ τις έχουν μερικοί γνωστοί μου και είναι ευχαριστημένοι .....
 
Έχω τις aigle parcous iso με νεοπρεν πολλά χρόνια μπορεί και 17-18 πολύ ζεστές.... έψαξα να τις βρω και βλέπω ότι οι τιμές έχουν εκτοξευθεί....
Έχε το νου σου στο site το decathlon! Κατά καιρούς έβγαζε κάποια νούμερα. Μόνο στο site όμως και έπειτα από παραγγελία τις φέρνουν απο εξωτερικο. Έχω είχα πάρει αυτές με το νεοπρεν και το λουράκι, τις πράσινες. Τις είχα πάρει στον πατέρα μου 59 ευρώ!!! Δεν είχε στο νούμερο μου και κάποια στιγμή κουράστηκα και σταμάτησα να τσεκάρω.
 
Έχε το νου σου στο site το decathlon! Κατά καιρούς έβγαζε κάποια νούμερα. Μόνο στο site όμως και έπειτα από παραγγελία τις φέρνουν απο εξωτερικο. Έχω είχα πάρει αυτές με το νεοπρεν και το λουράκι, τις πράσινες. Τις είχα πάρει στον πατέρα μου 59 ευρώ!!! Δεν είχε στο νούμερο μου και κάποια στιγμή κουράστηκα και σταμάτησα να τσεκάρω.
Δεν χρειάζομαι γαλοτσες..... αυτές που έχω είναι μια χαρά. Δεν τις φοράω.... επειδή έχω στραμπουλιξει το δεξί μου πόδι καμιά 400 φορές προτιμώ το αρβυλο.... έχω τις γαλοτσες για χιόνια κτλ.... ευχαριστώ πολύ πάντως.
 
Καλησπέρα & χρόνια πολλά σε όλους .

Ποιά είναι η διαφορά της Demar Universal 35€ με την Demar Universal Pro , το πέλμα 55€ ???

Είναι πιο στιβαρό για περισσότερο περπάτημα το νέο πέλμα ???

Ή είναι πιο μουράτες & πληρώνουμε την ομορφιά +20€ ???
 
Καλησπέρα & χρόνια πολλά σε όλους .

Ποιά είναι η διαφορά της Demar Universal 35€ με την Demar Universal Pro , το πέλμα 55€ ???

Είναι πιο στιβαρό για περισσότερο περπάτημα το νέο πέλμα ???

Ή είναι πιο μουράτες & πληρώνουμε την ομορφιά +20€ ???
40 το πολύ 45 έχουν η pro πολύ παραπάνω σου ανέβασε την τιμή.
 
Παίδες καλησπέρα.
Σκέφτομαι να πάρω τις Aigle parcours 2.
Δεν έχουν νεοπρεν.
Και σκέφτηκα να τις πάρω χωρίς νεοπρεν ώστε τους ζεστούς μήνες να μην ιδρώνω.
Επειδή όμως το χειμώνα θα ξυλιαζει το πόδι σκέφτηκα μήπως φοράω καταδυτικό καλτσακι νεοπρεν 5 χιλιοστών.
Το έχει δοκιμάσει κανείς;
 
Έχω τις ίδιες χωρίς νεοπρεν,,,με επιπρόσθετες κάλτσες που μπαίνουν στην γαλοτσα,ένα ζευγάρι καλές κάλτσες και θερμαντικά τα οποία βρίσκω στο decathlon δεν καταλαβαίνω τίποτα
 
Έχω τις ίδιες χωρίς νεοπρεν,,,με επιπρόσθετες κάλτσες που μπαίνουν στην γαλοτσα,ένα ζευγάρι καλές κάλτσες και θερμαντικά τα οποία βρίσκω στο decathlon δεν καταλαβαίνω τίποτα
Μη σου πω ετσι εισαι καλυτερα γτ εγω με τις iso τροω ενα κρυοματακι στα δαχτυλα
 
Με το μέγεθος των Demar Universal Pro όλα καλά ???

Εμένα μου βγήκαν πολύ μεγάλες στο νούμερο που παράγγειλα .
Τις δοκίμασα με επώνυμη κάλτσα + την επένδυση που έχουν & το πόδι παίζει...

Θα τις αλλάξω με πιο 1 νούμερο στενό (Δεν τις πάτησα έξω) .

Να έτυχε ή είναι πιο μεγάλες γενικότερα ???
 
Με το μέγεθος των Demar Universal Pro όλα καλά ???

Εμένα μου βγήκαν πολύ μεγάλες στο νούμερο που παράγγειλα .
Τις δοκίμασα με επώνυμη κάλτσα + την επένδυση που έχουν & το πόδι παίζει...

Θα τις αλλάξω με πιο 1 νούμερο στενό (Δεν τις πάτησα έξω) .

Να έτυχε ή είναι πιο μεγάλες γενικότερα ???
στο μεγεθος που φορας της παιρνεις οχι μεγαλυτερες
 
Με το μέγεθος των Demar Universal Pro όλα καλά ???

Εμένα μου βγήκαν πολύ μεγάλες στο νούμερο που παράγγειλα .
Τις δοκίμασα με επώνυμη κάλτσα + την επένδυση που έχουν & το πόδι παίζει...

Θα τις αλλάξω με πιο 1 νούμερο στενό (Δεν τις πάτησα έξω) .

Να έτυχε ή είναι πιο μεγάλες γενικότερα ???
Και εμενα μου ειναι μεγαλες.
Φοραω 45-46 σε κανονικο παπουτσι, αναλογα την εταιρια.
Τις πηρα σε 46, πριν 2-3 χρονια, κ κολυμπαει το ποδι. Εβαλα πατους κ βοηθησε λιιιγο.
Τρυπανε ευκολα σε καλαμι-κλαδι. Κατα τα αλλα πολυ ευχαριστημενος, θα τις ξαναπαρω
 
Back
Top