Φυσίγγια για ορτύκι

Το διασπορας το 32 της Nsi το χει δοκιμασει κανεις?
Σε ψηλες θερμοκρασιες τι λεει?
Εχει καλες πιέσεις η κλωτσαει και θα χαλα την διασπορα πολυ?
Ευχαριστω
 
30 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ Νο 10
RIO_30.jpg
 
Το διασπορας το 32 της Nsi το χει δοκιμασει κανεις?
Σε ψηλες θερμοκρασιες τι λεει?
Εχει καλες πιέσεις η κλωτσαει και θα χαλα την διασπορα πολυ?
Ευχαριστω
Πηγα σήμερα στο μαχαζι να τα παρω.
Τα ειχε 9 ευρω.
Ομως στο καλυκα εγραφε μεγιστο 1050 μπαρς και τα γραμματα AF.
Παραξενο για 32γρ ομως αρκετο για να μην τα παρω καθολου.
Το AF τι σημαίνει. ?
 
Εν καιρω κρισης τα φυσιγγια ηδη για το αγαπημενο μας ορτυκακι εχουν φτασει κοντα στα 8.30 ευρω.Σκεφτομαι συνεχως με τετοιες τιμες πως να κανεις αυτο που αγαπας..Θα βρεθει η χρυση τομη καπου,καποτε
Υπαρχει καποιος εδω μεσα που να γνωριζει καποιο φυσιγγια διασπορας σε λογικη τιμη?και ας ειναι σε ποσοτητα(δηλαδη πχ 1 κουτα)
 
Και ακομα πιο φτηνο ηταν το diva 31γρ του καραμανιδη,ολα αυτα μεχρι περσι γιατι φετος δεν ξερω ποσο εχουν παει..
Τα διασπορας για το ορτυκι ειναι περιττά κατα την γνωμη μου..Στο καθαρο θα βγει,λιιιιγο ψυχραιμια χρειάζεται να το αφησουμε να ξεμακρυνει και τιποτα αλλο..
Αν δεν υπαρχει ψυχραιμια τοτε η με διασπορας ριξουμε η με "απλό" ενα ματσο ξυγκια θα παρουμε αν το πετυχουμε...sarcastic.
 
Και ακομα πιο φτηνο ηταν το diva 31γρ του καραμανιδη,ολα αυτα μεχρι περσι γιατι φετος δεν ξερω ποσο εχουν παει..
Τα διασπορας για το ορτυκι ειναι περιττά κατα την γνωμη μου..Στο καθαρο θα βγει,λιιιιγο ψυχραιμια χρειάζεται να το αφησουμε να ξεμακρυνει και τιποτα αλλο..
Αν δεν υπαρχει ψυχραιμια τοτε η με διασπορας ριξουμε η με "απλό" ενα ματσο ξυγκια θα παρουμ.sarcastic..sarcastic..sarcastic.ε αν το πετυχουμε...sarcastic.
Τασο εχεις απολυτο δικιο αλλα επειδη μοιαζω λιγο στον lucky luke η διασπορα ειναι απαραιτητη γιατι αλλιως τα ξεφουσκωνω(θα σου πω περιστατικο,σηκωνεται το ορτυκι το τουφεκαω και απλα εξαφανιστηκε,το σκυλι σαστισε σου λεει που ειναι?το μονο που βρεθηκε ηταν μιση φτερουγα .sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
εγω πρωσοπικα παιδες εχω αφηση τα διασπορας εδω και 3 4 χρονια στην ακρηηηηη,,ο λογος;;; πρωτον ακριβαααα δευτερων ενα τοσω δα μικρουλη θυραμα δεν θελη πιστευω και πωλα σκαγια για να πεση,εχω ακουση οτι μερικα ατωμα βαζανε και 34 γρ,,,, αμαν βρεεεεε,,,,,,,,,,,τελικα στα ορτυκακια στο τρυγονι και στην τσιχλα ριχνω 28γρ sportink ν 8 με 5 4 τσοκαρισμα και ουτε το θυραμα χαλαη ωπος λενε καποιι το αφηνης να ξεμακρινη 5 μετρα και ριξτου,,,,,,αλο 6 ευρω το κουτι και αλο 9 ευρω μιας και τρωνε αυτα τα θυραματα πωλα φυσιγκιαααα.my man.
 
Back
Top