Φυσίγγια για τρυγόνι

Φυσεκια υπαρχουν.....αφθονα....και με πολλες επιλογες.....τρυγονια να δω που θα βρεθουν!!!! .my man.
Νικο κάτι θα έχει, αλλα αυτό το πρωινό ξύπνημα της έναρξης είναι πραγματικά απο τα καλύτερα της ζωής μου. Αυτές οι λίγες στιγμές απόλυτης ησυχίας στη σκιά κάτω απο το δέντρο αξίζουν όσο τπτ. Και φυσικά το τρέμουλο των ποδιών όταν τα βλέπεις να έρχονται ειναι η απόλυτη εμπειρία ηδονής.
 
Νικο κάτι θα έχει, αλλα αυτό το πρωινό ξύπνημα της έναρξης είναι πραγματικά απο τα καλύτερα της ζωής μου. Αυτές οι λίγες στιγμές απόλυτης ησυχίας στη σκιά κάτω απο το δέντρο αξίζουν όσο τπτ. Και φυσικά το τρέμουλο των ποδιών όταν τα βλέπεις να έρχονται ειναι η απόλυτη εμπειρία ηδονής.


Mανο πολυ σωστα το περιεγραψες.....το πρωινο ξυπνημα....και ο πρωινος καφες στο βουνο ολα τα ''λεφτα'' !!!!!!!
Και το τρεμουλο των ποδιων ναι....η απολυτη εμπειρια.....αλλα κοντευω να την ξεχασω φιλε. :( :(
 
24 gr Skeet Λαμπρο, Κέντραυρος, Ρουμελιώτης ό,τι έχει μείνει από το περπατητό πέρσι... το καρτέρι είναι κλειστό και τα πουλιά έρχονται σαϊτες πριν πέσουν σε πυκνό ρέμα, οπότε οι ντουφεκιές είναι μπηχτές και χρειάζεται ταχύτητα και κατανομή στα κοντινά
 
Θα κάνει λες δουλειά για τα πρωινά f16( τρυγόνια) ???.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Αφού θες να δουλέψεις Lambro 1000 φορές να έριχνες το mezzo 30gr αν σου περνούν τόσο κοντά....;)...
Y.Γ. Εγώ έριχνα mezzo 30 με το 3* (μαμά) κ θέριζε...(κυρίως τσίχλα)
 
Ποιο είναι καλύτερο για τρυγόνια το 7,5 ή 8/9 ανάμικτα???
Βάλε τον κύλινδρο στο όπλο σου και 32γρ νο9 συγκεντρωτηρα κι όταν σηκωθεί ο ήλιος και έχουν αγριεψει βάλε 3* και 32γρ νο8 συγκεντρωτηρα. Γτ να πληρώσεις ένα ευρώ το φυσίγγι, έτσι κι αλλιώς την υπερδιασπορά δε νομίζω να τη χρειάζεσαι τόσο πολύ, εκτός και ξέρεις ότι οι πρώτες τουφεκιές θα είναι τοοοσο πολύ εκτός στόχου
 
Back
Top