Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτα ειχα κερδισει στην κληρωση του φορουμ σε νο9 και τα εριξα φετος στα μπασιματα τσιχλας οπου εβλεπε το ματι μου...
Φοβερο φυσιγγακι παντως, με το Κικς εκανε παπαδες
Έκαναν παπάδες αυτά τα φυσίγγια, όπου έβλεπε το μάτι σου; :eek:
Που είπαμε μένεις; :cool:
Δεν έχετε κρύο, υγρασία, χιόνι, τρύπα του όζοντος, ανάδρομο Ερμή; :rolleyes:
 
Έκαναν παπάδες αυτά τα φυσίγγια, όπου έβλεπε το μάτι σου; :eek:
Που είπαμε μένεις; :cool:
Δεν έχετε κρύο, υγρασία, χιόνι, τρύπα του όζοντος, ανάδρομο Ερμή; :rolleyes:
Τα παντα εχουμε φιλε, αλλα το φυσιγγακι μου εκανε τα χατηρια οσες φορες το εριξα!
Απο τα πιο συγκεντρωντικα φυσιγγια που εχω δοκιμασει για τσιχλα και τα βρηκα αμεσως μαζι του στις προσκοπευσεις
 
του ρουμελιωτη το 28 αρι το υπεριων το εχεις ριξει?.my man.για κανε μια δοκιμη!:)
Πηρα φετος δυο κουτακια 28αρια αλλα ειναι μαλλον το κυνηγετικο του αλλα δεν το δοκιμασα.
Δεν δοκιμαζω οντως πολλα σκοπευτικα και τσιχλοφυσιγγα γιατι εκτος απο τα μπασιματα σπανια παω για τσιχλες.
 
Οι καλλιτεχνίες του φίλου Σταύρου οι οποιες καπνίζουν κάτι πορτοκαλία πατάκια με το καλημερα,,,, αίσθηση αεροβόλου από ανάκρουση,,,είσαι καλλιτέχνης τέλος !
Πισω απο ενα "καπνισμα" πιατου υπαρχει ο σκοπευτης που για μενα ειναι το 95% το αλλο 5% ειναι το φυσιγγι.
Εισαι ντουφεκος αφου τα εκαιγες με το που βγαινανε απο τη μηχανη και σε οποιο αλλο χρονο ηθελες.
 
Οι καλλιτεχνίες του φίλου Σταύρου οι οποιες καπνίζουν κάτι πορτοκαλία πατάκια με το καλημερα,,,, αίσθηση αεροβόλου από ανάκρουση,,,είσαι καλλιτέχνης τέλος !
πραγματικα πολυ καλη δουλιτσα !και 7,5 μιση!
 
Πισω απο ενα "καπνισμα" πιατου υπαρχει ο σκοπευτης που για μενα ειναι το 95% το αλλο 5% ειναι το φυσιγγι.
Εισαι ντουφεκος αφου τα εκαιγες με το που βγαινανε απο τη μηχανη και σε οποιο αλλο χρονο ηθελες.

σε ευχαριστώ πολύ Σταύρο ,,παρομοίος είσαι ένας πολύ αξιόλογος σκοπευτής από στήσιμο στον βατήρα από αντίληψη από όλα,,,είσαι δουλεμένος έχεις όλο το πακέτο !

Σε ευχαριστω. Το νουμερο και η βυσματωση ηταν παραγγελια

είναι τελείως custom αυτό το φυσίγγι .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top