Φυσίγγια για τρυγόνι

Και η csb πολυ καληδωκιμασε την
Ειναι ακρετες oi csb...Αλλα επειδη τωρα ξεκιναω την δικη μου ιδιογομωση θα ξεκινησω με 2 πυριτιδες γτ φοβαμαι μη χασω τη μπαλα!Ευχαριστω παντως δοκιμη και καμια ριξια με csb να προτυνεις?Ειμαι και γω με benelli super black eagle 71 cm
 
Μου εκαναν περσι g3000 chedite 1,60x33 και δεν ξαναβαζω g3000 απο τα λιγοστα κιολας τρυγονια που ειδα/ειχε χανοντουσαν κιολας και απο φυσιγγι σαφως και απο σκοπευση αλλα να ξεπουπουλιαζεις και ορτυκια με τα ιδια εεεε δεν παει πολυ?
Δεν εφταιγε η g3000 φίλε το στήσιμο εφταιγε.1.60 33 λίγο μου φαίνεται
 
Μου εκαναν περσι g3000 chedite 1,60x33 και δεν ξαναβαζω g3000 απο τα λιγοστα κιολας τρυγονια που ειδα/ειχε χανοντουσαν κιολας και απο φυσιγγι σαφως και απο σκοπευση αλλα να ξεπουπουλιαζεις και ορτυκια με τα ιδια εεεε δεν παει πολυ?
Κάποτε μου έφερε ο αδελφός μου 2 κουτάκια Wolf Best 32gr (πορτοκαλί) κ τα έριξα στην έναρξη......έγινε αυτό που αναφέρεις κ από βρόντο.....σφύριζαν τα αυτιά μου...... .sarcastic.
 
Δεν εφταιγε η g3000 φίλε το στήσιμο εφταιγε.1.60 33 λίγο μου φαίνεται
Κάπου τόσο πάει η δοσολογία αν κ η G3000 μου θυμίζει τη GP σε νευρικότητα.......από εμπορικά που έσφαζα σε κάλυκες της nobel είχαν σχεδόν πάντα 686.
 
Και η csb πολυ καληδωκιμασε την
Κάπου τόσο πάει η δοσολογία αν κ η G3000 μου θυμίζει τη GP σε νευρικότητα.......από εμπορικά που έσφαζα σε κάλυκες της nobel είχαν σχεδόν πάντα 686.
Εγω με cx2000 ριχνω
 
Κάπου τόσο πάει η δοσολογία αν κ η G3000 μου θυμίζει τη GP σε νευρικότητα.......από εμπορικά που έσφαζα σε κάλυκες της nobel είχαν σχεδόν πάντα 686.
Υπάρχει φυσίγγι που να μην τ'άνοιξες Κωστή ....? Σφαγή σ'όλα ,έτσι έκανα κι'εγώ μέχρι τώρα .sarcastic.
Αρρώστεια γλυκειά ....
Δίψα για μάθηση ,πές το κι'έτσι !
 
Για champion μιλαω μονο cx2000
Δεν μου άρεσαν ποτε σαν φυσίγγια,άσε που γνωστός που τα κάνει διαφήμιση στο ΝΕΤ όταν βαραει τσιχλες τον έχω πετύχει σε κυνηγι που μετά ανέβασε φωτο με δαύτα να κυνηγαει με αλλά φυσιγγια:oops:
 
Εχεις και λαθος οπλο να πουμε εχω και γω το ιδιο
Γτ εχω λαθος οπλο φιλε?SBE 2 εχω και τα εριξα και με Beretta AL390 66 cm καννη...
Να πω οτι ισως η συνταγη να ταν ελαφρια?Ναι να πω οτι εφταιγα και στη σκοπευση?Σαφως και ναι αλλα να βλεπω ορτυκια στα 20 το πολυ μετρα με 4* τσοκ και στα 2 οπλα να ξεπουπουλιαζοντε και να φευγουν!!!!Εεε ειναι λιγο μ****ια
 
Γτ εχω λαθος οπλο φιλε?SBE 2 εχω και τα εριξα και με Beretta AL390 66 cm καννη...
Να πω οτι ισως η συνταγη να ταν ελαφρια?Ναι να πω οτι εφταιγα και στη σκοπευση?Σαφως και ναι αλλα να βλεπω ορτυκια στα 20 το πολυ μετρα με 4* τσοκ και στα 2 οπλα να ξεπουπουλιαζοντε και να φευγουν!!!!Εεε ειναι λιγο μ****ια
Φιλε οταν ριχνουμε σε ορτυκι στα 20 μ με στραγαλια πεφτει , δεν φταιει το φυσιγγι , η το κοντακι δεν ριχνει εκει που κοιτας η καποιο σκοπευτικο λαθος κανεις , τα πουπουλα ειναι η πισω η τουφεκια , η η περιφερεια της τουφεκιας .Η G 3000 οπως ολες οι BP μπαρουτες ειναι κορυφαια σε ολα
 
Φιλε οταν ριχνουμε σε ορτυκι στα 20 μ με στραγαλια πεφτει , δεν φταιει το φυσιγγι , η το κοντακι δεν ριχνει εκει που κοιτας η καποιο σκοπευτικο λαθος κανεις , τα πουπουλα ειναι η πισω η τουφεκια , η η περιφερεια της τουφεκιας .Η G 3000 οπως ολες οι BP μπαρουτες ειναι κορυφαια σε ολα

okk σεβομαι την αποψη αλλα δεν την ασπαζομαι!Προφανως και εμπιστευσαι και συ τη μπαρουτη αυτη, εγω δεν θελω να τη ξαναβαλω!Ειπαμε, αυτα ειναι και πως καθονται στον καθενα μας!
 
Η g3000 θερίζει παιδιά απλά δεν κάποια σεταπ δεν είναι για πολύ ζέστη η στενές κάνες
Οπως και ολες οι πυριτιδες της b&p Νικο ειναι φωτια..τωρα αν στηνεται λαθος το φυσιγγι δεν περιμενεις να βγαλεις τουφεκια της προκοπης..το θεμα ειναι να το ψαχνουμε αρκετα και να μην τις καταδικαζουμε πριν τις ξεψαχνισουμε
 
Δεν μου άρεσαν ποτε σαν φυσίγγια,άσε που γνωστός που τα κάνει διαφήμιση στο ΝΕΤ όταν βαραει τσιχλες τον έχω πετύχει σε κυνηγι που μετά ανέβασε φωτο με δαύτα να κυνηγαει με αλλά φυσιγγια:oops:
Ελα να δεις και μενα καμια φορα χαχαχα ρε τι σχεση εχει αυτος ο ενας
 
Γτ εχω λαθος οπλο φιλε?SBE 2 εχω και τα εριξα και με Beretta AL390 66 cm καννη...
Να πω οτι ισως η συνταγη να ταν ελαφρια?Ναι να πω οτι εφταιγα και στη σκοπευση?Σαφως και ναι αλλα να βλεπω ορτυκια στα 20 το πολυ μετρα με 4* τσοκ και στα 2 οπλα να ξεπουπουλιαζοντε και να φευγουν!!!!Εεε ειναι λιγο μ****ια
Δε κανει για τετια κυνιγια φιλε μου οσον αφορα το σχημα ζυγισμα γενικα ειναι γαι αλλα γουστα γουρουνι παπι δε μπαινει πχ σαν το μοντεφελτρο
 
Back
Top