Φυσίγγια για τρυγόνι

Επειδή ξέρω ότι κυνηγάς Εύβοια πρώτη μέρα το φάρμακο τους είναι cheddite free shot , συνδιασμό με το classica.
Το έχεις ρίξει το free shot της Cheddite αφεντικό;; .sarcastic.
Παλιότερα είχα κάνει κίνηση να τα δοκιμάσω στην τσίχλα αλλά πάντα κατέληγα στο mezzo 30 λόγο σιγουριάς.
 
Το έχεις ρίξει το free shot της Cheddite αφεντικό;; .sarcastic.
Παλιότερα είχα κάνει κίνηση να τα δοκιμάσω στην τσίχλα αλλά πάντα κατέληγα στο mezzo 30 λόγο σιγουριάς.
Εγώ θα το έβαζα το mezzo 30, διότι έχω χρησιμοποιήσει με επιτυχία το gorilla quail (ανάλογο φυσίγγι) και με επιτυχίες μέχρι 30μ.
Ο Ηλίας δε θα το βάλει όμως 9-10μιχ. Και δε το λέω για κακό. Η χρήση του είναι αιρετική όντως και εμένα με βόλεψε λόγω του όπλου μου καθαρά. Εάν είχα αυτογεμές πολυτσοκ, ούτε εγώ θα το έβαζα. Έκανα ένα πείραμα, αναγκαστικά αν θες κιόλας, μου πέτυχε. Είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά όμως. Έριχνα με απόλυτη προσήλωση στο στόχο, χωρίς να σκέφτομαι τι έχω στη θαλάμη. Όταν ήρθαν οι πρώτες καταρρίψεις, έγινε και πιο εύκολο μετά λόγω αυτοπεποίθησης. Δεν παύω να το θεωρώ και εγώ"περίεργη" επιλογή.
Νομίζω το free shot 33γρ νο8 για πρώτο είναι ταμάμ με 3*-4*.
Κι από πίσω κολλητά δύο Classica του .sarcastic.
 
Εγώ θα το έβαζα το mezzo 30, διότι έχω χρησιμοποιήσει με επιτυχία το gorilla quail (ανάλογο φυσίγγι) και με επιτυχίες μέχρι 30μ.
Ο Ηλίας δε θα το βάλει όμως 9-10μιχ. Και δε το λέω για κακό. Η χρήση του είναι αιρετική όντως και εμένα με βόλεψε λόγω του όπλου μου καθαρά. Εάν είχα αυτογεμές πολυτσοκ, ούτε εγώ θα το έβαζα. Έκανα ένα πείραμα, αναγκαστικά αν θες κιόλας, μου πέτυχε. Είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά όμως. Έριχνα με απόλυτη προσήλωση στο στόχο, χωρίς να σκέφτομαι τι έχω στη θαλάμη. Όταν ήρθαν οι πρώτες καταρρίψεις, έγινε και πιο εύκολο μετά λόγω αυτοπεποίθησης. Δεν παύω να το θεωρώ και εγώ"περίεργη" επιλογή.
Νομίζω το free shot 33γρ νο8 για πρώτο είναι ταμάμ με 3*-4*.
Κι από πίσω κολλητά δύο Classica του .sarcastic.
Ο Ηλίας έχει τα κολλήματα του με τα νούμερα στο τρυγονι,λάθος αλλά κολλήματα είναι αυτα .sarcastic.
 
Διαλεξτε ενα με g3000 να βρειτε το φως ρε παιδια 30 γρ νο8 ειναι οτι πρεπει

Ωραιο για τις τσιχλιτσες τολη. Είχε φτιάξει μια ιδιογομωση ο πατέρας μου περισυ 2 κουτάκια για να τα δοκιμάσουμε και είχε βγει πολύ καλό. Νομίζω έχω ακόμα το κουτί με μερικά μέσα οπότε θα τα βάλω στη φυσιγγιοθηκη.
 
Το έχεις ρίξει το free shot της Cheddite αφεντικό;; .sarcastic.
Παλιότερα είχα κάνει κίνηση να τα δοκιμάσω στην τσίχλα αλλά πάντα κατέληγα στο mezzo 30 λόγο σιγουριάς.
Για μένα το free shots είναι από τα καλύτερα μεσοταπα,μην το φοβάσαι καθόλου θά σού κάνει όλα τα χατίρια.
 
Για μένα το free shots είναι από τα καλύτερα μεσοταπα,μην το φοβάσαι καθόλου θά σού κάνει όλα τα χατίρια.
Και για μένα επίσης. Το έριξα σε τσίχλες με άριστα αποτελεσματα και μάλιστα με διευρυμένο αυλό (MAXUS)
Θα ήταν βασική μου επιλογή αλλά ακρίβυνε αρκετά και απότομα και στράφηκα άλλου.
Τωρα που το λέτε μια δοκιμή στα τρυγόνια την δικαιούται σίγουρα
 
Φέτος πάλι Ρουμελιώτης csb 32 έμεινα πολύ ευχαριστημένος περισυ με αυτά και φέτος θα συνεχίσω!!!!
Παρομοίως
Εγώ έχει δύο σεζόν και φέτος θα είναι η τρίτη που γνώρισα τον ρουμελιώτη (το φυσίγγι) και μέσω τηλ τον ίδιο και δεν αλλάζω.
Πολύ καλά φυσίγγια και σε τιμές...
καμιά σχέση με τους εδώ πάνω κατασκευαστές.
 
Παρομοίως
Εγώ έχει δύο σεζόν και φέτος θα είναι η τρίτη που γνώρισα τον ρουμελιώτη (το φυσίγγι) και μέσω τηλ τον ίδιο και δεν αλλάζω.
Πολύ καλά φυσίγγια και σε τιμές...
καμιά σχέση με τους εδώ πάνω κατασκευαστές.
Άγγελε πέρα της τιμής τι αλλο σε έχει Εντυπωσιάσει στον ρουμελιωτη;
 
Και για μένα επίσης. Το έριξα σε τσίχλες με άριστα αποτελεσματα και μάλιστα με διευρυμένο αυλό (MAXUS)
Θα ήταν βασική μου επιλογή αλλά ακρίβυνε αρκετά και απότομα και στράφηκα άλλου.
Τωρα που το λέτε μια δοκιμή στα τρυγόνια την δικαιούται σίγουρα
Δεν εχει θεμα φιλε μου εχει μποληκη φουστα ο συγγεντρωτηρας μεσοταπα δηλαδη
 
Και για μένα επίσης. Το έριξα σε τσίχλες με άριστα αποτελεσματα και μάλιστα με διευρυμένο αυλό (MAXUS)
Θα ήταν βασική μου επιλογή αλλά ακρίβυνε αρκετά και απότομα και στράφηκα άλλου.
Τωρα που το λέτε μια δοκιμή στα τρυγόνια την δικαιούται σίγουρα
Μηπως ομωσ στον διευρημενο γινετε λιγο πιο αυστηρο λογο μειομενης ατρακτου εχω απορια γτ εμενα αυτο μου δειξανε καπια αλλη μαρκα μεσοταπα ομως ????
 
Μηπως ομωσ στον διευρημενο γινετε λιγο πιο αυστηρο λογο μειομενης ατρακτου εχω απορια γτ εμενα αυτο μου δειξανε καπια αλλη μαρκα μεσοταπα ομως ????
Τολη για μένα η κοντή ατρακτος είναι κάτι που θέλω
Θεωρω ότι βοηθάει να έχουμε καλύτερο πλήγμα στο θήραμα
Βεβαια ότι αρέσει και ότι βολεύει τον καθένα είναι και το καλύτερο γι αυτόν.
 
Τα φυσιγγια ρουμελιωτης μου εχουν φανει πολυ γρήγορα. Αλλα τα εχω δουλέψει μονο στην τσιχλα. Δεν ξερω πως ειναι το καλοκαίρι

Δεν τα ηξερα αυτά τα φυσίγγια αλλά και μόνο που λέει τί πυρίτιδα έχουν μέσα τα φυσίγγια του.... +1
 
Δεν τα ηξερα αυτά τα φυσίγγια αλλά και μόνο που λέει τί πυρίτιδα έχουν μέσα τα φυσίγγια του.... +1
Κώστα το 30αρι του είναι φωτιά μαύρη,το 32αρι κομπλέ θυμιζει πολλά αλλά κοντινά σε σεταπ εμπορικά!Απο τα σκοπευτικα του έχω ριξει αρκετά,πέρυσι πήρα και κάτι 4αρια αλλά δεν τα έριξα!
 
Κώστα το 30αρι του είναι φωτιά μαύρη,το 32αρι κομπλέ θυμιζει πολλά αλλά κοντινά σε σεταπ εμπορικά!Απο τα σκοπευτικα του έχω ριξει αρκετά,πέρυσι πήρα και κάτι 4αρια αλλά δεν τα έριξα!

Αυτό με την GM3 το έχει δοκιμάσει κανένας;
 
Back
Top