Βελτιώσεις - παρεμβάσεις σε κυνηγετικά όπλα

Η παραπάνω είναι μοντιφαρισμενη από την briley(ο roberts κάνει μόνο κώνο , ceracote , και τρία τσοκακια του) ας υποθέσουμε ότι μια μπενελι έχει ένα $2000 , η συγκεκριμενη είναι 18,6 και κωνο, πέντε έσω έξω συν δυο τις briley (γύρω στο $80αρι το καθένα ) λείανση μηχανισμου, σκανδαλης αντιβαρα ,porting και τρεις με τέσσερεις μήνες αναμονη μέχρι να την παραλάβεις. Και οι εταιρείες αναλαμβάνουν και ιδιώτες και χρεώνουν ανάλογα υπάρχει αναλυτικό κοστολόγιο για κάθε εργασία που θα γίνει στην σελίδα τους.
 
Να την χαίρεσαι φιλε , δεν είμαι δογματικός με όπλα (μακριά από μενα;) τέτοιες αρωστειες) σκυλιά , κτλ
Ουτε εγω φιλε μου το αποτελεσμα μετραει παντα και η ψυχολογια εχω δει παιδια καλου7πς σκοπευτες να κρεμανε το οπλο γτ διπλα ηταν καπιος με ακρυβοτερο και τουφεκαλευρης
 
Η παραπάνω είναι μοντιφαρισμενη από την briley(ο roberts κάνει μόνο κώνο , ceracote , και τρία τσοκακια του) ας υποθέσουμε ότι μια μπενελι έχει ένα $2000 , η συγκεκριμενη είναι 18,6 και κωνο, πέντε έσω έξω συν δυο τις briley (γύρω στο $80αρι το καθένα ) λείανση μηχανισμου, σκανδαλης αντιβαρα και τρεις με τέσσερεις μήνες αναμονη μέχρι να την παραλάβεις. Και οι εταιρείες αναλαμβάνουν και ιδιώτες και χρεώνουν ανάλογα υπάρχει αναλυτικό κοστολόγιο για κάθε εργασία που θα γίνει στην σελίδα τους.
Εγω ενα δεν εχω καταλαβει ο αυλος ειναι απο τη μπενελλι ετσι και παει στη briley η γινετε αποχρωμιωση γυαλισμα στη briley???
 
Εγω ενα δεν εχω καταλαβει ο αυλος ειναι απο τη μπενελλι ετσι και παει στη briley η γινετε αποχρωμιωση γυαλισμα στη briley???
Η briley τα κάνει ολα.
https://www.briley.com/c-877-gunsmithing.aspx
Και όταν λέει wordclass gunsmithing εννωει όλη την αφροκρεμα στον κόσμο ,για πιστόλια ραβδωτά και λειοκανα
 
Παιδια, εαν θελω αργοτερα, να ανοιξω τσοκ, ή και να κανω λειανση αυλων στο 16αρι simson , που να το στειλω?
Μεχρι τωρα, ολα νου τα οπλα τα εστελνα στον παπατσαρουχα, αλλα απο οτι ακουω και διαβαζω, αυτος επειδη μεγαλωσε πλεον, δεν πολυσαχολειται....τι λετε?
 
Παιδια, εαν θελω αργοτερα, να ανοιξω τσοκ, ή και να κανω λειανση αυλων στο 16αρι simson , που να το στειλω?
Μεχρι τωρα, ολα νου τα οπλα τα εστελνα στον παπατσαρουχα, αλλα απο οτι ακουω και διαβαζω, αυτος επειδη μεγαλωσε πλεον, δεν πολυσαχολειται....τι λετε?
Μια χαρά ασχολείται.
Εκεί να τό στείλεις γι αυτές τις δουλειές.
 
Μια χαρά ασχολείται.
Εκεί να τό στείλεις γι αυτές τις δουλειές.
Καλημερα Αρη. Αχολειται, αλλα για μερικες δουλειες, που θελουν γνωση....ενταξει, πιστευω οι περισοτεροι οπλουργοι, σιγουρα, καποιοι δεν θα μεινουν εχαριστημενοι....
 
Λείανση-καθάρισμα καννών =παπατσαρούχας
Καλα....ας ερθει πρωτα....γιατι ακομα δεν μου εμφανιζει οτι ειναι αθηνα....αν ερθει κατα τα...Χριστουγενα, με το εμφραγμα που εχουν παθει οι μεταφορικες, παλι, καλα θα ειναι.... :)
Απλα, επειδη, ειναι 16.8mm οι αυλοί(αχρωμιωτοι) δεν ξερω εαν τους κάνω λειανση, αλλα τα τσοκ, σκεφτομαι να τα ανοιξω...ή μονο το 11/10 σε 7-8/10...
 
Καλα....ας ερθει πρωτα....γιατι ακομα δεν μου εμφανιζει οτι ειναι αθηνα....αν ερθει κατα τα...Χριστουγενα, με το εμφραγμα που εχουν παθει οι μεταφορικες, παλι, καλα θα ειναι.... :)
Απλα, επειδη, ειναι 16.8mm οι αυλοί(αχρωμιωτοι) δεν ξερω εαν τους κάνω λειανση, αλλα τα τσοκ, σκεφτομαι να τα ανοιξω...ή μονο το 11/10 σε 7-8/10...
Τι κανονι πηρες φιλε? Ο παπατσαρουχας εχει μηχανιματα για λειανση ολοκληρης κατα μηκος της κανης και μονο αυτος
 
Back
Top