Φυσίγγια για το βάλτο

Ετσι οπως εχουν τα πραγματα με τις συχνες αλλαγες των φυσιγγιων κλπ κ ειδικα αυτα της nsi καλο ειναι να γραφετε(αν φυσικα το γνωριζετε) κ την χρονια που εγινε η αγορα των φυσιγγιων ετσι ωστε να καταλαβενουμε στο περιπου..

Εδω ειναι τα υλικα του pm 40 το '13
https://www.modomirino.it/component/k2/nobel-sport-tecna-pm40.html

Και εδω ειναι τα πρωτα pm 40 τα "μαυροπαφυλα" προ 20ετιας περιπου αν κ προφανως δεν λετε για αυτα (και που αν θελετε μπορω να ανοιξω..)
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Παλιά-φυσίγγια.260/page-299
 
Ετσι οπως εχουν τα πραγματα με τις συχνες αλλαγες των φυσιγγιων κλπ κ ειδικα αυτα της nsi καλο ειναι να γραφετε(αν φυσικα το γνωριζετε) κ την χρονια που εγινε η αγορα των φυσιγγιων ετσι ωστε να καταλαβενουμε στο περιπου..

Εδω ειναι τα υλικα του pm 40 το '13
https://www.modomirino.it/component/k2/nobel-sport-tecna-pm40.html

Και εδω ειναι τα πρωτα pm 40 τα "μαυροπαφυλα" προ 20ετιας περιπου αν κ προφανως δεν λετε για αυτα (και που αν θελετε μπορω να ανοιξω..)
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Παλιά-φυσίγγια.260/page-299
1.80 το 2013 ειχε , εγω τοτε η το 12 το ειχα ριξει μετρησει , με 686 καψουλι , κ τωρα να πω την αληθεια δεν πιστευω οτι εχει 1.98 αλλα παω πασο οταν δεν εχω δει με τα ματια μου
 
1.80 το 2013 ειχε , εγω τοτε η το 12 το ειχα ριξει μετρησει , με 686 καψουλι , κ τωρα να πω την αληθεια δεν πιστευω οτι εχει 1.98 αλλα παω πασο οταν δεν εχω δει με τα ματια μου
Η νέα τόσο θέλει .Φόρτωμα κατανάλωση !! .1.90 είναι για light γομώσεις .....
Τότε που γεμιζόταν 1.75 έβγαζε η RC3 πράσινο 35 γρ έγραφε , μέσα 37 γρ είχε .Φοβερό φυσίγγι σε ν.7 ειδικά
 
Nα ρωτήσω , αν κάποιος φίλος έχει δοκιμάσει τα ΜΒ 36 του Κουτουμανου σε κρύο και υγρασία πως πάνε ?
Θα στο πω απλά......sex hard. ιδικά στο κρύο κάνει παπάδες ως -3°C που το έχω ρίξει στα παπιά το Γενάρη....ΑΛΛΑ....κάπου πήρε το αυτί μου πως στα τέλοι της φετινής σεζόν κάποιος έκοψε ένα τέτοιο φυσίγγι και μέσα βρείκε την PSB2 αντί για τη ΜΒ36...βέβαια κρατάω μια πισινή γιατί αν δν δω δν θα πιστέψω.
 
Θα στο πω απλά......sex hard. ιδικά στο κρύο κάνει παπάδες ως -3°C που το έχω ρίξει στα παπιά το Γενάρη....ΑΛΛΑ....κάπου πήρε το αυτί μου πως στα τέλοι της φετινής σεζόν κάποιος έκοψε ένα τέτοιο φυσίγγι και μέσα βρείκε την PSB2 αντί για τη ΜΒ36...βέβαια κρατάω μια πισινή γιατί αν δν δω δν θα πιστέψω.
Σ ευχαριστώ Κώστα , να είσαι καλά φίλε μου , εκτός από τα δικά σου , αν βέβαια γεμίζει κάποιος , τίποτα δεν είναι σίγουρο . .shake hands.
 
Θα στο πω απλά......sex hard. ιδικά στο κρύο κάνει παπάδες ως -3°C που το έχω ρίξει στα παπιά το Γενάρη....ΑΛΛΑ....κάπου πήρε το αυτί μου πως στα τέλοι της φετινής σεζόν κάποιος έκοψε ένα τέτοιο φυσίγγι και μέσα βρείκε την PSB2 αντί για τη ΜΒ36...βέβαια κρατάω μια πισινή γιατί αν δν δω δν θα πιστέψω.
Έχει βγάλει μια παρτίδα με aquilla 36 κ όσοι τα δοκιμάσαν έπαθαν πλάκα με τη συγκέντρωση κ τη διατήρηση... Δεν θέλουν να ξανάριξουν με μβ36...
Έχω μερικά άλλα δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα... Θα ρίξω στον πίνακα με την πρώτη ευκαιρία κ θα βάλω φωτό...
 
Έχει βγάλει μια παρτίδα με aquilla 36 κ όσοι τα δοκιμάσαν έπαθαν πλάκα με τη συγκέντρωση κ τη διατήρηση... Δεν θέλουν να ξανάριξουν με μβ36...
Έχω μερικά άλλα δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα... Θα ρίξω στον πίνακα με την πρώτη ευκαιρία κ θα βάλω φωτό...
Άρα σωστά με ενημέρωσε τηλεφωνικός ένας φίλος πως άλλαξε πυρίτιδα....την είδε ροζ και γι'αυτό μου την είπε PSB2.... ;)
Γενικότερα για τα φυσίγγια του Κουτουμάνου έχω και λέω τα καλύτερα γιατί με ξελάσπωσαν ΠΟΛΛΕΣ φορές!!
 
Θα στο πω απλά......sex hard. ιδικά στο κρύο κάνει παπάδες ως -3°C που το έχω ρίξει στα παπιά το Γενάρη....ΑΛΛΑ....κάπου πήρε το αυτί μου πως στα τέλοι της φετινής σεζόν κάποιος έκοψε ένα τέτοιο φυσίγγι και μέσα βρείκε την PSB2 αντί για τη ΜΒ36...βέβαια κρατάω μια πισινή γιατί αν δν δω δν θα πιστέψω.
Φίλε Kostas ContraDosi όταν λέμε "κάνει παπάδες" εννοείς ότι το φυσίγγι σου δίνει την σιγουριά των μακρινών πουλιών; Σηκώνεις δηλαδή όπλο με σιγουριά, σε πουλιά που, θεωρητικά πάντα, λες από μέσα σου αυτό είναι στα 50 μ; Τα διπλώνει τα παπιά σε μακρινές τουφεκιές;
 
Με μαμά τσοκ.....Όχι με kikcs...... .sarcastic.
Φίλε από τσοκ έχω ένα spreader, ένα anaconda mid κ δύο smoke 3 κ 2 άστρα...αν θες κάποιο συγκεκριμένο συνδυασμό πεσμου...
Δεν κάνουν τα smoke τη διαφορά από μόνα τους, τα έχω βιδωσει κ σε άλλα όπλα χωρίς τα ίδια αποτελέσματα... Είναι κάποιος συνδυασμός που έχει γίνει κ βγάζει σφιχτές τουφεκιές...
 
Φίλε Kostas ContraDosi όταν λέμε "κάνει παπάδες" εννοείς ότι το φυσίγγι σου δίνει την σιγουριά των μακρινών πουλιών; Σηκώνεις δηλαδή όπλο με σιγουριά, σε πουλιά που, θεωρητικά πάντα, λες από μέσα σου αυτό είναι στα 50 μ; Τα διπλώνει τα παπιά σε μακρινές τουφεκιές;
Τα διπλωνει ανετα αν εισαι επανω με σφιχτο τσοκαρισμα
 
Περιμενε τι θα μας πει ο αρης και μετα παρε αυτα με την aquila 36 αν πανε καλυτερα
Γι' αυτά λέω. Να σκεφτείς ότι έχω από πέρυσι (γιατί δεν έκανε καιρό) και τα Olympus του Κουτουμάνου. Φτιάχνω και μερικά, τα οποία δεν μου δόθηκε η ευκαιρία να δοκιμάσω, τα παπιά να δούμε, γιατί αν πάει όπως πέρυσι, ...κλάφτα Χαράλαμπε.
 
Back
Top