Φυσίγγια για το βάλτο

Πάνω ήμουν δεύτερη είχα το υψηλός και έπεφταν τα πράσινα
Μετά ξανά βάζω πρώτη wolf δεύτερη Υψηλός πάλι το ίδιο δύο πράσινα έχασα εκείνη την ημέρα θερμοκρασία -13(Ιανουαρίος 2017)
Ναι καλυτερα μη λες ονοματα παρα μονο για να πεναιψεις ξερεις πλεων θα λεμε μονο καλα λογια τα κακα θα τα καταπινουμε αχαχαχαχαχα
 
Ναι καλυτερα μη λες ονοματα παρα μονο για να πεναιψεις ξερεις πλεων θα λεμε μονο καλα λογια τα κακα θα τα καταπινουμε αχαχαχαχαχα
Χαχαχα γνώμη μου να λέμε και τα καλά και τα κακα χαχαχα
Παραγγειλε και του φαντομ τα 40αρια πρεπεινα ειναι μεγαλη δυναμη αλλα συηγεντρωτικα
Αν βολεψει θα πάρω γιατί για να πάρω μόνο 2-3 κουτιά 40αρια δεν αξίζει να κάνω παραγγελία....
 
Λεβέντες όντως η m92s στο βάλτο και με πάγο θα σε βγάλει σίγουρα ασπροπροσωπο.Ομως γιατί να πάω σε ελληνικά και όχι απευθείας στα b&p???Στην ίδια τη βγαίνουν περίπου...
Περι ωρεξεος η κολοκιθοπητα.γνομη μου παντα στηριξουμε τους ελληνες
 
Περι ωρεξεος η κολοκιθοπητα.γνομη μου παντα στηριξουμε τους ελληνες
Ναι συμφωνώ στο σκέλος όσον αφορά την όρεξη.Η ένσταση μου στο υπόλοιπο σκέλος έχει να κάνει αφενός με το κοστος και αφετέρου με την παντελή έλλειψη πιστοποίησης κάποιου οίκου δοκιμών(c.i.p.,banco di prova κλπ).Στην τελική διερωτομαι αν είναι αμοιβαία η στήριξη...
 
Ναι συμφωνώ στο σκέλος όσον αφορά την όρεξη.Η ένσταση μου στο υπόλοιπο σκέλος έχει να κάνει αφενός με το κοστος και αφετέρου με την παντελή έλλειψη πιστοποίησης κάποιου οίκου δοκιμών(c.i.p.,banco di prova κλπ).Στην τελική διερωτομαι αν είναι αμοιβαία η στήριξη...
Ετσι φιλε στο τελος πιτουρο θα μας πουλανε
 
Πάνω ήμουν δεύτερη είχα το υψηλός και έπεφταν τα πράσινα
Μετά ξανά βάζω πρώτη wolf δεύτερη Υψηλός πάλι το ίδιο δύο πράσινα έχασα εκείνη την ημέρα θερμοκρασία -13(Ιανουαρίος 2017)
Για ποια wolf μιλάς? Και τί νούμερο?
 
Ετσι φιλε στο τελος πιτουρο θα μας πουλανε
Μας πουλάνε πίστεψε με.Εχω αρχείο με πάνω από 400 φυσίγγια σφαγμενα.Εχω δει επώνυμα ελληνικά σε νο5 να έχουν σκάγια νο7.Εχω δει επώνυμα ελληνικά που φημίζονται για την tecna με psb.Εχω βρει μέσα στο ίδιο κουτί τσιχλοφυσιγγα άλλη πυρίτιδα στο ένα φυσιγγι άλλη στο άλλο.Εχω δει fiem να ξεκολλάνε και να σφηνωνουν στις καννες.Υπαρχουν καλα επώνυμα ελληνικά με βαρυ όνομα αλλά διερωτωμαι αν τελειώσουν οι πρώτες ύλες όπως τελευταία συμβαίνει σταματάνε την παραγωγή η συνεχίζουν με ότι βρουν??? Τελοσπαντων βλέποντας τους Έλληνες αγάπησα τους ξένους φίλε μου και αυτό το λέω με πόνο καρδιάς διότι έχω βρει εξαιρετικά φυσίγγια αλλά στην επόμενη παρτίδα μάπα το καρπούζι που είναι και της εποχής...
 
Παιδες εμεις καλα φυσιγγια θελουμε με καποιες προδιαγραφες.Αμα ο καθε επαγγελματιας
πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες ας τα φαει για μαρουλι που λενε και στο χωριο μου.
Προσωπικα οταν αγοραζα εμπορικα δεν με ενδιεφερε απο ποιον ειναι,Ελληνα η ξενο αρκει
στο σφαξιμο να ηταν σωστο και στο κυνηγι αποτελεσματικο.Στηριζω Ελληνικα φυσιγγια
και παει το κλαμπανισμα γονατο αλα Ελληνικα η και το αναποδο δεν παιζει πιστευω!
 
ΟΛΟΙ μας ''πουλανε'' και Imperial -12/76 - N2 - εγραφαν USA -και ηταν Καναδεζικα....για πριν πολλα χρονια
μιλαω....τωρα δεν ξερω τι γραφουν....
Αυτο σε πειραξε?Δωσε μου ενα φυσιγγι με 38-40γρ ατσαλινα που να κοβει στον παγο
και σταματαω την ιδιογομωση τωρα.Ας γραφει πανω load in Tsimpoudi.
 
Αυτο σε πειραξε?Δωσε μου ενα φυσιγγι με 38-40γρ ατσαλινα που να κοβει στον παγο
και σταματαω την ιδιογομωση τωρα.Ας γραφει πανω load in Tsimpoudi.

Οπως ακριβως τα λες ειναι !!!! Δεν πειραξε το οτι ηταν Καναδεζικα....με ενοχλησε αφανταστα να παιρνω
επωνυμα φυσιγγια....και την ΜΙΑ να ειναι ετσι....και την αλλη γιουβετσι... μια σκοτωναν....και δυο σε πουλαγαν.
Δεν θα ξεχασω ποτε στην ζωη μου ποσο μαλακας ενιωσα....οταν ειδα τον λαγο να φευγει ΣΗΜΑΔΕΜΕΝΟΣ
και τρεις τουφεκιες!!!Αν μου ξανα συμβει τετοιο ''πραμα''....θα ξερω οτι ειναι δικη μου ευθυνη....και οχι του καθε......να
μην πω........που μου πουλαγε φυκια για μεταξωτες κορδελες!!!:mad:
 
Τελοσπαντων!Μιλαμε για φυσιγγια βαλτου τωρα και θα ανοιξω το ριμαδι μου
για τα ατσαλινα παλι και θα εχουμε θυματα.Ο καθενας ας κανει οτι του κοβει.
Εχουν γεμισει οι βαλτοι ροζ ελεφαντες που κρυβονται πισω απο καλαμια......
 
Last edited:
Πάνω ήμουν δεύτερη είχα το υψηλός και έπεφταν τα πράσινα
Μετά ξανά βάζω πρώτη wolf δεύτερη Υψηλός πάλι το ίδιο δύο πράσινα έχασα εκείνη την ημέρα θερμοκρασία -13(Ιανουαρίος 2017)
Τέλη έχεις ρίξει από Wolf το 38αρι και το Semi magnum ;
Το πρώτο νομίζω με Mb36 και το δεύτερο με M92S.Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για τα δύο σε αρνητικές θερμοκρασίες,χωρίς να έχω προσωπική αποψη για αυτα.
 
Ναι συμφωνώ στο σκέλος όσον αφορά την όρεξη.Η ένσταση μου στο υπόλοιπο σκέλος έχει να κάνει αφενός με το κοστος και αφετέρου με την παντελή έλλειψη πιστοποίησης κάποιου οίκου δοκιμών(c.i.p.,banco di prova κλπ).Στην τελική διερωτομαι αν είναι αμοιβαία η στήριξη...
Αμοιβαια στηριξη μην το ψαχνης. Στην ελλαδα ζουμε.οτη θελει ο καθενας κανει.και αν καπιος πει την αληθια η ψαχτη παντα βρεισκη μπελα νασε σηγουρος
 
Back
Top