Παλιά κουτιά πυρίτιδας


Γραφόμενα κυνηγετικά νέα απαράμιλλη ποιότητα τής Societa Italiana Prodotti Esplodenti ( S.I.P.E ) ΑΠΟ ΤΟ 1931 ΣΤΗΝ ΕΛΛΆΔΑ
nearest bbva compass
Ανακοίνωση το 1961 Στα κυνηγετικά νέα
Για ανταγωνισμό της S.I.P.E με την νέα εισαγόμενη Alfa sipe
 
Βικτωρα τα εχω πεταξει ολα στο παταρι δεν εχω χωρο τα βαρεθηκα μονο Ελληνικα ψαχνω 2-3 που μου λειπουν
Εχω παλια ξυλινη σκαλα δεν ξερω αν φτανει στο παταρι αλλα ειμαι προθυμος να βοηθησω στο ξεφορτωμα Νικο.
 
Εχω παλια ξυλινη σκαλα δεν ξερω αν φτανει στο παταρι αλλα ειμαι προθυμος να βοηθησω στο ξεφορτωμα Νικο.
Εχω παλια ξυλινη σκαλα δεν ξερω αν φτανει στο παταρι αλλα ειμαι προθυμος να βοηθησω στο ξεφορτωμα Νικο.
Θα ζαλιστεις απο τη ναφθαλινη
 
Νίκο βάζεις ναφθαλίνη για τη φύλαξη των φυσιγγίων σου κτλ....;;;
Βαζω Κωσταρα στις ταπες τις μαλλινες οπωσδηποτε αλλα και στις αλλες απο χαρτοπολτο η και φελο στους καλυκες ποιο πολυ στους χαρτινους ,Για το σκορο και καποιοι λενε οτι δουλευουν και για την υγρασια αλλα εγω βαζω και φακελακια σιλικας
 
Στείλε ένα κουτάκι αν θες από τη JK6.....Να τη ρίχνω στη φασολάδα το χειμώνα και να ζεστένεται η ψυχή μου.... .sarcastic. .love.
Βρες μου κανα ΑΡΚΑΔΙΚΟ κουτάκι και θα σου φέρω κάτω εγώ να φτιάξεις Κ φασολαδες Κ μπριζολακια κ ότι τραβάει η όρεξη σου.
 
Last edited:
Ρε ψάχνω να βρω ΕΝΑ κουτί για μόστρα που το θέλω και δν βρίσκω πουθενά.
Ούτε προς τη Δημητσάνα......
Μα τα έχετε μαζέψει όλα.... .sarcastic.
Είναι πολλά ρε Που να τα μαζέψω όλα σκέψου έχω 15 κ υπάρχουν 40+ δεν έχει γίνει καταγραφή Κ δεν ξέρει κανείς πόσα υπάρχουν... ψάξε σε κάνα καφενείο κάνα παππού όλο κ κάτι θα βρεθεί.
 
Ρε ψάχνω να βρω ΕΝΑ κουτί για μόστρα που το θέλω και δν βρίσκω πουθενά.
Ούτε προς τη Δημητσάνα......
Μα τα έχετε μαζέψει όλα.... .sarcastic.
Το μεγαλυτερο λαθος ειναι να ψαχνεις κουτια στη Δημητσανα ,Εκει ψαχνει ολη η Ελλαδα εκει πανε ολοι οι γιαπηδες και τα ζευγαρακια για φωτο στους μπαρουτομυλους και SEX στο τζακι για Σαββατοκυριακο με τις τζιπαρες τους και ολοι θελουν ενα κουτι για σουβενιρ Εγινε μοδα κι αυτο βλεπεις
 
Back
Top