Γαλότσες

στο μεγεθος που φορας της παιρνεις οχι μεγαλυτερες
Στο νούμερο που φοράω παράγγειλα & είχα δοκιμάσει & τις παλιές Demar στο ίδιο νούμερο & μου έκαναν...

Οι Pro που ήρθαν δεν μου κάνουν ούτε με επώνυμη ισοθερμική κάλτσα + την δική της επένδυση !
 
Χαχαχα μπαίνεις στο αμάξι και το βάζεις στο κρύο στους 18 να χτυπάει στα πόδια .very funny.
Ετσι κανω και γω ρε αλλα αν εισαι στασιμος και εχουν ιδρωσει τα ποδια απο πριν τον ιπιες αλλα αν εχει παιχνιδι και γουφεκας και σφαιρα να φας δε καταλαβαινεις τπτ αχαχαχα
 
Ετσι κανω και γω ρε αλλα αν εισαι στασιμος και εχουν ιδρωσει τα ποδια απο πριν τον ιπιες αλλα αν εχει παιχνιδι και γουφεκας και σφαιρα να φας δε καταλαβαινεις τπτ αχαχαχα
Αν έχει παιχνίδι και ξυπόλυτος κυνηγάς και δεν νιώθεις τίποτα σε χαλί πάνω νομίζεις κυνηγάς χαχαχ
 
https://www.hobbi.gr/galotses-demar-new-universal-pro-p-18246.html
Αυτες❓ κρατάει ζεστή αυτή η κάλτσα η θα την κάνω σφεντόνα κ θα την πετάξω στο ποτάμι❓
Για χαρη τους εχω αφησει στην ακρη εδω και 5 χρονια τις parcours και αφορετες καινουργιες τις Bison..(πεταμενα 80 ευρω).
Τωρα με τα χιονια, ολη μερα στον παγο με απλες καλτσες, τα ποδια φουρνος....
 
https://www.hobbi.gr/galotses-demar-new-universal-pro-p-18246.html
Αυτες❓ κρατάει ζεστή αυτή η κάλτσα η θα την κάνω σφεντόνα κ θα την πετάξω στο ποτάμι❓
Ζεστη κρατάει αλλά τρυπάει εύκολα από καλάμια κτλ.. Εγώ έχω της grisport me 5 mm neoprene, πολύ γερές και σχετικά ζεστές ( με 2 ζευγάρια μαλλινες από μέσα!)
 
Καλησπέρα σας.Θα ήθελα την γνώμη σας.Στις γαλότσες μου ανοίξαν οι ραφές και στο τελευταίο κυνήγι μου έβαλε νερά μέσα.Μπορώ να βάλω κάτι στις ραφές για να το μονώσω ώστε να μην μπαίνει νερό.?Υπάρχει κάποια σηλικόνη για αυτό τον σκοπό?Μου είπαν να βάλω ένα κομμάτι από σαμπρέλα αλλά δεν νομίζω να κάνει δουλειά.Σε τσαγκάρη πάλι δεν θέλω να πάω γιατί παλιότερα που αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα σε κάτι μπότες μου είχε βάλει ένα υλικό όπου στο πρώτο νερό άνοιξεIMG_20220207_143440.jpgIMG_20220207_143446.jpgIMG_20220207_143506.jpg
 
Αντώνη αυτό δε μοιάζει με γαλότσα. Αν ήταν γαλότσα δεν θα είχε ραφές εκεί που δείχνεις. Θα είχε ή πίσω, ή στο πλάι ψηλά, ή πουθενά.
Από τί υλικό είναι φτιαγμένη; Μοιάζει κάτι σαν δέρμα.
ειναι πιο πολυ θα ελεγα κατι αναμεσα σε γαλοτσα και μποτακι εργασιας.ειναι δερματινη το υλικο
 
Back
Top