Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ξαναγράφω το ίδιο..που καταλαθος το είχα γράψει στο θέμα μπενελι...buy buy.
Λοιπόν μου είπε γνωστός τις προάλλες ότι έχει την Α302 από το '89 μεταχειρισμένη (100.000δρχ)ούτε μια εμπλοκή και φίλος του που είχε τότε την Α303 του έκανε εμπλοκές..Μου λέει όχι ότι το έχω εγώ αυτό το οπλο,αλλά τέτοιο οπλο δεν υπάρχει!!Πολύ ευχαριστημένος κ από την еs 100 deluxe από το 2008 την έχει χωρίς ποτέ εμπλοκές κλπ..
 
Μιας και είχα καιρό να σας πρήξω, μπορεί καποiος να μου πει ποιες διαφορές έχει η 391 stonecoat με την teknys και είναι ακριβότερη, και η stonecoat έβγαινε μόνο με κάννη optima;
 
Το stonecoat titanium-zirconium ήταν μια μετεξέλιξη της παλιάς Tecnys. To μοντέλο λέγεται Tecnys Stonecoat και έχει να κάνει με το φινίρισμα του αλουμινίου της βάσης. Ναι η 391 Tecnys Stonecoat κυκλοφόρησε μόνο με κάννη optima.
 
Για μεταχειρισμένο, ρωτάω γιατί έχω βρει ένα τέτοιο και θέλω να έχω μια εικόνα για το μέχρι πόσα αξίζει να δώσω.
 
Τι να σου πω τώρα, εγώ πάνω από 650 δεν θα έδινα με τίποτα και αυτά αν το όπλο ήταν σε άριστη κατάσταση. Από την στιγμή που έχει κυκλοφορήσει η steelium κάννη στην Α300, δεν βρίσκω τον λόγο να δώσει κάποιος περισσότερα για την optima. Αυτά όμως είναι γούστα και το έχω ξαναπεί, εγώ στο όπλο αγοράζω κάννη και φονικότητα, άλλος αγοράζει μηχανισμό, άλλος φινίρισμα και ομορφιά. Περί ορέξεως ... κολοκυθοκεφτέδες :)
 
Για του λόγου το αληθές http://www.xe.gr/eleytheros-xronos/kynigi-diafora|ad-195923902.html
Είναι ωραίο όπλο δεν λέω αλλά αυτό π.χ. για την Α300 δεν το ήξερα και ομολογώ έχει απόλυτη λογική ο συλλογισμός σου.
Ευχαριστώ.
ακριβό Θεόφραστε συμφωνώ κι εγώ
στον Καλκαντζάκο Αθηνάς έχει 1100 καινούργιο στο κουτί με τα ταμπελάκια και με κάννη ματ από τις πρώτες της σειράς πολύ πολύ πολύ καλή
 
στον Καλκαντζάκο Αθηνάς έχει 1100 καινούργιο στο κουτί με τα ταμπελάκια και με κάννη ματ από τις πρώτες της σειράς πολύ πολύ πολύ καλή
Ευχαριστώ Μάκη για την πληροφορία θα δω και τις δυο περιπτώσεις και βέβαια το μεταχειρισμένο +- στην τιμή που είπε ο Γιώργος αλλιώς.no.
 
Είδες κάτι που σου άρεσε;
Όχι η αλήθεια είναι που να βρίσκεται κοντά στο budget τότε είχα πάει να δω για toz 120 και γενικά κανένα superpose, οπότε από καραμπίνες δεν θυμάμαι να είχα δει κάτι να μου αρέσει αν και έριξα μια ματιά στα γρήγορα.
 
Ο Τρίμης στον Πύργο κάποια στιγμή έφερε αρκετα όπλα beretta , απο αντιπροσωπεία καινούρια , λόγω αλλαγής μοντέλλων τα αγόρασε φθηνά και τα πουλούσε φτηνα , ειχε σίγουρα και stonecoat ,κάνε και εκεί μια έρευνα αν θελεις να το ψάξεις παραπάνω .
 
Ευχαριστώ Μάκη για την πληροφορία θα δω και τις δυο περιπτώσεις και βέβαια το μεταχειρισμένο +- στην τιμή που είπε ο Γιώργος αλλιώς.no.
το έγραψα ότι 900 με 1100 δεν είναι μεγάλη διαφορά για καινούργιο αν αποφασίσεις και μπορείς την υπέρβαση
για μεταχειρισμένο οι τιμες είναι όπως αναφέρει κι ο Γιώργος 650-750
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top