Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν αυτές είναι οι τιμες παραγωγου και.οχι λιανεμπορου, τοτε χτύπησε εμάς κεραυνός και αστροπελέκι τον κατασκευαστη.. Για συνηθισμένα υλικά, και όνομα που περιορίζεται πολυ τοπικά, ο άνθρωπος ζητά τη μάνα του και τον πατέρα του...
Και να λάβουμε υπ' όψιν μας ότι πολλά από τα υλικά (κάλυκες, κουτιά) είναι απόθεμα παλαιών εποχών. Ειδικά το 32αρι πάνω από 6 ευρώ δεν έπρεπε να έχει.
 
Psb 1Νίκο..
Με κλειστα τα ματια δορκας
.shake hands.
Με εκπλήσεις αρχηγέ..ξέρεις το 70% των κυνηγών γενικα θα απαντούσε Μb κ ας μην έχουν ρίξει κανένα...για το νέο r-plus δεν έχω γνώμη γιατί ένα κουτί το έχω απο πέρσι κ κάθεται..
 
Εχουν και οι αστέρες του fb τους χορηγούς τους, κανονικότατα ... ;);)
διάλογος στο fb, απο αντιγραφή
Ερώτηση : καλημέρα , ειχε πουλάκια σήμερα ??
Απάντηση : Φωτιά σήμερα τα φυσιγγια του τάδε !!!

εντομεταξύ Μένιο αυτά τα φυσίγγια είναι μάπα στην υγρασία γιατί έτυχε να τα ρίξω με τα ίδια άτομα στο ίδιο καρτέρι την ίδια μέρα,,,,απορώ πώς στο διάολο τους πάνε,,,κάτι πρέπει να κάνω λάθος
 
εντομεταξύ Μένιο αυτά τα φυσίγγια είναι μάπα στην υγρασία γιατί έτυχε να τα ρίξω με τα ίδια άτομα στο ίδιο καρτέρι την ίδια μέρα,,,,απορώ πώς στο διάολο τους πάνε,,,κάτι πρέπει να κάνω λάθος
Εγώ τους έχω δει να χρησιμοποιούν αλλα και μετά στην φωτογραφία να βάζουν αυτά!!!
 
Psb 1Νίκο..

.shake hands.
Με εκπλήσεις αρχηγέ..ξέρεις το 70% των κυνηγών γενικα θα απαντούσε Μb κ ας μην έχουν ρίξει κανένα...για το νέο r-plus δεν έχω γνώμη γιατί ένα κουτί το έχω απο πέρσι κ κάθεται..
Μακαρι να τα ριξεις σε καμμια περδικουλα τασο.μακρανννν σου λεω το δορκας.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top