Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τυχαια συναντησα στο κυνήγι 2 άνθρωπους πολύ καλούς , ρώτησα για τα φυσίγγια τους, γιατί είδα ρίχνανε τα αλεκτορις , εγώ πριν καιρο είχα τα είχα δει στο ίντερνετ μου άρεσαν η πυριτιδες από κάποια , και φυσικά οι τιμές .
Μιλώντας με είπαν ότι θα παραγγείλουν από βδομάδα , τους είπα αν γινγίνε να πάρω κάποια διαφορά κουτια γραμμάρια για δοκιμή .

Δεν υπηρχε πρόβλημα με είπαν , για να δούμε , θα μας κάτσουν .

Διάλεξα 9 κουτιά
3 κ. 28 γραμμάρια
3 κ. 31 γραμμάρια
2 κ. 36 γραμμάρια
1κ. 32 διασποράς
Για να δούμε τι θα δούμε.
 
Τυχαια συναντησα στο κυνήγι 2 άνθρωπους πολύ καλούς , ρώτησα για τα φυσίγγια τους, γιατί είδα ρίχνανε τα αλεκτορις , εγώ πριν καιρο είχα τα είχα δει στο ίντερνετ μου άρεσαν η πυριτιδες από κάποια , και φυσικά οι τιμές .
Μιλώντας με είπαν ότι θα παραγγείλουν από βδομάδα , τους είπα αν γινγίνε να πάρω κάποια διαφορά κουτια γραμμάρια για δοκιμή .

Δεν υπηρχε πρόβλημα με είπαν , για να δούμε , θα μας κάτσουν .

Διάλεξα 9 κουτιά
3 κ. 28 γραμμάρια
3 κ. 31 γραμμάρια
2 κ. 36 γραμμάρια
1κ. 32 διασποράς
Για να δούμε τι θα δούμε.
Πολυ καλα εκανες. Αν προλαβαινεις βαλε στην παραγγελία και τα
ALECTORIS Duck Shoot, 33gr
 
Πολυ καλα εκανες. Αν προλαβαινεις βαλε στην παραγγελία και τα
ALECTORIS Duck Shoot, 33gr
Το συγκεκριμενο Χρηστο το θεωρω φυσιγγαρα, το εχω σε νο2 και νο0 και ακομα και σε ζεστη εχει φοβερη συγκεντρωση κι ας ειναι για κρυο καιρο.
 
Το συγκεκριμενο Χρηστο το θεωρω φυσιγγαρα, το εχω σε νο2 και νο0 και ακομα και σε ζεστη εχει φοβερη συγκεντρωση κι ας ειναι για κρυο καιρο.
.shake hands. Πολύ χρήσιμη η πληροφορία σου Αλέξανδρε. Αυτό με τη ζέστη δεν το ήξερα. Αυτό το φυσίγγι το είχα συνδυάσει στο μυαλό με το κρύο...
 
.shake hands. Πολύ χρήσιμη η πληροφορία σου Αλέξανδρε. Αυτό με τη ζέστη δεν το ήξερα. Αυτό το φυσίγγι το είχα συνδυάσει στο μυαλό με το κρύο...
Κανε μια δοκικη κι εσυ για να εισαι σιγουρος γιατι μπορει να δουλευει διαφορετικα στο δικο μου οπλο, σιγουρα παντως με κρυο θα ειναι ακομα καλυτερο
 
Πολυ καλα εκανες. Αν προλαβαινεις βαλε στην παραγγελία και τα
ALECTORIS Duck Shoot, 33gr

Προσοχή θέλει κρύο (κοντα στο μηδεν και κάτω) και υγρασία. Σε παπί που έριξα πολύ λίγα πέρυσι αποτελεσματικότατο και πολύ γρήγορο!
Πολύ ωραίο και το 36αρι του για τα άλλα δεν έχω εικόνα :D
 
Τυχαια συναντησα στο κυνήγι 2 άνθρωπους πολύ καλούς , ρώτησα για τα φυσίγγια τους, γιατί είδα ρίχνανε τα αλεκτορις , εγώ πριν καιρο είχα τα είχα δει στο ίντερνετ μου άρεσαν η πυριτιδες από κάποια , και φυσικά οι τιμές .
Μιλώντας με είπαν ότι θα παραγγείλουν από βδομάδα , τους είπα αν γινγίνε να πάρω κάποια διαφορά κουτια γραμμάρια για δοκιμή .

Δεν υπηρχε πρόβλημα με είπαν , για να δούμε , θα μας κάτσουν .

Διάλεξα 9 κουτιά
3 κ. 28 γραμμάρια
3 κ. 31 γραμμάρια
2 κ. 36 γραμμάρια
1κ. 32 διασποράς
Για να δούμε τι θα δούμε.
Καλά φυσιγγια φίλε!
Τα 31 γραμ είναι με granular οπότε σε υγρασία καλυτερα ρίξε το κίτρινο.Το μαύρο πολύ καλό και αυτό με mb36 πυρίτιδα και οικονομικο!
 
τα rottweil διασπορας με τον κοντο παφιλα RWS/GECO τα εφτιαχνε ο Δορκας?με τι ηταν γεμισμενα?
Αν λες τα ρελιαστα με κίτρινο χαρτάκι ναι ο Δορκας..
Είχα ρίξει ένα κουτάκι παλιά,καλά ηταν..psb 1 είχα βρει,την ίδια βρήκα κ στα σημερινά r-12 διασπορας..
Ρε μπαγασα εσύ έχεις πέσει σε φυσιγγοπαλιατζιδικο κ κρύβεις λόγια...yelling.
 
Αν λες τα ρελιαστα με κίτρινο χαρτάκι ναι ο Δορκας..
Είχα ρίξει ένα κουτάκι παλιά,καλά ηταν..psb 1 είχα βρει,την ίδια βρήκα κ στα σημερινά r-12 διασπορας..
Ρε μπαγασα εσύ έχεις πέσει σε φυσιγγοπαλιατζιδικο κ κρύβεις λόγια...yelling.
οχι Τασο δεν ειναι ειναι ρελιαστα ειχε 6κλησιμο λογικα θα ηταν πιο καινουργια φουρνια εχω μερικα 8 αρια με ασπρα γραματα το διασπορας κ το νουμερο κ τα αλλα με πορτοκαλι χρωμα το διασπορας κ το νουμερο
 
Μήπως θες να πεις χρυσαφί??
πορτοκαλί γράμματα δεν έχω συναντήσει σε κανένα φυσίγγι Δορκας.
Αν όχι τότε το θέμα αποκτάει ιδιαίτερο ενδιαφέρον....sarcastic.
οχι εχουν προς το κεραμιδι χρωματα τα γραματα που γραφει διασπορας κ το νουμερο
 
Τυχαια συναντησα στο κυνήγι 2 άνθρωπους πολύ καλούς , ρώτησα για τα φυσίγγια τους, γιατί είδα ρίχνανε τα αλεκτορις , εγώ πριν καιρο είχα τα είχα δει στο ίντερνετ μου άρεσαν η πυριτιδες από κάποια , και φυσικά οι τιμές .
Μιλώντας με είπαν ότι θα παραγγείλουν από βδομάδα , τους είπα αν γινγίνε να πάρω κάποια διαφορά κουτια γραμμάρια για δοκιμή .

Δεν υπηρχε πρόβλημα με είπαν , για να δούμε , θα μας κάτσουν .

Διάλεξα 9 κουτιά
3 κ. 28 γραμμάρια
3 κ. 31 γραμμάρια
2 κ. 36 γραμμάρια
1κ. 32 διασποράς
Για να δούμε τι θα δούμε.
οποια σου κατσουν , ξαναπαρτα γρηγορα και ζητα απο την ιδια παρτηδα , γιατι προφανος δεν προκητε να ξανα βρεις τα ιδια ακρυβος
 
Αν λες τα ρελιαστα με κίτρινο χαρτάκι ναι ο Δορκας..
Είχα ρίξει ένα κουτάκι παλιά,καλά ηταν..psb 1 είχα βρει,την ίδια βρήκα κ στα σημερινά r-12 διασπορας..
Ρε μπαγασα εσύ έχεις πέσει σε φυσιγγοπαλιατζιδικο κ κρύβεις λόγια...yelling.
εχω 15 κουτια σε ν 7 και ν 9 , αλλα τα ποιο πολλα ειναι κουδουνηστρες , παρολου αυτο ομως κατα περιεργο εχουν καλη αποδοση , δεν ειναι δε ομως και τοσο διασπορας , αφου εχω παρει πουλια και στα 34 - 40 μετρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top